PDA

View Full Version : вече парите са по-важни от хората



darkPaladin
07-01-2010, 11:33
Днес майки ми разказа,как една нейна колежка разбрала,че е бременна и се зарадва,защото много искала деца.Решила да почерпи,но шефката щом разбрала отишла хвърлила бонбоните и казала следното

''ти малоумна ли си как можа да забременееш,сега кой ще работи вие хора нямате акъл бива ли да сте такива идиоти.Или правиш аборт или те уволнявам!''

Аз лично съм възмутен от начина и на мислене,а и колкото и банално да ви е ето още една причина да учите.


ПО ДЕЙСТВИТЕЛЕН СЛУЧАЙ

просто исках да изкажа възмущение

viqnkababyy
07-01-2010, 11:35
О, боже. Значи шефката си е направо убийца.
Човешкият живот е най-ценното, особено детския .. Заслужава затвор направо .. :-x

Shadowsogirl
07-01-2010, 11:36
Нямам думи..

darkPaladin
07-01-2010, 11:41
еми така си е от край време как то се казва в песента на скорпиън

''ти си капка в дъжда номер,но не и име''

никой не се интересува как си кой ще те мачкат цял живот

LittleSunshine
07-01-2010, 11:47
:shock: :shock: :shock: :shock: нямам думи ..

wali00
07-01-2010, 11:53
наскоро изчезна едно момченце, което беше (за жалост) намерено мъртво.. в началото, разбрайки за изчезването му, майка му иска се прибере от работата си, тъй като е ужасена и иска да разбере какво се е случило в действителност с детето и.. шефа и обаче (след като жената му обяснява какво е станало) и забранява да си отиде, заплашвайки я, че няма да и даде заплата...


за мен този случай е дори по-показен.. дадения "шеф" трябва да бъде жестоко наказан..

danibebi
07-01-2010, 11:57
Тая е бахти нещастницата :-x :-x как е възможно изобщо да го каже,аз ако съм на мястото на бременната ще я направя на 1 стотинка и ще напусна доброволно :-x :-x ебахти нещастното същество,ся дай да нямаме деца,щото трябва да работиме.. :-x

darkPaladin
07-01-2010, 11:57
наскоро изчезна едно момченце, което беше (за жалост) намерено мъртво.. в началото, разбрайки за изчезването му, майка му иска се прибере от работата си, тъй като е ужасена и иска да разбере какво се е случило в действителност с детето и.. шефа и обаче (след като жената му обяснява какво е станало) и забранява да си отиде, заплашвайки я, че няма да и даде заплата...


за мен този случай е дори по-показен.. дадения "шеф" трябва да бъде жестоко наказан..

такива неща са неморални от човешка гледна точка аз като се сетя се свивам а тоя шеф е като камък

iiordanova
07-01-2010, 12:11
:shock: Егати шефката! :shock:

AlMiNaToRa1
07-01-2010, 12:33
Нещо да ви учудва?
Хората се превръщат в машини за пари.
Шефа/шефката знаете ли колко му дреме, дали си бременна, дали детето ти е болно, дали се чувстваш добре.
Те гледат да си напълнят гушите с пари и правят така, както на тях им е удобно.

elito0o0o0
07-01-2010, 12:52
Няма право да уволнява бременна жена. НО! - Да не забравяме, че тук е България. ^^

Аз бих й заляла на тая лицето с горещо кафе ... Как така ще ми каже да си убия детето бе?! Я да върви на майната си гъзина!

MooDy
07-01-2010, 13:15
Егоизмът на хората няма граници .. :( :-o

elito0o0o0
07-01-2010, 13:44
Егоизмът на хората няма граници .. :( :-o Простотията надделява винаги, особено в България - нашата мила родна страна! :?

ameli
07-01-2010, 15:17
Тая е бахти нещастницата :-x :-x как е възможно изобщо да го каже,аз ако съм на мястото на бременната ще я направя на 1 стотинка и ще напусна доброволно :-x :-x ебахти нещастното същество,ся дай да нямаме деца,щото трябва да работиме.. :-x

айде айде, много се изсилвате :D

по време на криза, нито дума няма да обелите.. ще си мълчите и ще си работите мирно..

и Елито0 ли е каква е.. няма да направите това което казвате 100% .. просто трябва да се примрявате с 'по-висшите'.. :?

наистина е ужасно..

dark_angel3
07-01-2010, 15:54
Тая е бахти нещастницата :-x :-x как е възможно изобщо да го каже,аз ако съм на мястото на бременната ще я направя на 1 стотинка и ще напусна доброволно :-x :-x ебахти нещастното същество,ся дай да нямаме деца,щото трябва да работиме.. :-x

айде айде, много се изсилвате :D

по време на криза, нито дума няма да обелите.. ще си мълчите и ще си работите мирно..

и Елито0 ли е каква е.. няма да направите това което казвате 100% .. просто трябва да се примрявате с 'по-висшите'.. :?

наистина е ужасно.. Ще ми го каже т'ва и няма да доживее до утрешния ден,малко ме интересува коя е и каква длъжност заема.

ameli
07-01-2010, 15:58
^.. без работа, с бебе, евентуално на съд.. хаха нереално :)

dark_angel3
07-01-2010, 16:21
^.. без работа, с бебе, евентуално на съд.. хаха нереално :)Много филми гледаш.

xWandereRx
07-01-2010, 16:25
кажи на майка ти да каже на шефката си да се прегледа...
явно нещо не я слуша главния...

Lucky991
07-01-2010, 16:34
Как може такъв човек да е шеф !?! Та тя няма и грам мозък в главата си... но хора всякакви

SmilezZz
07-01-2010, 16:39
Тази шефка нещо не е наред..
Как може да каже такова нещо бе ?
Жената се радва..Пък тя за работа си мисли..О,боже..
Ако бях на мястото на жената - щях да напусна доброволно..
Въобще няма да я търпя тази жена

ameli
07-01-2010, 16:40
^.. без работа, с бебе, евентуално на съд.. хаха нереално :)Много филми гледаш.

хах.. добре, просто в това време ще ти е много трудно да се опълчиш на шефката си.. :D много оспамих ..

Concussion
07-01-2010, 16:43
БаФ ма'а му, тоя свят вече съвсем се обърка... :o
А само като се замислите, че ТЕПЪРВА ни предстои младост, когато шефовете и изобщо всички хора ще сме още по-зле... :(

darkPaladin
07-01-2010, 17:07
Как може такъв човек да е шеф !?! Та тя няма и грам мозък в главата си... но хора всякакви

Била е стриптизьорка ама се омъжила за германец...

Reaper93
07-01-2010, 18:58
Ше е интересно ако шефката забременее, да я видим тогава ко ше прави....

BlackRose7
07-03-2010, 09:09
Бати шефката. :-x :-x :-x Аз бих напуснала ако така ми каже. :)

101001011
07-03-2010, 13:32
BFD, ето кво ти казвам

WaterLilly
07-03-2010, 19:34
Ше е интересно ако шефката забременее, да я видим тогава ко ше прави....
Аборт?

А шефката освен да я съдят... какво да се прави, хора всякакви.

adelina1996
07-03-2010, 19:37
В края на краищата какво е направила жената? Нали не е послушала тая себична вдлъбната идиотка?
ШОКИРАЩО! :shock:
Или не толкова... Хора всякакви, включително и извратеняци като въпросната шефка...

BrokenInnocence
07-03-2010, 20:46
Добре дошли в реалността...

Една девойка по- горе каза "Много филми гледаш" когато й се спомена за "без работа, с бебе и евентуално на съд"... Но по- скоро филмиран е човека, който казва "Ако ми каже така няма да доживее до утрешния ден."

Така стават нещата навсякъде... в тази точно ситуация проблема далеч не е в България... естествено никъде другаде по света няма да ти кажат "Или правиш аборт, или те уволнявам" (доста драстично наистина)... там просто няма изобщо да те наемат на работа ако имаш сериозна връзка и скоро планираш да имаш дете... Никой шеф не обича да си слага главата в торбата, знаейки че след няколко месеца ще трябва да се лиши от служител + да плаща там разните майчински неща.

Не е до еманципация, точно обратното, до липса на достатъчно развитие е... Защото колкото и да се бием в гърдите, че жените имат куп права и видиш ли са равни на мъжете, все още в 21ви век, квалифицирани кандидати за работа са отхвърляни само защото са жени и я има възможността скоро да станат майки.

danibebi
07-03-2010, 21:08
Тая е бахти нещастницата :-x :-x как е възможно изобщо да го каже,аз ако съм на мястото на бременната ще я направя на 1 стотинка и ще напусна доброволно :-x :-x ебахти нещастното същество,ся дай да нямаме деца,щото трябва да работиме.. :-x

айде айде, много се изсилвате :D

по време на криза, нито дума няма да обелите.. ще си мълчите и ще си работите мирно..

и Елито0 ли е каква е.. няма да направите това което казвате 100% .. просто трябва да се примрявате с 'по-висшите'.. :?

наистина е ужасно..

апфф ще ми казва да си убия детето и аз ще си седя мирно и ще и кажа "добре" ли? :-o ти би ли се съгласила на това? аз лично не бих..и такива хора не биха били по-висши от мен.Напротив.Хайде ся и шефката тогава да няма деца,как така ще си прекъсва работата?! :o

male91
07-04-2010, 07:04
Ако бях на мястото на мъжа на колежката на майка ти, щях да постъпя по най-разумния начин ;)
Щях да си взема най-спокойно една бухалка и по най-уравновесения начин да строша главата на шефката си.
За жалост няма доказателства, за да се осъди за рекет :/ така, че това остава само ;]

m0n4yyy
07-04-2010, 08:21
Не мога да коментирам просто .. толкова малки хора да има на този свят .. не ми се мисли просто. :?

mincheto
07-04-2010, 10:06
О, боже. Значи шефката си е направо убийца.
Човешкият живот е най-ценното, особено детския .. Заслужава затвор направо .. :-x

Lucho
07-04-2010, 20:32
Колко прости хора има....ама все пак сме в България, няма нищо чудно.

TheNewReligion
07-04-2010, 22:21
еми така си е от край време как то се казва в песента на скорпиън

''ти си капка в дъжда номер,но не и име''

никой не се интересува как си кой ще те мачкат цял живот
И аз се сетих за Humanity. т'ва, което е казала, е ужасно, но тя единствено въпросната шефка ще страда от това. Явно за нея работата е всичко. Има и такива хора, какво да се прави.

roshlichka
07-04-2010, 22:48
Лелееее.. нима е възможно подобно нещо.. Просто останах без думи ...

anitapz93
07-05-2010, 06:25
За някои хора, като тази шефка, е важна само работата, а не личния живот. Наистина работат е важна, защото без нея няма да имаме пари, но не мога да проумея защо трябва да загърбиш личния си живот, да нямаш деца и семейство, заради работата. На тая шефка й има нещо!!!! Какво й пречи да наеме някой друг на мястото на тази жена докато е в майчинство. тя явно има накакъв проблем, за да говори така.

Paramour
07-05-2010, 09:35
Ако ми го беше казала тва на мене щях да напусна 8-) :lol: :lol:

darkPaladin
07-05-2010, 11:16
Ако ми го беше казала тва на мене щях да напусна 8-) :lol: :lol:

глупаче стой си работи :lol: какво ще ти направи ще те уволни ли?

Ако го направи ще ти плаща неустойки

Alex4o0o
07-05-2010, 11:37
Щото в България останаха много,ама наистина МНОГО МАЛКО хора,които могат да се зарадват дори и съвсем мъничко за чуждото щастие.Тука сме сбирщина от комплексари,които само завиждат и не могат да приемат,че някой е повече от тях.Очевидно тея жени,за които стана въпрос,са комплексирани,самотни,нере ализирани и отдадени на работата(въпреки,че сигурно и там не могат да успеят!)