PDA

View Full Version : Кво да прайш, кво да прайш...



palatka98
07-01-2010, 21:22
Всичко почна с тва, че на 6 годинки ме записаха в 1-ви клас и на 15-ти септември 2004та година потеглих от вратата за нас с един букет цветя, две кутии цигари и джобно ножче, пресякох улицата и отидох... на море, да си измия джапанките, които наще ми купиха като подарък за 4-тия ми рожден ден, на който бяхме тесен кръг от хора - 600 човека плюс роднините на майка ми, която не е лош човек, не е като леля ми, дето се е оженила за свако ми, на който викат калеко у майна таун, където не бих стъпнал пари да ми дават, ей, гадни майни бе, тва за Пловдив да тръгнеш, в Катманду да стигнеш не си е работа, каквато не си намерих и тва лято, пак ще е голям лешпер мамка му, не ме щат и на кръстовището да мия прозорци, голям монопол от тия църните тяхната майка не е като наща майка, не е и като майка Индия, много готин филм, гледахме го на кино с наще, шийсе и пръва, летото, големия сняг, а вчера валя дъжд после взема че спря и като се оттече, вземах че се прибрах от морето и занесох букета на класната, щот нали първи клас, па после ти си само осми клаааааас, и не знам вече, дайте някъв съвет, кво да правя?

Chalgariq1998
07-01-2010, 21:26
Всичко почна с тва, че на 6 годинки ме записаха в 1-ви клас и на 15-ти септември 2004та година потеглих от вратата за нас с един букет цветя, две кутии цигари и джобно ножче, пресякох улицата и отидох... на море, да си измия джапанките, които наще ми купиха като подарък за 4-тия ми рожден ден, на който бяхме тесен кръг от хора - 600 човека плюс роднините на майка ми, която не е лош човек, не е като леля ми, дето се е оженила за свако ми, на който викат калеко у майна таун, където не бих стъпнал пари да ми дават, ей, гадни майни бе, тва за Пловдив да тръгнеш, в Катманду да стигнеш не си е работа, каквато не си намерих и тва лято, пак ще е голям лешпер мамка му, не ме щат и на кръстовището да мия прозорци, голям монопол от тия църните тяхната майка не е като наща майка, не е и като майка Индия, много готин филм, гледахме го на кино с наще, шийсе и пръва, летото, големия сняг, а вчера валя дъжд после взема че спря и като се оттече, вземах че се прибрах от морето и занесох букета на класната, щот нали първи клас, па после ти си само осми клаааааас, и не знам вече, дайте някъв съвет, кво да правя?

Изми ли джапанките поне :D

remix1912
07-01-2010, 21:28
Нещо на интересно ли се правиш,че не разбрах.
Ей лайно изсрано,няма да говориш нищо за Пловдив,че ако те спипам някъде ще ти еба пичката материна.Копеле гадно.Най-хубавия град.

palatka98
07-01-2010, 21:29
Изми ли джапанките поне :D

Да, ама пак се оцапаха :D И сега не ми се пресича улицата да ходя до тоялетна

palatka98
07-01-2010, 21:32
Нещо на интересно ли се правиш,че не разбрах.
Ей лайно изсрано,няма да говориш нищо за Пловдив,че ако те спипам някъде ще ти е** пичката материна.Копеле гадно.Най-хубавия град.
хахахахха, некви книжни плъхове се обадиха, мое ми омиеш джапанките с език, нещастник ;p

Chalgariq1998
07-01-2010, 21:32
Изми ли джапанките поне :D

Да, ама пак се оцапаха :D И сега не ми се пресича улицата да ходя до тоялетна

Естествено, че няма да пресичаш ходи до Пловдив до тоалетна :D

palatka98
07-01-2010, 21:34
Естествено, че няма да пресичаш ходи до Пловдив до тоалетна :D

Бе аз съм си казал, пари да ми дават, там не стъпвам, ама май съм бил илядо пъти там. Тва туй село, дето се влиза през една врата и на нея някой път пише WC, нали?

Chalgariq1998
07-01-2010, 21:40
Бе аз съм си казал, пари да ми дават, там не стъпвам, ама май съм бил илядо пъти там. Тва туй село, дето се влиза през една врата и на нея някой път пише WC, нали?

Личи си че знаеш

remix1912
07-01-2010, 21:42
Пфахахаха някво лапе 98 набор ще ми казва на мен книжен плъх,дето още картуун нетлорк гледа.Майка ти дейба тъпо селяндурче.Че даже и два акаунта си направило да си пише в темата щото няма кой друг да му пише.Аз знам кво целиш мишка насрана.
И чакам тъпите модератори да си свършат отново работата.

palatka98
07-01-2010, 21:49
Пфахахаха някво лапе 98 набор ще ми казва на мен книжен плъх,дето още картуун нетлорк гледа.Майка ти дейба тъпо селяндурче.Че даже и два акаунта си направило да си пише в темата щото няма кой друг да му пише.Аз знам кво целиш мишка насрана.
И чакам тъпите модератори да си свършат отново работата.
Ай лягай си, че мама ще те бие, кво ми седиш до 1 посред нощ, у Пловдив нямахте ли режим на тока? Да не си на Дюрасел, че ми живуркаш по никое време? Аман от невменяеми идиотчета, дето едвам научили две лафчета на кръст, разбрали как се ползва тва чудо на еволюцията - клавиатурата - и вече се разписали, та се не траят. Удари си една да се успокоиш, преди да майка ти да ти е задърпала ушите и да те е сложила да си нанкаш с плюшената играчка.

Gnom
07-01-2010, 21:59
Пфахахаха някво лапе 98 набор ще ми казва на мен книжен плъх,дето още картуун нетлорк гледа.Майка ти дейба тъпо селяндурче.Че даже и два акаунта си направило да си пише в темата щото няма кой друг да му пише.Аз знам кво целиш мишка насрана.
И чакам тъпите модератори да си свършат отново работата.
Ай лягай си, че мама ще те бие, кво ми седиш до 1 посред нощ, у Пловдив нямахте ли режим на тока? Да не си на Дюрасел, че ми живуркаш по никое време? Аман от невменяеми идиотчета, дето едвам научили две лафчета на кръст, разбрали как се ползва тва чудо на еволюцията - клавиатурата - и вече се разписали, та се не траят. Удари си една да се успокоиш, преди да майка ти да ти е задърпала ушите и да те е сложила да си нанкаш с плюшената играчка.

Последните ти изречения се отнасят и за теб нали ти е ясно? :lol:

elito0o0o0
07-01-2010, 22:04
:lol: :lol: :lol: :lol:

И все пак - ти неориентиран ли си или просто си бавноразвиващ се и не знаеш къде се намира правилният раздел за твоята "велика" тема?!
Gnom - "Последните ти изречения се отнасят и за теб нали ти е ясно?" .. Ясно ли ти е?! Айде велики дечко - време за лягане! ;)

По-добре се омитай с твойте джапанки, докато не е дошъл някой мод да ти тури БАНанчето в големите ти всезнаещи устенца. ;)

palatka98
07-01-2010, 22:10
Знам къде се намира правилният раздел за такива като теб - у Аушвиц ;p

elito0o0o0
07-01-2010, 22:14
Ей п*тьо малък! Не стига, че си си направил 2 акаунта, че да си бращолевиш сам, ами се правиш на интересен с твоето пипенце колкото фъстък.., че и гънки ник`ви се не виждат.. Айде хОди лягай и недей приказва кой за къде и що и к`во е, че още ти седи лайното на гъза. ;)

amk933
07-01-2010, 22:16
12 годишните откъде знаят к'во е Аушвиц? :lol: