PDA

View Full Version : Оскъдна менструация



anunu
07-01-2010, 15:39
Онзи ден ми дойде.Днес е 3ти ден.А почти нищо не тече ,само докато пишкам и то малко. Искам да ви попитам:на вас случвало ли ви се е да имате слабо течение точно в дните ,когато трябва да е най - силно? Времето / сезона оказват ли влияние?

Грешен раздел.
Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

December
07-01-2010, 15:51
Онзи ден за първи път ли ти дойде?

anunu
07-01-2010, 15:52
не.

mArMaLaDkA
07-01-2010, 16:05
Всичко оказва влияние. :)
Случвало ми се е, въпреки че имам менструация от над 3 години.
Дишай.

vaseto0o
07-01-2010, 17:46
Радвай се че не е по-обилна ;)

elito0o0o0
07-01-2010, 19:48
Нищо ти няма.

vesela1andova
07-01-2010, 21:12
а различно ли е течението?
Не разбирам много, ама цветна бременност като вариант? :-o

anunu
07-01-2010, 22:02
а различно ли е течението?
Не разбирам много, ама цветна бременност като вариант? :-o

Не. Предините месеци вичко си беше наред. Ама тоя е малко по-различно.

shell
07-02-2010, 21:01
Абе може да е от времето или нещо друго,защото при мен също има промяна-първия ден е доста по-слабо от обикновено за мен и така е вече втори месец,така че не се притеснявай :)

elito0o0o0
07-02-2010, 22:28
Абе може да е от времето или нещо друго,защото при мен също има промяна-първия ден е доста по-слабо от обикновено за мен и така е вече втори месец,така че не се притеснявай :)При мен също..., а на втория ден просто... като от чешма тече.. :lol:

shell
07-03-2010, 14:48
Абе може да е от времето или нещо друго,защото при мен също има промяна-първия ден е доста по-слабо от обикновено за мен и така е вече втори месец,така че не се притеснявай :)При мен също..., а на втория ден просто... като от чешма тече.. :lol:
да и моя втори ден е като от чешма :lol:

SmilezZz
07-03-2010, 15:54
а на втория ден просто... като от чешма тече.. :lol:Офф..И при мене е така..Направо.......

По темата - Напълно нормално си е..Не се притеснявай

SweetySmallDevil
07-03-2010, 17:05
пфуу .. и аз иам някакви такива странности :-D .. по принцип преди ми беше доста силно .. особено 2я и 3я ден ... и ми беше някак гадно .. а сега :
1. слабо ми е
2. само 2я ден е силно, но не като преди
3. болките почти липсват
4. на 3я ден вече е супер малко почти липсва
5. 4я и 5я ден .. по 3-4 капки :D

може би е защото ми дойде сравнително късно .. малко след 15я ми рожден ден .. сега съм почти на 18 ... а съм чела, че първите 2 години е силен ... и нередовен .. та може би вече всичко си е ОК ... :) да се надяваме, че ще продължи да ми е така, че преди не издържах ... :(

elito0o0o0
07-03-2010, 17:34
1. слабо ми е
2. само 2я ден е силно, но не като преди
3. болките почти липсват
4. на 3я ден вече е супер малко почти липсва
5. 4я и 5я ден .. по 3-4 капки :D
При мен е същото... 8-) Иначе преди ми беше - първия ден супер силно, втория ден малко по-слабо и на третия вече намаляваше, а на четвъртия най-много ми свършваше.. :-o 8-)

SweetySmallDevil
07-03-2010, 17:42
1. слабо ми е
2. само 2я ден е силно, но не като преди
3. болките почти липсват
4. на 3я ден вече е супер малко почти липсва
5. 4я и 5я ден .. по 3-4 капки :D
При мен е същото... 8-) Иначе преди ми беше - първия ден супер силно, втория ден малко по-слабо и на третия вече намаляваше, а на четвъртия най-много ми свършваше.. :-o 8-)


еми и преди си си била добре :D .. при мен беше първия ден нормално .. 2я супер силно, 3я супер силно .. не ме питайте вечер как съм била, не можех да заспя защото ставаше гафа ... случвало ми се е по 2-3 пъти на вечер да става :X на 4я пак нормално .. 5я слабо .. и така до към 7я ден ... не знам как съм издържала .. сега е рай в сравнение с тогава :)

elito0o0o0
07-03-2010, 17:50
Едно момиче от класа ми е казвало, че ползва за през нощта always тези нощните превръзки и на сутринта ... вика, че и тези не могат да и помогнат.. толкова силно й тече! :D А тя btw първите 2 дена носи и през деня тези нощните..


ПП: Иначе при мен не е ставало гаф за сега.. Btw на някои момичета като им дойде и ги държи 1 месец.. познавам едно такова.. гадно е! Това цял месец да ти тече... ужас! Иначе има и такива, на които им идва в месеца по 2 пъти.. Аз направо съм си супер и трябва да се радвам, че съм толкова нормална и всичко върви по вода.. :D :D

07-03-2010, 20:22
Аз не знам какво правя тук :D , но до колкото се простира полезрението ми за женската полова система е .. нормално, така да се каже, да е нередовен цикъла и течението да е по- мъничко или повечко ( зависи от гени, щуротии, знам ли :D ) първите години, а даже и по - нататък. Следователноооо... дишай спокойно, едвали е нещо..

elito0o0o0
07-05-2010, 12:35
WaterLilly Това, че един човек не поддържа хигиена изобщо не са простотии.. Тя не поддържа абсолютно никаква хигиена.. като се започне от устата та чак до.... ;) Така че.. изобщо не са простотии.. ;) И + това в началото на годината седях с нея.. търпяла съм я и знам колко е гадно някой да седи до теб и да ти мерише на.. дори не мога да определя на какво ... :?

mArMaLaDkA аз съм се усетила на време, че не ми се занимава да споря по 5 часа, защото работата ми не е да седя по цял ден пред компютъра и да споря за неща, които вие не знаете всъщност как седят. ;)

Достатъчно спам в темата. ;)

pussucetka
07-07-2010, 20:52
Спокойно, номрално е .. И днес моя приятелкаа ми каза, че вече не й тече, а и е трети ден :)

sevdalina91
08-14-2010, 17:28
охххх и при мен така се случи този месец... по принцип пърмия ден тече страшно много, втория малко по-малко, третия вече намаля, четвъртия слабичко (даже може и по няколко капки) и петия ден или е спряло или също няколко капки........ а този месец (август) като ми дойде първия ден пак течеше но не чак толкова, колкото предишните пъти за първи ден, на втория ден течеше почти калкото първия може би съвсем малко по-малко, на третия и четвъртия ден също малко по-малко от предния и на петия вече само няколко капки и свърши... много се уплаших, но като прочетох публикацииите и се поуспокоих, все пак ще се радвам ако някой ми каже нещо отнокно проблема ми :) :)

TheBeliever
08-14-2010, 17:44
Не е проблем. От времето е. И аз съм така този месец.

sevdalina91
08-14-2010, 17:48
Не е проблем. От времето е. И аз съм така този месец.

благодаря ти :oops: за първи път ми се случва и наистина се притесних добре че не съм единствена...

ri41
08-14-2010, 17:54
и при мене е така и то заради ограниченото хранене, миналата година пък беше спряло да ми идва 3 месеца

aneliq_558
08-07-2012, 11:03
Здравейте!
Аз съм на 18 и този месец имам оскъдна менструация. Първия ден ми дойде (всъщност вечерта) и всичко беше нормално. Втория ден когато трябваше да тече като чешма, то спираше. Тази сутрин като се събудих имаше малко кафяво и това беше. Значи втория ден сякаш го пропусна този път. Кръвта е по-светла от преди. Наистина започвам много да се притеснявам. За първи път ми се случва. На вас случвало ли ви се е? От какво може да е? И ако имате някакви съвети или варианти, защо се случва, моля ви споделете. Благодаря ви предварително! :)

Amore-Mio*
08-07-2012, 17:35
^ Случвало ми се е , макар да имам цикъл от 4 години вече. Веднъж ми се случи да ми дойде три дена, като първия ден беше най - обилен, а обикновено първия, третия до петия ден е оскъдно. След това другите си бяха оскъдни. Климата, антибиотиците и подобни неща оказват влияние, така че надали ти има нещо. Но ако се притесняваш толкова - отиди на гинеколог.

mkio
08-07-2012, 19:40
Не знам дали се опасяваш от цветна бременност, но тя е малко вероятна, особено ако не си имала рискови контакти. По-вероятни външни фактори са оказали влияние и нещата сами ще се нормализират.

kalpazanka
08-08-2012, 08:39
Здравейте!
Аз съм на 18 и този месец имам оскъдна менструация. Първия ден ми дойде (всъщност вечерта) и всичко беше нормално. Втория ден когато трябваше да тече като чешма, то спираше. Тази сутрин като се събудих имаше малко кафяво и това беше. Значи втория ден сякаш го пропусна този път. Кръвта е по-светла от преди. Наистина започвам много да се притеснявам. За първи път ми се случва. На вас случвало ли ви се е? От какво може да е? И ако имате някакви съвети или варианти, защо се случва, моля ви споделете. Благодаря ви предварително! :)
Полови контакти? Прием на други медикаменти? Промяна в телесната маса?

malko_pisi
08-08-2012, 09:42
И на мен ми се е случвало. Нормално е ;) + това дори и най- малкото нещо, може да окаже влияние /стрес, напрежение, времето / абе от всичко може да е така че няма страшно :*