PDA

View Full Version : Проблем



SHking
07-02-2010, 09:22
Здравейте,аз съм момче на 15 години и от доста време мастурбира.Скоро започнах да забелязвам , че тестисите и пинисът ми са намалили обема си.Отидох на доктор,той каза че няма нищо и започна да ми обеснява за пубертета.Последните дни ми се струва че оная ми работа започва да пада бързо,не прави пълна ерекция и т.н.Също ми се струва че не усещам много добре оная си работа,а вместо това чувствам задника си .не знам дали е внушение,но ми се срува че започвам да се превръщам в жена,поради липса на мъжки хормони,което е заради намаляването обема на тестисите или не напълната ерекция на оная ми работа.Струва ми се че не заглеждам много момичета,а обратното.Понякога пък си мисля за момичета.

OneBoy
07-02-2010, 09:41
Преди 2 дена имаше същата тема предполагам че пак си я пуснал ти,браво отишал си на лекар,щом ти е казал че си ок значи си ок.Ако питаш мен намали малко мастурабацията за 1 2 седмици неказвам да я спреш казвам да я намалиш примерно на 2 дена по една и виж как ще се почустваш и стига си се шашкал че си хомо или нещо от тоя род тва са си някви тинейджарски паранои :)

gandalfepi4
07-02-2010, 10:09
темата звучи като супер яка ебавка но ако наистина питаш НЕ не е възможно да се превърнеш в жена, по НИКАКЪВ начин не може да стане така. мисля че си се психирал нещо, успокой се, няма проблеми :D

DarkGirll
07-02-2010, 10:13
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

BiGBaDWolF
07-02-2010, 11:12
Превръщам се в жена вика 8-) 8-) 8-) 8-)

Небой се в нищо не се превръщаш .. Просто мутираш в Хомосексуалист..

Sapunji
07-02-2010, 11:16
..Просто мутираш в Хомосексуалист..

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SHking
07-02-2010, 12:41
..Просто мутираш в Хомосексуалист..

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Стига с тия ебавки.Изкажете си мнението просто

..Просто мутираш в Хомосексуалист.. :-x
И кажете моля възможно ли е да мутирам в Хомосексуалист,че вече наистина се притеснявам,и ако е така ще премине ли след пубертета

SmilezZz
07-02-2010, 12:45
Охх..Боже..Как въобще може да ти се "намали" онази работа..
Вероятно си го въобразяваш..Нищо особено

Elenichkaa
07-02-2010, 12:47
..Просто мутираш в Хомосексуалист..

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Стига с тия ебавки.Изкажете си мнението просто

..Просто мутираш в Хомосексуалист.. :-x
И кажете моля възможно ли е да мутирам в Хомосексуалист,че вече наистина се притеснявам,и ако е така ще премине ли след пубертета
Успокой страстите малко бе човек!
Внушаваш си разни неща и си мислиш,че е възможно да се превърнеш в какво ли не!
щом лекаря не те е успокоил иди при психолог!

vaseto0o
07-02-2010, 12:53
Охх..Боже..Как въобще може да ти се "намали" онази работа..
Снощи е снувъал че си го мери и излиза 20 а неска като си го мери го изкара 13 и нещо не върви :D

SmilezZz
07-02-2010, 13:00
Охх..Боже..Как въобще може да ти се "намали" онази работа..Снощи е снувъал че си го мери и излиза 20 а неска като си го мери го изкара 13 и нещо не върви :D :razz: :razz:

KumchoValcho
07-02-2010, 13:54
Или темата е много сериозна ебавка
Или просто си внушаваш адски глупости
Или просто си супер зле

Залагам на третото -.-

wali00
07-02-2010, 14:02
Или темата е много сериозна ебавка
Или просто си внушаваш адски глупости
Или просто си супер зле

Залагам на третото -.-

++


тъп и яко необразован.. може би халюцинираш или просто от толкова ч***и ти се е смалил мозъка..



ВЪРНИ СЕ НА ЗЕМЯТА, ДРУЖЕ.. нищо ти няма..

dakata123
07-02-2010, 14:16
Може да не достигаш пълна ерекция, защото вече ти писва от мастурбирането и искаш секс. Пробвай да те възбуди момиче, не ти сам с ръка.

gandalfepi4
07-02-2010, 14:37
споко, ако мутираше в хомосексуалист няма да имаш такива симптоми. ако се случваше това щеше да има един сигурен признак-като си биеш пишката щеше да си представяш как отбор загорели негри ти го набутват у гъзицата.

SHking
07-02-2010, 19:10
споко, ако мутираше в хомосексуалист няма да имаш такива симптоми. ако се случваше това щеше да има един сигурен признак-като си биеш пишката щеше да си представяш как отбор загорели негри ти го набутват у гъзицата.

Точно затова се притеснявам понякога си представям такива неща :(
И точно затова ви казвам че ми се струва че задника ми се развива а кура сякаш не ми става много добре не знам дали това не става от чикиите.ПОМОЩ :(

Alex3nd
07-02-2010, 19:30
Също ми се струва че не усещам много добре оная си работа,а вместо това чувствам задника си

Знам за проблема ти :( не съм го изпитвал, но един познат беше така след време имаше гадже момче. След това знаеш, какво следва отзад ще те боли винаги, ще те спукват от бой хулиганите, родителите ти ще те изхвърлят и ще си направят нов син и ще се надяват да не стане и той така.

SHking
07-02-2010, 19:40
а може ли по някакъв начин да оправа проблема
Може ли да се оправи по някакъв начин.И дали може да мине след пубертета

traktor4o
07-02-2010, 20:01
Няма начин да мине след пубертета,по-скоро ще стане по-осезаемо.Ще спреш изобщо да мислиш за жени и само момчета ще заглеждаш.Наистина Мутираш в Хомосексуалист.

SHking
07-02-2010, 20:29
Моля ви дайте ми някакъв съвет ,че не искам да стана хомо моля ви моля ви на колене ви моля :( :( :(

traktor4o
07-02-2010, 20:41
Е няма,пич.Тръгнал си вече и няма връщане.То педерастията е като ръжда-като тръгне веднъж няма спиране.Спокси,ще свикнеш.Ще те ебават през първите 5-10 години,но после ще си намериш компания.

iwancho
07-02-2010, 21:03
От сега почвай да си разтваряш задника с разни пръстени,гривни (по-масивнички),че да не те боли много първите пъти. Приятелски съвет просто. :)

Bukmop
07-02-2010, 21:12
Здравейте,аз съм момче на 15 години и от доста време мастурбира.Скоро започнах да забелязвам , че тестисите и пинисът ми са намалили обема си.Отидох на доктор,той каза че няма нищо и започна да ми обеснява за пубертета.Последните дни ми се струва че оная ми работа започва да пада бързо,не прави пълна ерекция и т.н.Също ми се струва че не усещам много добре оная си работа,а вместо това чувствам задника си .не знам дали е внушение,но ми се срува че започвам да се превръщам в жена,поради липса на мъжки хормони,което е заради намаляването обема на тестисите или не напълната ерекция на оная ми работа.Струва ми се че не заглеждам много момичета,а обратното.Понякога пък си мисля за момичета.

Постоянно си мислиш за "члена" си и само са филмираш а и на 15 години не ти тряаа ... освен да пикаш и да чикиджийстваш

SHking
07-03-2010, 08:02
не мисля за члена си просто не искам да съм хомо.Моля ви помогнте бе хора дайте някакъв съвет .Има ли поне малък шанс да отмине след пубертета

mincheto
07-03-2010, 08:05
пубертетът яко те тресе...внушаваш си........

t0d1t0
07-03-2010, 12:52
Вземи намали онанирането и се обръсни (изглежда по-голям).

shadow4e
07-03-2010, 14:06
Нека да спрем с глупостите. Няма да се превърнеш в жена, а за спането с мъже си зависи от теб, ако ти се спи, действай.
Ако все пак въпреки безумно задаването на въпроса, има капчица сериозност в темата и наистина имаш някакъв проблем, то решението го търси при лекар.