PDA

View Full Version : Изморявам се бързо



awerw
07-01-2010, 19:16
Значи играхме мач и май аз най-бързо се изморих и изпитах едно сякаш неможех да си поема въздух все едно нещо ме стяга в гърдите но беше голяма жега де а играхме няколко часа а аз най-много тичах щот в отбора ми имаше двама дебели и те само стоят и чакат някой да им подаде а онези си праят пасове и ме разкарват като луд а вратаря нямам думи за него и сега това дали е защото нз как да си поемам въздух макар че преди бягах всеки ден по 2 км и бях свикнал но от 3 седмици не съм бягал или нещо си въобразявам или нещо ми има наистина :(
а и не бях ял много този ден и може да е било щот съм нямал сила нз просто питам от какво е ?

hamilcar
07-01-2010, 20:00
Не можем да гадем, но комбинацията висока температура и малко храна е възможна причина.

awerw
07-01-2010, 20:05
а и може да е било от притеснение да ми се е разтупало сърцето щот играхме срещу такива дето ходят по състезания с другите училища а ние бяхме някви лоши играчи и това че искам да се покажа че мога да играя да ми се е разтупало а и напреди съм и играл пак така но тогава побеждавахме :D и играх с по малки на години от тия дебелите де но те играят по-добре тичат по-бързо :D а и като ми беше така като си пийвах по 1 малка глътка вода и веднага се ободрявах и така трябваше да си пийвам честичко :D

vaseto0o
07-01-2010, 20:55
Яж въглехидрати 1-2 часа преди мач... Също така ти трябва ритъм на дишането докато бягаш. 2 километра да бягаш при положение че си футболист не е много... С постоянство ще влезеш в добра форма ;) А и тва лято изморява двойно по-бързо :?

awerw
07-01-2010, 21:31
ааха мс :) аз утре заминавам на състезание и трябва да бягам 700м крос и то със раница в която има 1.5л вода с раница е защото ще бъде по туристически сръчности то ще има и др дисциплини де но тази е моята и трябва да се представя добре ама то ще е и щафета и др ако се издънят но стига толкова ще се върна в неделя и др мнения ако има няма да са излишни :)