PDA

View Full Version : Допълнителна защита...?!



Biskfitka
07-01-2010, 19:09
Трябва ми програма..не знам как да я обясня.... В смисъл-един човек се опитва да ми разбие паролите и ми трябва програма за ''допълнителна защита'' ;д ако съществува такава :)
Надявам се да сте ме разбрали :)

doomkillerr
07-01-2010, 20:06
Аз използвам защитна стена "Comodo Firewall v3.11", програмката "Spybot - Search & Destroy" (http://www.safer-networking.org/en/index.html) и като допълнение на антивирусната програма (avast! 4.8 ) програмката "a-squared Free" :)

П.С. - По принцип има и програмни пакети от различни програми (на дадена фирма) за интернет и мрежова защита. :)

Tempest
07-01-2010, 22:45
Kaspersky Anti-Virus + Kaspersky Internet Security.. което второ не ти го препоръчвам, защото компа ти ше стане само за тях 2те...

ако си с avast, Black ICE Engine

MajeStic
07-02-2010, 07:21
Няма да ти "разбие" паролите (: Малко са тези, които могат да правят подобни неща и тези, които го могат не го казват. Някое момче...? Най-вероятно се опитва да ти се изфука (:

П.П.
Ако говориш за една парола и е тази на скайп просто си запиши най-новия такъв. За 3.8 версия и надолу си имаше начин, при >4.0 го стегнаха :)

Biskfitka
07-02-2010, 21:23
Няма да ти "разбие" паролите (: Малко са тези, които могат да правят подобни неща и тези, които го могат не го казват. Някое момче...? Най-вероятно се опитва да ти се изфука (:

П.П.
Ако говориш за една парола и е тази на скайп просто си запиши най-новия такъв. За 3.8 версия и надолу си имаше начин, при >4.0 го стегнаха :)Да момче е 8-)

Мерси за отговорите :)

Force_bladeR
07-02-2010, 21:44
Като бяхме малки и ние се лъжехме с такива глупости... :lol:

MajeStic
07-02-2010, 22:14
Да момче е 8-)
И ако ти е гадже и ходиш в тях, и влизаш в скайпа от там > недей повече xD

Biskfitka
07-03-2010, 09:59
Да момче е 8-)
И ако ти е гадже и ходиш в тях, и влизаш в скайпа от там > недей повече xDМне,не го правя :D

Biskfitka
07-04-2010, 17:10
Абе ,Славке,стига се филмира!Ти си скрита и зад рутер даже , с динамичен адрес си,а за паролите не се разбиват така лесно.Не е като да разбиеш врата с чук! :DКажи ми още един път Славке и ще те убия 8-)