PDA

View Full Version : Екзема



stephanieee
07-01-2010, 19:58
Здравейте! Незнам дали това е подходящото място за тази тема, ако не е се извинявам! От 3 годишна имам някаква екзема на ръката, над пръстите. Винаги ме е притеснявала, не е чак толкова голяма, но все пак! Ходила съм 100 пъти при кожни лекари, но никой не знае каква точно е екземата, още по малко как да се махне... :cry: :cry: :cry: На есен отивам в ново училище, просто съм ужасена, как ще ме приемат съучениците ми :cry: В старото училище пак се притеснявах, но не чак толкова, всички свикнаха с мен рано или късно! Притеснявам се, че никой няма да иска да е приятел с мен :cry: Знам, че е глупаво, но незнам какво да правя :cry: Мисля, че няма да си намеря приятел заради тази екзема :cry: Моля ви помогнете ми, дайте ми някакъв съвет, какво да правя? :cry:

stelSs21
07-01-2010, 20:58
Абе глупости как няма да си намериш приятели заради екзема.Не се притеснявай.

SmilezZz
07-02-2010, 08:15
Стига си се филмирала бе момиче !!
Как няма да си намериш приятели и то само заради едната екзема..
Я си повдигни самочувствието и стига си се депресирала
за глупости..
Ще си намериш приятели,споко..

mincheto
07-02-2010, 08:27
Стига глупости.Ако някои се влюби в теб, ще се влюби заради самата теб и характера ти, а не дали си мис свят. ходи при Д-Р ТОшКОВ.Той лекува, не само временно проблема, а лекува това от ,което се е получило и то изчезва завинаги.АЗ имах огромна егзема на гърбът няколко години,и като ходих при и почнах стриктно да спазвам сички диети, и вече нямам и помен от нея. Сега ще ходя да астмата ми.

stephanieee
07-02-2010, 09:05
ходи при Д-Р ТОшКОВ.Той лекува, не само временно проблема, а лекува това от ,което се е получило и то изчезва завинаги.АЗ имах огромна егзема на гърбът няколко години,и като ходих при и почнах стриктно да спазвам сички диети, и вече нямам и помен от нея. Сега ще ходя да астмата ми.

В кой град се намира този доктор?

LadyDi
07-02-2010, 09:08
Местя я.

darkPaladin
07-02-2010, 09:39
ходи при Д-Р ТОшКОВ.Той лекува, не само временно проблема, а лекува това от ,което се е получило и то изчезва завинаги.АЗ имах огромна егзема на гърбът няколко години,и като ходих при и почнах стриктно да спазвам сички диети, и вече нямам и помен от нея. Сега ще ходя да астмата ми.

В кой град се намира този доктор?


Наистина лекарстовото против екзема си го приготвям вкъщи,а той да не може да те излекува...

mincheto
07-03-2010, 05:35
ходи при Д-Р ТОшКОВ.Той лекува, не само временно проблема, а лекува това от ,което се е получило и то изчезва завинаги.АЗ имах огромна егзема на гърбът няколко години,и като ходих при и почнах стриктно да спазвам сички диети, и вече нямам и помен от нея. Сега ще ходя да астмата ми.

В кой град се намира този доктор?

София
http://www.tomilherb.com/faq.php

Fascinating
07-05-2010, 14:05
ако си я открила в ранен стадий , спринтирай до аптеката и си купи "Тридерм" мажеш отгоре и малко около "петното" , но не помня колко пъти на ден се третират "петната" , но е много важно да се лекува на време , защото , когато се развие , мисля че може да образува други видове кожни инфекции.Също така е много важно след като поодмине екземата (с Тридерм обикновенно за 2-3 седмици минава) не спирай да мажеш "петната" поне още 4-5 дни до 7 !Сменяй всеки ден кърпите , с които се бършеш.И не на последно място да отбележа , че екземата може да се разпространи изключително бързо по цялото тяло , за това си огледай тялото от глава до пети , дори и главата (скалпа) , защото както казах няма неудобно място за екземата ! Успех ! За 1 месец си като нова :D

stephanieee
07-06-2010, 19:15
ако си я открила в ранен стадий , спринтирай до аптеката и си купи "Тридерм" мажеш отгоре и малко около "петното" , но не помня колко пъти на ден се третират "петната" , но е много важно да се лекува на време , защото , когато се развие , мисля че може да образува други видове кожни инфекции.Също така е много важно след като поодмине екземата (с Тридерм обикновенно за 2-3 седмици минава) не спирай да мажеш "петната" поне още 4-5 дни до 7 !Сменяй всеки ден кърпите , с които се бършеш.И не на последно място да отбележа , че екземата може да се разпространи изключително бързо по цялото тяло , за това си огледай тялото от глава до пети , дори и главата (скалпа) , защото както казах няма неудобно място за екземата ! Успех ! За 1 месец си като нова :D

Тази екзема я имам от 3 годишна, не е от скоро. И наистина имам малки екземи и по лактите и коленете. Благодаря ви много на всички :-)

wiki7
07-06-2010, 20:15
Това изобщо да не те притеснява!!!Един малък нищожен дефект..всички имаме дефекти все пак :P Колкото до това да си намериш приятел ... ако ти си хареш някое момче,което не иска да е теб заради тази глупост .. тогава просто не си заслужава да си с него .. личи си какъв е :?