PDA

View Full Version : Мисля,че прибързва?



Alex4o0o
07-01-2010, 17:05
С едно момче ходим от 3 дни..той ме преследва доста дълго време и накрая успя да ме спечели :oops:... но май малко прибързва.Вече за мен знаят абсолютно всичките му приятели,даже и майка му искала да се запознава с мен...разбирам,че се радва но все пак това са 3 дни О.о :lol: трябва ли да му кажа да спре?

Monstre
07-01-2010, 17:08
Обясни му, че се притесняваш и му кажи да забави малко темпото. 8-)

DarkGirll
07-01-2010, 17:27
Обясни му, че се притесняваш и му кажи да забави малко темпото. 8-)

Съгласна съм 8-)

jo0zy
07-01-2010, 17:48
апффф казал е на майка си :D вие да не се жените, че вече и със "свекървата " ще се запознаваш :-D

zlatnata_ribkaaa
07-01-2010, 17:50
Обясни му, че се притесняваш и му кажи да забави малко темпото. 8-)

+

cw3tty
07-01-2010, 17:52
ох .. ужас, бившият ми ме запозна с майка си още 1вия ден .. бяхме излязли (за 1ви път като повече от приятели) , заваля и отидохме в тях .. където бяха майка му и баба му .. :? .. Кажи му, че прибързва като те запознава с техните, да забави темпото, до колкото приятелите - нормално е :)

ivcheto0o
07-01-2010, 18:00
Обясни му, че се притесняваш и му кажи да забави малко темпото. 8-)

Съгласна съм 8-)

bilqnavod
07-01-2010, 18:01
А нима е тайна??? Ако това те дразни, значи ти не си напълно сигурна дали искаш да си с него. Ако не искаш да задълбочаваш връзката по-добре скъсайте още сега иначе в противен случай няма смисъл.

Alex4o0o
07-01-2010, 18:32
Ма не,не искам да е тайна,но все пак целия свят разбра за нас,а ходим от 3 дни..искам да се получи,но той прекалява!На всичко отгоре майка му искала да види с каква си имал работа О.о и сигорно ще ме води да ме запознава с нея..а тогава как да се държа?

DarkGirll
07-01-2010, 18:34
Ма не,не искам да е тайна,но все пак целия свят разбра за нас,а ходим от 3 дни..искам да се получи,но той прекалява!На всичко отгоре майка му искала да види с каква си имал работа О.о и сигорно ще ме води да ме запознава с нея..а тогава как да се държа?

Ами..дръж се любезно и възпитано с свекървата 8-) Запознайте се няма лошо нищо,че е рано :)

anonymous708973
07-01-2010, 19:39
И трябваше да пуснеш тема, за да ти кажем да говориш с него, защото сама не можеш да стигнеш до тоя гениален извод?
Бахти. Супер много се дразня така! :?

Кажи му, че няма да се запознаваш с никва майка и че ти ще решиш кога искаш. След което го замъкни на вечеря у вас.

BgHtH
07-01-2010, 19:45
Той пък щото ще иде..

epicfailbg
07-01-2010, 20:28
По темата : Най-вероятно трябва да му кажеш да забавите темното , но пък ако ти обичаш да се запознаваш с нови хора (включая свекърви,сватове и т.н.) почвай!
offtopic : Защо пък да не отиде? Той обяснява на приятелите и родителите си за новата си приятелка , нали :)

BgHtH
07-01-2010, 20:31
^^Не ми се вярва да е чак толкова отракан ,ама кой знае

ginny
07-01-2010, 20:32
Ма не,не искам да е тайна,но все пак целия свят разбра за нас,а ходим от 3 дни..искам да се получи,но той прекалява!На всичко отгоре майка му искала да види с каква си имал работа О.о и сигорно ще ме води да ме запознава с нея.. а тогава как да се държа?

Като себеси би било добре?! :oops:

pebals
07-01-2010, 20:32
оооо много сте бързи..чак и с майка му да те запознае... :)

BiGBaDWolF
07-01-2010, 20:53
Е кво кеф му е на момчето ... Тебе ако не ти е кеф не се занимавай с него още от са за да не му е по гадно за нататък няма смисъл ..

candy_girl4e
07-01-2010, 21:29
Относно това как да се държиш.. бъди себе си, но пък ако все още не искаш да се запознавате просто му го кажи

ImSoInLove
07-01-2010, 21:35
Ти уста нямаш ли да му кажеш :x ,ако откажеш да се запознаеш с майка му едва ли ще те завлече на сила утях :D

Jumbie483
07-01-2010, 21:37
Не ми е известно да има точно определен период от време след който е нормално да се запознаеш с майка му или друг член на семейството му. С какво мислиш, че прибързва? За мен е съвсем нормално, дори ако ме запознае и на първия ден. Пък и ако майката настоява да види въпросното момиче, което момчето и толкова дълго е преследвало (ако той е споменал нещо за това), то момчето остава без избор.

mincheto
07-02-2010, 06:45
Ти уста нямаш ли да му кажеш :x ,ако откажеш да се запознаеш с майка му едва ли ще те завлече на сила утях :D
+++

Sashko95
07-02-2010, 10:48
Ама и тва е лошо?Само за 3 дни :shock: тва си го запиши в книгата с рекордите...другите се изказаха-ходи и говори! :lol:

kremen4eto
07-02-2010, 11:51
Че и мен бившият ме запозна с майка си и баща си още на 1вото ни излизане (всъщност сестра му ни запозна, но както и да е). Някъде казаха, че щом тези факти те притесняват, значи не си сигурна дали искаш да си с него и съм съгласна. Няма нищо лошо в това. Може отдавна да не е имал приятелка и да е на 7мото небе (с моя бивш беше така). Иска да се похвали с теб, кефи се човекът. Ако дълго се е борил за теб и накрая те е спечелил, също би трябвало много да се радва.

justonegirlwithonehope
07-02-2010, 12:17
Кажи му, че всичко това те плаши и искаш да намалите темпото, макар че когато тръгнах с бившия ми още н същия ден нашите разбраха за него и техните за мен.На 7мия ден аз се запознах с баща му, а той от своя страна пренощува в къщи.Абе хубава връзка беше, ноо всичко си има край. :)

EndlessVoid
07-02-2010, 12:41
Не ми е известно да има точно определен период от време след който е нормално да се запознаеш с майка му или друг член на семейството му. С какво мислиш, че прибързва? За мен е съвсем нормално, дори ако ме запознае и на първия ден. Пък и ако майката настоява да види въпросното момиче, което момчето и толкова дълго е преследвало (ако той е споменал нещо за това), то момчето остава без избор.

Много точно. Той може да е от онзи тип, който обича да споделя с родителите си. И няма да е странно, ако майма му не знае за това от самото начало :D Не виждам нищо лошо в това да се знаеш с техните. You know бонус точки носи :D

justwondering
07-02-2010, 14:00
Да ти кажа, ако майка му се изрази така "да видя с каква си има работа" и аз не бих искала да се запознавам с нея 8-)
Но и аз като се влюбя, разказвам на доста хора за момчето, голяма досадница съм 8-) Просто той явно обича да споделя :)
Като мислиш, че прибързва- кажи му го и се разберете. :)

Vasoto129
07-02-2010, 14:02
Обясни му, че се притесняваш и му кажи да забави малко темпото. 8-)

+1 =; =; =; =;