PDA

View Full Version : Какво е любовта?



AlokiNn
07-01-2010, 17:55
Имам 1 огромен проблем.. Ходя с 1 момиче от 3 дена и много се обичаме!! Всичко е красиво до днес , но аз я видях да се целува с друго момче.. Когато я попитах какво прави , тя ми отговори че ме обича и това не трябва да ни разделя.. Питах мама и тя каза да я зарежа, но аз мисля че от тази връзка ще се получи нещо сериозно ;( Моля ви дайте съвети..
П.С Момчето с което се целуваше е мой приятел , а не нейн

NoShTnO_iZkUsHeNiE
07-01-2010, 18:00
А твоя приятел даде ли ти някакво обяснение?

DarkGirll
07-01-2010, 18:01
Ами пич...майка ти е права!Зарежи я ! Та тя ти изневерява пред очите и ти все още ни си я залязал :shock: Ще си намериш друга не се притеснявай момичета има колкото искаш :wink: Успех :wink: :P

AlokiNn
07-01-2010, 18:01
Ами пич...майка ти е права!Зарежи я ! Та тя ти изневерява пред очите и ти все още ни си я залязал :shock: Ще си намериш друга не се притеснявай момичета има колкото искаш :wink: Усепх :wink: :PНо аз мисля че трябва да се боря ..

ivcheto0o
07-01-2010, 18:02
От 3 дена и много се обичате ?!? Ако наистина изпитваше нещо към теб едва ли би направила това....определено нямате бъдеще зарежи я.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
07-01-2010, 18:02
Но той я обича...

DarkGirll
07-01-2010, 18:04
Ами пич...майка ти е права!Зарежи я ! Та тя ти изневерява пред очите и ти все още ни си я залязал :shock: Ще си намериш друга не се притеснявай момичета има колкото искаш :wink: Усепх :wink: :PНо аз мисля че трябва да се боря ..

Охх...направо ми е жал за теб... :( Пич осъзнай се тя ти изневерява с твой приятел!И то пред очите ти! Не те заслужава!Ще си намериш друга !

AlokiNn
07-01-2010, 18:05
Проблема е там.. че .. не знам просто не искам да я зарежа дайте съвети

DarkGirll
07-01-2010, 18:08
Проблема е там.. че .. не знам просто не искам да я зарежа дайте съвети

Знам,че ти е много трудно,но кфо ако не я зарежеш тя ще продължава да ти изневерява и т.н. :? това ли искаш? :? Опитай се да я забравиш! На твое място дo сега да съм я зарязала още когато съм ги видяла :? !

babity
07-01-2010, 18:10
Ей, лигльооо! Стига се ебава, има и раздели с малко по - смислени теми. Иначе - да, и аз протестирам срещу тъпите потребители, които се изливат всеки ден, но не пускам глупости. Виж що народ ти се върза! :P

NoShTnO_iZkUsHeNiE
07-01-2010, 18:21
Ей, лигльооо! Стига се ебава, има и раздели с малко по - смислени теми. Иначе - да, и аз протестирам срещу тъпите потребители, които се изливат всеки ден, но не пускам глупости. Виж що народ ти се върза! :P

Повярвай ми историята е истинска за жалост...познавам ги и двамата...

babity
07-01-2010, 18:24
Ей, лигльооо! Стига се ебава, има и раздели с малко по - смислени теми. Иначе - да, и аз протестирам срещу тъпите потребители, които се изливат всеки ден, но не пускам глупости. Виж що народ ти се върза! :P

Повярвай ми историята е истинска за жалост...познавам ги и двамата...

Не! Отказвам да приема, че това може да е истина. Нееееееееее! Не може да бъде! ](*,)

LadyDi
07-01-2010, 18:24
Ооо, team working...

Като не искаш да я зарязваш, не я зарязваш. Ебавката можеше да е малко по-добра.

jo0zy
07-01-2010, 18:25
Проблема е там.. че .. не знам просто не искам да я зарежа дайте съвети

Няма "не мога " има "не искам" .. Човек, когато е влюбен е сляп, но за теб май буквално означава СЛЯП .. ти си я видял по дяволите при това с твоя "приятел " ОСЪЗНАЙ СЕ!! Ако не я скъсаш тя ще върти и теб, и твоя "приятел ", а може и трети да си намери.
Скъсай я, ще си сам, но поне ще имаш достойнство

VinDiesel
07-01-2010, 18:25
Аз ако съм на теб,ще й изреда на псувни целия род до 9-то коляно,а "приятеля" ще му кажа,да вари путката си майна,да не ме търси вече..

valdesbg
07-01-2010, 18:27
Ти си глупак. Просто и ясно.

Разрешаваш и да си прави каквото си иска с когото си иска и както си иска. Я кажи къде е обичта и към теб? Да не би докато се целува с него да си мсили за теб? Или да гледа теб?

Ако темата не е ебавка.. няма какво да направим. явно че автора е безнадеждно безгръбначен.

А ако е ебавка - нека дружно го игнорираме :)

AlokiNn
07-01-2010, 18:27
Нахъсахте ме!!! Мерси пичове (и момичета)!! Вкарахте ме в реалността!

LadyDi
07-01-2010, 18:30
Нахъсахте ме!!! Мерси пичове (и момичета)!! Вкарахте ме в реалността!
Страхотно! Нека благодарим на ТийнПроблем и неговите потребители за поредната разрешена младежка драма! Респект :)