PDA

View Full Version : Заблуда или не...



FigurativeRush
07-02-2010, 02:29
Може да се филмирам...
може да преигравам...прекалявам...мр ънкам ...
но ..един въпрос .. ме изяжда буквално...

Ситуацията накратко...
Заедно съм с едно момиче от г/д 3 месеца.
Държа на нея..мога да кажа че имам много голями чувства..
и дори че я обичам...
Проблема е в това , че напоследък не усещам почти никакви чувства от нейна страна..
Няма ги вече "романтичните" изживявания... няма такова чувство на сполотеност...не от моя страна...
Когато сме заедно... предпочита да ми разказва как е изкарала с прятелите си, кои колко голям пич е...
като излеземе с приятелите и... се държи много по различно отколкото преди.. например.. наскоро излезнахме така и...вече ми се струва че..изпитва нещо към т.нар си най-добър приятел...
Най-малко се връзва на всяка негова изцепка..и откликва ентосиазирано..независимо , какво е казъл...(не искате да чувате подробно) седи и го гледа с няква усмивка и блеснал поглед... докато тои просто си седи и ръкомаха... (не питайте за възраста ми плс..)
и напоследък все по често чувам , как иска да е с мен , обаче трябва да е еди къде си...Пак има моменти , в които се държи.. някак си по мило, по искренно и чувствително.. обаче драстично намаляха...
а въпросът е... изчезват ли чувствата и.. и възможно ли е да има такива към някои друг от горепосочените...


Обесних доколкото ми позволяват мозъчните клетки...
пиша тук защото се надявам да чуя нещо повече от "зарежи я"...
но ако мислите и вие така можете просто да споделите...
как виждате нещата от страни, ако съм успял да ги изкажа ясно...
мерси предварително за отзивите..

ivcheto0o
07-02-2010, 05:05
Поговори с нея.

LadyDi
07-02-2010, 05:49
Хубаво беше да споделиш годините и на двама ви, защото в различната възраст, поведението говори за различни неща.
Най-добрият вариант в случая е наистина да поговориш с нея. Очевидно тя единствена знае какво се случва в главата й, ние можем само да гадаем, а някак не ми се иска да ти набиваме, че всичко между вас е свършило. Вие сте си най-близки и ако не попиташ нея, просто няма как да разбереш със сигурност какво става.

Nakadah
07-02-2010, 06:04
Изневерява ти, или е на път да го направи

mincheto
07-02-2010, 06:13
Слушай сега, поговори с нея, и ако на нея чувствата и са изтинили,оставия,защото няма ли любов във една връзка ,то тя не може да се нарече никаква връзка. Това единия да обича,другият не,не е живот за двама души.

jo0zy
07-02-2010, 08:01
Изневерява ти, или е на път да го направи

май е на път :-D

SmilezZz
07-02-2010, 08:21
Най-добре е да поговориш с нея..
Според мен вече чувствата й са изстинали..Но само така мисля..
Това единствено тя може да го каже..

Извод:
- Поговори с нея и то сериозно

devilOFpradise
07-02-2010, 08:38
седнете ии поговорете искрено... ако овърта само най-вероятно самата тя да незнае дали изпитва нещо към него..

GossipGirl89
07-02-2010, 08:56
Ами като прочетох историята ти и в съзнанието ми изникнаха два варианта:

1) Харесва най-добрият й приятел /или друго момче/. Казваш че го гледа странно и се връзва на всичко, което й каже ентусиазирана такава... може и да не го харесва, може просто да са си приятели, но всичко е възможно.

2) Чувствата й изстиват. Или не точно. Понякога във връзките настъпват периоди, в които едната от двете половинки не знае какво чувства или знае, но не се вижда да го показва. Аз също съм била в такъв период, в който знам, че обичам даден човек, но просто точно в тоя период не се виждам да му го показвам и се чувствам сякаш ми е безразлично... Може при нея да е настъпил този момент. След време нещата се оправиха при мен - да се надяваме и при нея да се оправят ако това е проблема.

И сега като се замисля има и трети вариант - може да си внушаваш. Може момичета наистина да иска да е с теб, но да няма възможност в последно време. Седни и поговори с нея за тия неща и виж нейната гледна точка. Само така ще се разбере къде е проблема :) Успех!

peshost
07-02-2010, 09:32
След като ходите от три месеца, предполагам знаеш какво харесва, следователно изненадай я с нещо хубаво и искрено, на което истински ще се зарадва, гледай да сте само двамата. После като излизате, наблюдавай я как реагира. Тва е моето мнение, ама ми се струва, че един сериозен разговор между двама ви е неизбежен.

FigurativeRush
07-02-2010, 09:57
Мерси за отговорите , мненията и съветите.
ще се опитам да отговоря на всички..
Опитвал съм да говориме..и то не един път..
питал съм я дали всичко е наред, дали нещо се е променило,
казвал съм и и моите впечатления...
и винаги ми е казвала... колко много ме обича и как не може да бъде с друг...как за нея съм много ценен и скъп ... но дилемата ми се породи
от това, че усещам нещата по друг начин от този които ги описва...

Надявам се GossipGirl89 да е права...
инече относно излизанията ни... са почти всеки ден и пак не мога да кажа че надделява скуката защото си изкарваме добре..
не знам найстина.. ще опитам да проведа отново подобен разговор...
но отсега предполагам какъв ще бъде отговора..
А както продължават нещата...е въпрос на време да ме разочерова тотално с поведението си.. и нищо чудно наистина да я оставя..
тогава вече, май ще си проличи към кои има чувства и към кои не...

fenasf
07-02-2010, 10:14
Прекалено добре се отнасяш с нея. Може би е време да продължиш напред...

step_up_right
07-02-2010, 15:34
Ми говорете ддз...иначе по мое мнение напоследък леки момичета и на път и под път...дано нещата ти се развият добре

GossipGirl89
07-02-2010, 15:46
FigurativeRush, ще ти кажа мойте впечатления, защото и аз съм попадала в такава ситуация...

Когато има очевадна промяна, но човека продължава да твърди, че всичко е ок и че нищо не се е променило, то лъже и нещата не отиват на добре :) Не искам да те отчайвам, но за съжаление от опит знам, че е така... На един човек, когато му пука и когато има чувства той сам усеща промяната и говори за нея, както правиш ти, а не я отрича и не замазва очите на другите с клишета от сорта на "Всичко е наред" и "Не се притеснявай тва са глупости"... Мацката ти едва ли е толкова тъпа, че да не усети колко различни вече са нещата между вас... Просто най-вероятно отрича, защото така й е по-лесно и защото са много малко хората, които имат смелостта да си кажат каквото мислят и да поставят чертата в една връзка

VinDiesel
07-02-2010, 16:25
Когато се държим(специално ние мъжете) много добре с половинките си,те изглупяват и им ставаш скучен.Не оценяват ,как се държим с тях,какво правим за тях и т.н.След ,като им станем скучни,не ни зарязват,а си търсят ново попълнение.Всяка една зарибявка си е уникално изживяване,ако и двамата се харесват.Евентуално,след като не са ни зарязали и се зарибяват,ако се стигне до нова връзка,тогава ни казват,че нещата нещо не вървят и т.н ,късат с нас...На другия ден я виждаш с нов още по-голям селянин от тебе и се питаш"Кyде сгреших?".Е грешката в случайте е ,че много им ходим по свирко-кавалните гайди.

umri
07-02-2010, 20:29
Напиши съчинение разсъждение на тема "Путьо ли съм?". Сериозно се замисли, направи дълбоко проучване по темата и сам ще стигнеш до дългия отговор, който мога да напиша. "Романтичните вечери"... братле... Жените искат да чуват "кучко идвай тука" , "стига лапа така скрий зъбите" , шамари по гъза, извръщения, доминация, хумор. Като те усетят, че си пут*а и бягат надалече. Тия простотии, които ги гледаш в романтичните филми не съответстват с реалността. Прекалено много съм писал по темата, че да се повтарям. Ако толкова те интересува прегледай коментарите от профила ми. Напоследък обаче не съм писал.

Разбира се, ако на това момиче и кажеш "кучко идвай тука" или нещо подобно, най-вероятно ще те зареже, но ако ги научиш още от запознанството, че можеш да си правиш, каквото си поискаш, не искаш позволение от никой и ти не ти пука, тогава е друго.

едит: Абе стига с това клише "поговори с нея" какво има да говори? Работата е ясна. Зарежи я и си пробвай късмета другаде. Реакцията и от този непредсказуем ход ще е интересна.

BiGBaDWolF
07-02-2010, 20:37
Поговори с нея.. Питай я има ли още чувства към теб или не .. Питай я дали харесва друг.. Или прости и кажи искаш ли да си с мене или искаш да си с друг.. Ако ти се расърди значи иска да е с тебе.. Ако обаче си замълчи ..

FigurativeRush
07-02-2010, 22:48
FigurativeRush, ще ти кажа мойте впечатления, защото и аз съм попадала в такава ситуация...

Когато има очевадна промяна, но човека продължава да твърди, че всичко е ок и че нищо не се е променило, то лъже и нещата не отиват на добре :) Не искам да те отчайвам, но за съжаление от опит знам, че е така... На един човек, когато му пука и когато има чувства той сам усеща промяната и говори за нея, както правиш ти, а не я отрича и не замазва очите на другите с клишета от сорта на "Всичко е наред" и "Не се притеснявай тва са глупости"... Мацката ти едва ли е толкова тъпа, че да не усети колко различни вече са нещата между вас... Просто най-вероятно отрича, защото така й е по-лесно и защото са много малко хората, които имат смелостта да си кажат каквото мислят и да поставят чертата в една връзка

или съм си направил грешно изводите или .. отрича доста обедително...
при полужение, че съм забелязъл преди това, че лъжите не и се отдават изобщо...
за момента всичко изглежда наред.. след като поговорихме...
и след разговора няма някакви престорени реакции от нейна страна
може би просот връзката уляга .. знам ли :д...
Все пак занапред ще си имам едно наум...

мерси за съветите и мненията на всички.
дори на umri :d (не всеки е готов да бъде 100 %-ов Мъж..)

anonymous708973
07-03-2010, 08:29
Напиши съчинение разсъждение на тема "Путьо ли съм?". Сериозно се замисли, направи дълбоко проучване по темата и сам ще стигнеш до дългия отговор, който мога да напиша. "Романтичните вечери"... братле... Жените искат да чуват "кучко идвай тука" , "стига лапа така скрий зъбите" , шамари по гъза, извръщения, доминация, хумор. Като те усетят, че си пут*а и бягат надалече. Тия простотии, които ги гледаш в романтичните филми не съответстват с реалността.

Просто ми е интересно колко точно избити зъба ще има човекът, който се осмели да ми говори така!

Към автора - Възможно ли е поради силни чувства от твоя страна да си се превърнал в лепка и тя да има нужда от въздух?

kalpazanka
07-03-2010, 09:02
umri, досега пипал ли си женско? Не се заяждам, просто питам. Чудно ми е колко отчаяна/загоряла ако щеш, трябва да е една дама, за да търпи подобно отношение. Добре, че не всички сте еднакви, че манастирите щяха да се пукат по шевовете.

Авторе, тая твойта не знае какво иска.

karitoo
07-03-2010, 10:08
Хубаво беше да споделиш годините и на двама ви, защото в различната възраст, поведението говори за различни неща.
Най-добрият вариант в случая е наистина да поговориш с нея. Очевидно тя единствена знае какво се случва в главата й, ние можем само да гадаем, а някак не ми се иска да ти набиваме, че всичко между вас е свършило. Вие сте си най-близки и ако не попиташ нея, просто няма как да разбереш със сигурност какво става.


+1 :)

umri
07-03-2010, 16:23
Напиши съчинение разсъждение на тема "Путьо ли съм?". Сериозно се замисли, направи дълбоко проучване по темата и сам ще стигнеш до дългия отговор, който мога да напиша. "Романтичните вечери"... братле... Жените искат да чуват "кучко идвай тука" , "стига лапа така скрий зъбите" , шамари по гъза, извръщения, доминация, хумор. Като те усетят, че си пут*а и бягат надалече. Тия простотии, които ги гледаш в романтичните филми не съответстват с реалността.

Просто ми е интересно колко точно избити зъба ще има човекът, който се осмели да ми говори така!

Към автора - Възможно ли е поради силни чувства от твоя страна да си се превърнал в лепка и тя да има нужда от въздух?
Ако си някоя мъжкарана.... кой знае 8-)


umri, досега пипал ли си женско? Не се заяждам, просто питам. Чудно ми е колко отчаяна/загоряла ако щеш, трябва да е една дама, за да търпи подобно отношение. Добре, че не всички сте еднакви, че манастирите щяха да се пукат по шевовете.

Авторе, тая твойта не знае какво иска.

Сега, чесно да си призная. Много рядко съм използвал специално "кучка" или "курва", по-скоро използвам обръщението "ма", но общо взето говоря и си правя каквото си искам. Първоначално ми беше изключително странно, че върши работа. Като говоря простотиите вкарвам нотки хумор, не говоря заплашително и не гледам с присвити вежди.Гледай сега след това, което ще напиша да не ми изтриеш мнението. Преди около седмица и половина на една, която от скоро приплясквам и викам " айде лапни го пак, че ми спада, виж го как те гледа, айде де"( смее се и лапа). След това и викам нещо от сорта на "шава ли едноокия смок?" засмя се и ме дялна без да иска малко със зъбите и си викам да не я ебавам повече, че ша куцам с най-важния крак.

Всякакви простотии мое да напиша и случки, но не е тук мястото. Като го четеш ти се струва абсурдно, но ако се поставиш в хипотетична ситуация с някой, който смяташ за сладур и те базика така и ти се смее, какво? Ще му удариш 2 туката, ще си обуеш гащурите и ще си хванеш пътя? Дори при положение, че вече си влажна, като попска яхния? Какво предпочиташ някой уверен шегаджия, който знае как да ти го мушне или някой запецнал, заекващ от притеснение чукундур, който през две секунди те пита "А така добре ли е?". Въпросът е реторичен. Давам тези примери, не за да бъдат изтрити, поради нарушение на някое от божиите заповеди, а за да си направите реална равносметка.

Калпазанче, косвено ти отговорих на въпроса, но директен отговор няма да ти дам. Ако си мислиш, че в някакъв форум, в който никой не ме познава съм решил да се правя на ебач-разбирач, за да задоволявам някакви комплекси... грешно предположение. Ако някой приеме мнението ми за някакъв вид хвалба... пак грешно предположение. Имал съм периоди от време, в които съм бил на сухо, но съм си държал на собствените принципи, докато не съм намирал. И когато имаш стабилни и непоколебими принципи... винаги идват.

Sladurchoo
07-03-2010, 19:07
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

anonymous708973
07-03-2010, 19:18
Ммм, честно казано, не се смятам за мъжкарана,но първият, който ми каже "кучко идвай тука" (може да се замени със щипване по дупето и "ела тук"), "стига лапа така скрий зъбите" (Скрий зъбките де) или ме удари силно по гъза или опита някакви извръщения, си го отнася. Сериозно ти казвам, стерилен ще го оставя! Не съм му парцал да се държи така... А точно тия неща, които си описал, не ги прави един МЪЖ, а ги прави нещастен комплексар.

Тия ситуцаи, които си описал - Но пак са гадни бъзици - лапни го, че спада демек... Лапни го, че ми спада, понеже не ме възбуждаш?! Има и по-деликатни начини да се каже или да се насочи момичето. Питаш дали ще си тръгна? Че нали в момента, в който ми го каже, ще изсъхна като хартия бе?! Не само ще си вдигна гащите и ще си тръгна, ами и няма да го потърся повече.

И ся да не кажеш, че не разбирам от бъзик? Разбирам и то много, страшно съм саркастична и обичам добре поднесения хумор, но не и просташки изказвания като "Шава ли едноокия смок"?!

Това не са действия на уверен шегаджия, който знае как да ми го вкара - а на пълен простак. Точно и ясно. :)

Като цяло, представата ти за мъж е простак. А аз няма да му позволя да ми говори все едно съм му курвата под моста. Мръсни приказки - ок, ама да ме "приплясква" някъв от седмица и половина и да ми говори така - у лево!

umri
07-03-2010, 21:34
Питаш дали ще си тръгна? Че нали в момента, в който ми го каже, ще изсъхна като хартия бе?! Не само ще си вдигна гащите и ще си тръгна, ами и няма да го потърся повече.
Има привличане, харесваш го, даже въпреки всичко си решила да стигнеш до там с него, до където малко имат шанса да стигнат. Той е сладък, шеговит, леко груб, но чаровен. Казва ти ги тези или подобни неща и ти какво? Дигаш си гащурите и си тръгваш ИЛИ решаваш да се потрудиш малко повече, защото този, който стои пред теб не е някой, който се надървя от един поглед и не е толкова лесен, колкото другите. Аз ти казвам, че няма да си тръгнеш. Ти си мисли каквото си искаш. Сега се мислиш за много отворена, недостъпна и майсторка, ама в реална ситуация, когато НОЖЪТ опре до ГЪРЛОТО 8-) аз си мисля, че ще е по-различно.

Иначе... Явно съм пълен простак и нещастен комплексар. 8-) Ще го преживея.

Модераторката нещо я няма. Има си работа момичето или е решила да не ми пада на нивото. :( надушвам лично отношение към мен с тия триенета на коментари в другите теми.

kalpazanka
07-04-2010, 08:15
Знам си цената и определено не бих позволила подобно отношение. В момента, в който някой ме нарече кучка, се омитам /поза пингвин знаеш ли я?:D/. Човек, който не ме уважава, не е за мен. Да не говорим, че такива ги усещам отдалеч и просто няма начин да се стигне до припляскване. Не понасям грубияни, на които им липсват първите 7!

Надушвай каквото щеш. Правилникът е еднакъв за всички.

FigurativeRush
07-04-2010, 09:27
Напиши съчинение разсъждение на тема "Путьо ли съм?". Сериозно се замисли, направи дълбоко проучване по темата и сам ще стигнеш до дългия отговор, който мога да напиша. "Романтичните вечери"... братле... Жените искат да чуват "кучко идвай тука" , "стига лапа така скрий зъбите" , шамари по гъза, извръщения, доминация, хумор. Като те усетят, че си пут*а и бягат надалече. Тия простотии, които ги гледаш в романтичните филми не съответстват с реалността.

Просто ми е интересно колко точно избити зъба ще има човекът, който се осмели да ми говори така!

Към автора - Възможно ли е поради силни чувства от твоя страна да си се превърнал в лепка и тя да има нужда от въздух?

Eми по едно време усетих, че може да я притискам и затова се отдръпнах нарочно, та оттогава..се породи полужението което описах в началото.

umri
07-04-2010, 09:33
Знам си цената и определено не бих позволила подобно отношение. В момента, в който някой ме нарече кучка, се омитам /поза пингвин знаеш ли я?:D/. Човек, който не ме уважава, не е за мен. Да не говорим, че такива ги усещам отдалеч и просто няма начин да се стигне до припляскване. Не понасям грубияни, на които им липсват първите 7!

Надушвай каквото щеш. Правилникът е еднакъв за всички.
ахахахха, за кучка нормално да се обиждаш, обаче не отричаш другите неща мръсницо :P За първи път чувам за тая поза.



Eми по едно време усетих, че може да я притискам и затова се отдръпнах нарочно, та оттогава..се породи полужението което описах в началото.
Толкова истини ти се изписаха и пак не вдяваш. Айде късмет тогава, дано откриеш перфектната формула за теб за задоволяване на нуждите си. Все пак не е лъжа, че и доста мъже страдат от мазохизъм.

anonimchetou
07-04-2010, 10:36
Напиши съчинение разсъждение на тема "Путьо ли съм?". Сериозно се замисли, направи дълбоко проучване по темата и сам ще стигнеш до дългия отговор, който мога да напиша. "Романтичните вечери"... братле... Жените искат да чуват "кучко идвай тука" , "стига лапа така скрий зъбите" , шамари по гъза, извръщения, доминация, хумор. Като те усетят, че си пут*а и бягат надалече. Тия простотии, които ги гледаш в романтичните филми не съответстват с реалността. Прекалено много съм писал по темата, че да се повтарям. Ако толкова те интересува прегледай коментарите от профила ми. Напоследък обаче не съм писал.

Разбира се, ако на това момиче и кажеш "кучко идвай тука" или нещо подобно, най-вероятно ще те зареже, но ако ги научиш още от запознанството, че можеш да си правиш, каквото си поискаш, не искаш позволение от никой и ти не ти пука, тогава е друго.

едит: Абе стига с това клише "поговори с нея" какво има да говори? Работата е ясна. Зарежи я и си пробвай късмета другаде. Реакцията и от този непредсказуем ход ще е интересна.



напълно съм несъгласна с твоето мнение и все пак си е ТВОЕ !! Защо вие мъжете си мислите че като се държите като със слуги или шматки с нас печелите от това??? Да, може би има момичета ,на които им харесва да ги тъпчат или по скоро това ги кара да обичат по силно.. но това не означава че всички жени са такива !!!! Супер тъпо изказване според мен.. Шамари по гърза, извращения.. "кучко идвай тука".. гади ми се само като ги чета тез раоти.. ама на вас мъжете ви е необходимо да ги използвате за да си чешете гордостта. За мен лично това е страшно грозно ама страшно.. и никога не бих имала връзка с такова момче.. именно защото не бих позволила някой да се държи с мен като утрепка. Имам връзка от година и половина със страхотно момче, което не си позволяава никога да се държи или говори с мен по този начин . Обичаме се страшно много и се ценим.. и го обичам и съм с него и БЕЗ да се държи като пълния простак. Това държание не е мъжко ,. а напротив. Е например вчера един познатбеше заръчал на неговата да му пише някво си писмо на лаптопа ,при което тя му каза че нещо си там не трябвало да бъде така в писмото и последва от негова стана " ТИ ТЪПА ЛИ СИ МА НАЛИ ТИ КАЗАХ ДА ПИШЕШ НЕ МИ СЕ ОБЯСНЯВАЙ.." леле като чух и лошо ми стана.. толкова грозно.. ама толкова.. Малко дълго стана но не се сдържах..

kalpazanka
07-04-2010, 12:39
umri, много буквално ми тълкуваш поста.

Поза пингвин ще я научиш, когато някоя мацка те зареже, след като ти е смъкнала панталоните до глезените, лигавила е каквото е лигавила и /ако е от тънкообидните/ при думата "кучко" си хване дамската чанта и затвори вратата отвън. От походката на момче със смъкнати около глезените панталони идва името на позата. :lol:

Luscious_Heart
07-04-2010, 16:01
...
Напълно съм съгласна с теб и ако наистина твоето момче е такова, то поздравления, попаднала си на един наистина рядък феномен. :D Особено в по-малките си години момчетата много залитат към просташката крайност. Ужасно е...
Що се отнася до случката с твоята позната и писмото, може би и тя има вина. На първо място - тя не е секретарка на гаджето си. Той, като е много отворен (нали уж мъжете са на "ти" с компютрите?!), сам да си го напише. Въобще за подобни услуги и дума да не става. Много е тънка границата и трябва и самото момиче да има мозък, за да усети кога се раздава прекомерно, и кога просто е любезна.

umri
07-04-2010, 22:06
umri, много буквално ми тълкуваш поста.

Поза пингвин ще я научиш, когато някоя мацка те зареже, след като ти е смъкнала панталоните до глезените, лигавила е каквото е лигавила и /ако е от тънкообидните/ при думата "кучко" си хване дамската чанта и затвори вратата отвън. От походката на момче със смъкнати около глезените панталони идва името на позата. :lol:
Може и да я науча. Само да не съм пред изпразване, че тогава може да ми спре разсъдъка. Макар че, навремето преди сефтето още спах с една, цяла вечер циркове между двама девствени и кат не ми пусна на сутринта мадурите ми тежаха 2 килограма, даже спах с отворени очи. Така че, донякъде знам какво е, че и по-лошо. :lol: Мисълта, че никога не си докосвал женско и шанса да го направиш, да си толкова близо и нищо да не стане... ся като се сета и даже на смях ме избива. :lol: :lol:

Masari90
07-04-2010, 22:25
Нужна ти е една вечер в компанията на царска туршия тони стораро и ракия + уроци по български език по специално правопис и нещата сами ше се подредят ;)

kalpazanka
07-05-2010, 06:42
Може и да я науча. Само да не съм пред изпразване, че тогава може да ми спре разсъдъка.
Това е идеята- преди кулминационния момент да й видиш гърба. Затова ще тичкаш след нея като каруцарски пес. :D Или беше пингвин? 8-)

pebals
07-05-2010, 09:14
Най-добре е да поговориш с нея..
Според мен вече чувствата й са изстинали..Но само така мисля..
Това единствено тя може да го каже..

Извод:
- Поговори с нея и то сериозно


+ 1... най-доброто в случея :)

anonymous708973
07-05-2010, 12:29
umri, доста съм далеч от теорията, че съм разбирачка и майсторка. Трябва да призная, че последният ти пост е наистина логичен и съм съгласна с него... но ти не говореше за леко груб чаровник (или както там беше израза), а за простак - кратко и ясно. "Идвай тука, кучко" няма да го каже шегаджия, а някой, на когото му липсват първите 7 години..

Честно казано, мисля, че до известна степен си прав - вероятно бих допуснала такова отношение, ако не съм в състояние да мисля funfunfun Но те уверявам, че ще е еднократно. При втори случай ще ходи като кастриран пингвин. Smile

umri
07-05-2010, 14:08
Може и да я науча. Само да не съм пред изпразване, че тогава може да ми спре разсъдъка.
Това е идеята- преди кулминационния момент да й видиш гърба. Затова ще тичкаш след нея като каруцарски пес. :D Или беше пингвин? 8-)
Не знам точно как бих реагирал, но тичкането определено не се вписва в профила ми.

Много ме захванахте и двете с тая дума "кучка", но ако я изключим нея, не е кой знае какво. То даже и аз не съм я употребявал в такива ситуации. Даже направих грешка, като използвах точно нея, айде накарахте ме да го кажа. Peace.

Obsession
07-05-2010, 16:51
Твърде добре си се държал явно с нея. Да, има "твърде добро отношение" - към индивиди, които не го оценяват. Разбирам, че имаш силни чувства към момичето, но това достойнство не ти е, за да го пилееш наред, for crying out loud! Мъжът трявба да има силна позиция и присъствие. Без, разбра се, да обижда партньорката си, но щом позволяваш да се държи така, а после да те баламосва с "всичко е наред", "струва ти се" (ти да не си кьорав, бе?!), значи толерираш поведението и.
Ако постъпва така, значи не те уважава. Сам решаваш какво да направш с тази връзка, но не е егоистично да изискваш уважение, защото, все пак, ти си най-важната личност в живота си.