PDA

View Full Version : Лицеви опори



Bulgaria12
07-01-2010, 14:23
Как да се науча да правя лицеви опори ? Пробвам ама немога..
И искам да се науча да се набирам и да правя кофи.. немога как да се науча :( Искам и да отслабна.. имам малък корем и имам и гърди :( Момче съм на 15 години , преди корема ми беше по-голям ама малко го свалих , искам да сваля ГЪРДИТЕ !! корема не е толкоз голям ама и него трябва да сваля.. ( таз тъпа храна що толкоз я обичам :D :( трябва да отслабнааааааа :( )

ErRoR19
07-01-2010, 14:34
Прави всеки ден лицеви самоче ги прави не на прасти, а на колена. Разбираш ли? А за корема и отслабването мога да ти дам съве скачой на важе и мисля че с редовни тренировки ще стане. Успех.

Bulgaria12
07-01-2010, 15:04
Да разбирам , аз така по някой път пробвам.Като ги правя на колене дали ще мога после на ръце... а за въже може ли само да ей така да скачам че въже не знам къде ще намеря..

yakuza_
07-01-2010, 15:39
Пробваш всеки ден по малко и ще стане.

Bulgaria12
07-01-2010, 15:42
Също така ходя на фитнес вдигам гири 3 кг и от лежанка там 25 ги вдигнах нямах проблеми няколко пъти но на другия ден ме боляха мускулите сега малко ми минаха.. искам и мускули да направя да си оформя тялото :)

LuxurySk0B
07-01-2010, 16:02
дъмбели 3 кг , лежанка 25 кг - машинааа не си за фитнес най-добре си вземи фат бърнъри

Bulgaria12
07-01-2010, 16:05
дъмбели 3 кг , лежанка 25 кг - машинааа не си за фитнес най-добре си вземи фат бърнъри

Какво е това ? гледам че са нещо за отслабване хапчета ли..

ZipFail
07-01-2010, 16:06
дъмбели 3 кг , лежанка 25 кг - машинааа не си за фитнес най-добре си вземи фат бърнъри
Kaжи ти колко дигаш машино...

Сигурно си почнал от първата тренировка със 100 кила лежнка ?

smeshnik
07-01-2010, 16:39
приятел, всеки е започнал от това да се мъчи да ги прави и аз и всеки тук е започнал от 1 + 1 и до там... имаш ли постоянство след време няма да имаш проблеми да си правиш по 50+ лицеви, стабилни сериики на лостове и т.н. прави всеки ден или през ден, ако много се уморяваш и се опитвай всеки път да е с по 1 отгоре и след време ще има резултати...

Chacho
07-01-2010, 16:55
И аз почнах на 20-25 килограма лежанка, правех 10-на лицеви, не можех нито кофи нито набирания. С времето и с тренировки се научих.

yakuza_
07-01-2010, 17:13
дъмбели 3 кг , лежанка 25 кг - машинааа не си за фитнес най-добре си вземи фат бърнъри
За първи път като отидох в зала на лежанка правех с 30 кг., в момента бутам 110.

kadishona
07-01-2010, 17:56
Как да се науча да правя лицеви опори ? Пробвам ама немога..
И искам да се науча да се набирам и да правя кофи.. немога как да се науча :( Искам и да отслабна.. имам малък корем и имам и гърди :( Момче съм на 15 години , преди корема ми беше по-голям ама малко го свалих , искам да сваля ГЪРДИТЕ !! корема не е толкоз голям ама и него трябва да сваля.. ( таз тъпа храна що толкоз я обичам :D :( трябва да отслабнааааааа :( )Oще една атрофирала свиня майка се обади. Отивай да тренираш бе прасе. Отивай да тичаш в парка, докато не припаднеш. И стига си муал кюфтета. Почвай мюсли и ориз да ядеж бе.

Нито едно момиче няма да те хареса като носиш сУтиен по-голям от нейния бе, аре земи се у ръце и стига си висял у форумите! Сигурно момичетата от твоя клас си говорят зад гърба ти колко си дебел!

Bulgaria12
07-01-2010, 17:58
Как да се науча да правя лицеви опори ? Пробвам ама немога..
И искам да се науча да се набирам и да правя кофи.. немога как да се науча :( Искам и да отслабна.. имам малък корем и имам и гърди :( Момче съм на 15 години , преди корема ми беше по-голям ама малко го свалих , искам да сваля ГЪРДИТЕ !! корема не е толкоз голям ама и него трябва да сваля.. ( таз тъпа храна що толкоз я обичам :D :( трябва да отслабнааааааа :( )Oще една атрофирала свиня майка се обади. Отивай да тренираш бе прасе. Отивай да тичаш в парка, докато не припаднеш. И стига си муал кюфтета. Почвай мюсли и ориз да ядеж бе.

Нито едно момиче няма да те хареса като носиш сУтиен по-голям от нейния бе, аре земи се у ръце и стига си висял у форумите! Сигурно момичетата от твоя клас си говорят зад гърба ти колко си дебел!

Аве ей не ми говори така ве тъп.. аз не съм ДЕБЕЛ , ПЪЛЕН съм.... не съм толкоз дебел ;]

awerw
07-01-2010, 18:11
aз първо почнах с 10 мн ми бяха лоши и всеки месец дигах с по 5 и сега мога 20 перфектни :)

kadishona
07-01-2010, 18:18
копеле, съжалявам, ама няма друг начин. Докато не се комплексираш и не си кажеш, че трябва да промениш нещо и то драстично резултат ще има само в десетата от знака.

Аз няма как да кажа, че си дебел щото не съм те виждал. Просто сериозно трябва да се фанеш да правиш нещо..


Само не обръщайте темата на "аз почнах от 5 и са прая 500 перфектни"

Bulgaria12
07-01-2010, 18:22
копеле, съжалявам, ама няма друг начин. Докато не се комплексираш и не си кажеш, че трябва да промениш нещо и то драстично резултат ще има само в десетата от знака.

Аз няма как да кажа, че си дебел щото не съм те виждал. Просто сериозно трябва да се фанеш да правиш нещо..


Само не обръщайте темата на "аз почнах от 5 и са прая 500 перфектни"

Се си викам така , трябва да отслабна ама... :@

smeshnik
07-01-2010, 19:21
Направи го просто! Започни веднъж !

vaseto0o
07-01-2010, 19:51
И аз бях на твоето положение, само че се захванах доста по-рано някъде около 12-13 бях... Въпреки всичко което ти казаха... Бих те посъветвал да запишеш да ТРЕНИРАШ НЯКАКЪВ СПОРТ !!! Баскет/футбол/плуване/волейбол/боен спорт или някакъв друг спорт, ще получиш най-добрите резултати... С лицеви и 3кг дъмбели няма да стане, пробвал съм... За 1 година ще влезеш във добра форма ще свалиш килограми и ще се пооформиш, а после мисли за правене на яко тяло с фитнес и т.н... Просто такива като тебе ако не им стои някой на главата да им крещи и да им казва ко да правят, ще се откажат много лесно когато стане трудно и така... няма да има ефект ;)
айде успех !!!

asp1r1n94
07-01-2010, 21:32
Спомням си как цяло лято мързелувах в нас,ядене,гледане на тв и спане... ,и дойде краят на лятото гледам се бая "нахранен" бях ,тогава си казах ,че искам да започна фитнес ,след още 2 месеца и това се случи ,после спрях фитнеса и започнах лостове ,успоредка ,в нас лицеви и сега вече що-годе съм доволен от себе си :)
Мисълта ми беше ,че щом има желание ,има и начин! 8)

vaseto0o
07-02-2010, 13:09
Нз аз 1ви клас бях скакалец, направиха ми операция за махане на 3та сливица отвори ми се ОГРОМЕН апетит за 2 седмици се промених до неознаваемост :D
Не съм ставал чак 1 на 2 ама си бях бая пълничак, и така до 7ми клас я карах... Сега съм си нормален :D
Сигурно ако не ми я бяха изкарали сливцата, сега щях да съм 60 кила браааат :shock: