PDA

View Full Version : АМАН БЕ!



moonlitcandy
07-01-2010, 09:22
Писна ми да заключвате теми на които дори няма отговори! Туй че на вас не ви изнася в тоя раздел не значи че аз ще я местя. А и като кажете :
" мисля че тази тема не е за този раздел"... направооо !! МИ КАЖИ ЗА КОЙ МИСЛИШ ЧЕ Е БЕ КФО ЗАКЛЮЧВАШ ТЕМИ! Е ходете си на майната човек да не попита нещо... :-x

moonlitcandy
07-01-2010, 09:22
Ний тряя гадаем тука. :booooomb:

WaterLilly
07-01-2010, 09:27
И сега пак ще ти я заключат. Пу да те е яд.

SmilezZz
07-01-2010, 09:28
И каква е целта на темата ти ?
Как въобще очакваш да държат някаква тема,например за гримовете в раздел "Училище и приятели"..Това няма нищо особено с този раздел..Логично е,нали ?
А и забравих да кажа,че ако темата има смисъл я преместват,а не я заключват..
Толкова по този въпрос..

Относно теми без отговор да бъдат заключени..
Тази тема въобще няма смисъл с този раздел - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=347326 ,а и няма никаква полза от нея..

Тази твоя тема също няма смисъл - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=347381 ..
Първо - че е написана на латиница..
Второ - Нищо не се разбира какво искаш да кажеш..А и липсва описателно заглавие..
Край и по този въпрос..

И само да добавя,че темата ти отново ще бъде заключена..

moonlitcandy
07-01-2010, 09:28
[quote="WaterLilly"]И сега пак ще ти я заключат. Пу да те е яд.[/quote

Да ми я заключат. Неадекватни са.

angel4eto100
07-01-2010, 09:29
Писна ми да заключвате теми на които дори няма отговори! Туй че на вас не ви изнася в тоя раздел не значи че аз ще я местя. А и като кажете :
" мисля че тази тема не е за този раздел"... направооо !! МИ КАЖИ ЗА КОЙ МИСЛИШ ЧЕ Е БЕ КФО ЗАКЛЮЧВАШ ТЕМИ! Е ходете си на майната човек да не попита нещо... :-x


Ми това е училище и приятели отивай в кофата като не искаш да ти заключват темите :-x

SmilezZz
07-01-2010, 09:29
[quote=WaterLilly]И сега пак ще ти я заключат. Пу да те е яд.[/quoteДа ми я заключат. Неадекватни са.А ти мислиш ли се за адекватен/на ? :?

moonlitcandy
07-01-2010, 09:34
Пука ми на черупката. Ако щете и у нас ме заключете. Половината форум не струва.

moonlitcandy
07-01-2010, 09:35
Писна ми да заключвате теми на които дори няма отговори! Туй че на вас не ви изнася в тоя раздел не значи че аз ще я местя. А и като кажете :
" мисля че тази тема не е за този раздел"... направооо !! МИ КАЖИ ЗА КОЙ МИСЛИШ ЧЕ Е БЕ КФО ЗАКЛЮЧВАШ ТЕМИ! Е ходете си на майната човек да не попита нещо... :-x


Ми това е училище и приятели отивай в кофата като не искаш да ти заключват темите :-x


искаш ли за ти кажа аз къде да отидеш?

moonlitcandy
07-01-2010, 09:37
[quote=WaterLilly]И сега пак ще ти я заключат. Пу да те е яд.[/quoteДа ми я заключат. Неадекватни са.А ти мислиш ли се за адекватен/на ? :?

Идеята ми беше вместо да си правят труда да ми я заключват могат да ми обяснят защо и за къде е ... за кирилицата ок ама с това "тайъъ темичкъъЪъ не е зъъ тукъъ " ставате уникално банални

ShtrudeL
07-01-2010, 09:37
Айде като не струва си намери нов форум.