PDA

View Full Version : III Класиране



ducitoo
07-01-2010, 16:59
Здравйте, имам въпрос какви документи трябва да занеса, кога i kyde за III зщото стана някаква грешка и не съм се била записала на II класиране . Мога ли от първо да отида на III?
От пловдив съм !

Concussion
07-01-2010, 17:06
Би трябвало да можеш, но мисля, че трябва да подадеш заявление за участие, щом не си била на 2-ро.. А иначе същите документи, които се носят и на второ класиране, мисля. :) А за училището-гнездо, нека някой от Пловдив каже, защото аз не мога да ти помогна.

SmilezZz
07-01-2010, 17:07
Защо не отидеш в РИОто да си търсиш правата ? Щом са допуснали грешка,са длъжни и да го поправят..Та както и да е..
Мисля,че ще можеш или и аз не знам..
За участие в трети етап на класиране заявления се подават до началника на РИО, в което може да промениш и пренаредиш своите желанията,но не запазваш мястото си от по-преден етап на класиране.
Най-добре е да попиташ дали ще стане,защото щом не си се записала нито в училището,нито във второто класиране и ме съмнява да отидеш на трето класиране..
Извод - Отиди до РИОто

StriPPeD
07-01-2010, 17:11
:D :D :D :D :D

elito0o0o0
07-01-2010, 17:17
:D :D :D :D :DЯ, виж горния пост -> подписа на SmilezZz и се запознай с правилата на форума. ^^

ПП: SmilezZz ясно обясни, че най-добре да отидеш и да си потърсиш правата в РИО. Иначе, би трявало да може да отидеш на 3 класиране.. и аз се обърках. Не помня миналата година как беше, но наистина най-добре отиди до РИО. И все пак не съм сигурна, че от първо можеш да идеш на 3 класиране, понеже се карат подред... :-o :-o

Concussion
07-01-2010, 17:17
Защо не отидеш в РИОто да си търсиш правата ? Щом са допуснали грешка,са длъжни и да го поправят..Та както и да е..
Мисля,че ще можеш или и аз не знам..
За участие в трети етап на класиране заявления се подават до началника на РИО, в което може да промениш и пренаредиш своите желанията,но не запазваш мястото си от по-преден етап на класиране.
Най-добре е да попиташ дали ще стане,защото щом не си се записала нито в училището,нито във второто класиране и ме съмнява да отидеш на трето класиране..
Извод - Отиди до РИОто

Аз си мислех, че може да отиде направо в училището-гнездо и да подаде заявление за участие в трети етап... :-o И аз те съветвам да си потърсиш правата, не може така да стават грешки и да правят хората на луди..

ameli
07-01-2010, 17:18
:D :D :D :D :D

ии как помогна с този ти коментар?! :-o

за 2ро класиране отиваш в училището, където са те приели, щом си го пропуснал/а отиваш или там или в РИО-то да си търсиш правата.. 3ти вариант е да отидеш в училището гнездо.. успех :)

SmilezZz
07-01-2010, 18:17
:D :D :D :D :DВземи прочети правилата на форума..

Ето това са твоите "нарушения"..
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

9. Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.

stelSs21
07-01-2010, 18:20
Една приятелка като излезе първо класиране и като видя, че не е приета се обадила в училището гнездо да пита кога трябва да подаде заявление за второ и учителката , с която говорила и казала, че не трябва да подава заявление ами да изчака и тя не подала и здраво се е прецакала.Сега сигурно никъде няма да влезе щот може да няма места в училишата, които е писала.

Concussion
07-01-2010, 18:26
Много прецакана работа. :( После сме били неориентирани зайци - ами как няма да сме, като има толкова много промени и учители, които вместо да ни насочват, ни объркват?!

MonicaaL
07-01-2010, 18:40
Много прецакана работа. :( После сме били неориентирани зайци - ами как няма да сме, като има толкова много промени и учители, които вместо да ни насочват, ни объркват?!
така е :(
иначе да и аз смятам че трябва да идеш до РИО, защото нищо чудно да не можеш сега да идеш на трето като им знам "правилата" ... най добре говори с тези които ги орпеделят, за да няма грешки : )

FrozeMaster
07-01-2010, 19:42
Една приятелка като излезе първо класиране и като видя, че не е приета се обадила в училището гнездо да пита кога трябва да подаде заявление за второ и учителката , с която говорила и казала, че не трябва да подава заявление ами да изчака и тя не подала и здраво се е прецакала.Сега сигурно никъде няма да влезе щот може да няма места в училишата, които е писала.

ВАЖНО!
Учениците, които не са класирани на І етап, автоматично участват във второ класиране, без да подават заявление.

MonicaaL
07-02-2010, 07:54
Една приятелка като излезе първо класиране и като видя, че не е приета се обадила в училището гнездо да пита кога трябва да подаде заявление за второ и учителката , с която говорила и казала, че не трябва да подава заявление ами да изчака и тя не подала и здраво се е прецакала.Сега сигурно никъде няма да влезе щот може да няма места в училишата, които е писала.

ВАЖНО!
Учениците, които не са класирани на І етап, автоматично участват във второ класиране, без да подават заявление.

е ама тя може би просто не са я приели там където е искала а на някое от следващите й желания

SmilezZz
07-02-2010, 08:07
MonicaaL обаче stelSs21 е писала,че приятелката й не била приета..И да,наистина като се позамисля - или не е била приета никъде,или на по-долно желание..

stelSs21 - Ако тя е била приета на по-долно желание,тогава трябваше да подаде заявление от 28 до 30 юни..
Ако пък НЕ е била приета никъде,то тогава директно отива на второ класиране..

ameli
07-02-2010, 11:08
ако никъде не те приемат, нито на Іво, нито на ІІро класиране, на ІІІто ти предлагат само СОУ-та..

princesss8
07-02-2010, 12:21
Търси си правата ! Все пак грешката е тяхна..
anyway.. Повярвай от това 3-то класкиране много ще изгубиш.. Все пак си губиш мястото и от първото красиране.., а представи си няма и свободни места в това училище, което искаш и тогава вече отиваш в накое, което нито ще ти харесва, нито ще имаш мотиваци да учиш в него.. помисли си.

princesss8
07-02-2010, 12:24
ако никъде не те приемат, нито на Іво, нито на ІІро класиране, на ІІІто ти предлагат само СОУ-та..

Не, не е точно така.. на 3-то избира от училищата, в които има свободни места, но пак в повечето случаи в по-елитните и желани училища няма места, или ако има ще е максимум 1..

iiordanova
07-02-2010, 12:44
Отивай в РИО!
Те са допуснали грешка , ти трябва да си патиш така ли ?
Аз , ако бях щях да съм отишла до сега в РИО-то .. и такъв скандал да им спретна.
Та , от това зависи бъдещето ти. Не трябва да стават грешки..

ducitoo
07-04-2010, 18:38
Една приятелка като излезе първо класиране и като видя, че не е приета се обадила в училището гнездо да пита кога трябва да подаде заявление за второ и учителката , с която говорила и казала, че не трябва да подава заявление ами да изчака и тя не подала и здраво се е прецакала.Сега сигурно никъде няма да влезе щот може да няма места в училишата, които е писала.







---- Същото стана и при мен класната ми каза че не се дават документи и нямаше 2 класиране за мен

princesss8
07-04-2010, 20:26
Една приятелка като излезе първо класиране и като видя, че не е приета се обадила в училището гнездо да пита кога трябва да подаде заявление за второ и учителката , с която говорила и казала, че не трябва да подава заявление ами да изчака и тя не подала и здраво се е прецакала.Сега сигурно никъде няма да влезе щот може да няма места в училишата, които е писала.







---- Същото стана и при мен класната ми каза че не се дават документи и нямаше 2 класиране за мен

Ако никъде не си приет при първо класиране, отиваш АВТОМАТИЧНО на 2-ро, но ако си приет някъде и искаш да отидеш на второ трябва заявление .. НО все пак второто класиране МИНА.. така че.. за тези които не са чули и разбрали.. ами да са питали за информация ..

krizko
07-07-2010, 07:54
Една приятелка като излезе първо класиране и като видя, че не е приета се обадила в училището гнездо да пита кога трябва да подаде заявление за второ и учителката , с която говорила и казала, че не трябва да подава заявление ами да изчака и тя не подала и здраво се е прецакала.Сега сигурно никъде няма да влезе щот може да няма места в училишата, които е писала.







---- Същото стана и при мен класната ми каза че не се дават документи и нямаше 2 класиране за мен


Еми то действително за второ документи не се подават. Мен ме приеха на второ без никакви документи. Просто влезнах в мон и видях, че съм класиран. Не обвинявайте учителите си, че не сте приети.

П.П. На трето е много голям риск. За по-големите градове пък да не говорим. Там конкуренцията е доста голяма. Един вид за елитни гимназии не храни особени надежди.