PDA

View Full Version : Издържане :S



glymo14
07-02-2010, 09:28
Здравейте хора.... имам един проблем незнам защо става така... значи още не съм правил секс но като се натискаме с някое момиче и нали всичко е ок обаче тоя моя приятел нещо "капе" :D смешно но донякаде тъжно. Имам предвид че пуска предеякулационна течност което е неприятно, представяте ли си след натискането като ще се наложи да правя секс и ще е неприятно.
И имам чувството че ако правя секс много бързо ще свърша.Дайте някакви съвети моля.
П.П. на 17 съм.

gandalfepi4
07-02-2010, 10:06
миииии що не пробваш да правиш секс и тогава ако има проблем да питаш? не е казано че трябва да имаш проблеми при самия секс в крайна сметка, доста е нормално да пускаш предеяаекоуланоционалност тна течност докато си възбуден, споко. :)

monincetyyy
07-02-2010, 10:31
Ами ако няма предеякулационна течност и ако момичето не е възбудено (т.е. подмокрено) как мислиш без нищо мазно дет се вика ще протече изобщо някакъв полов акт???

BiGBaDWolF
07-02-2010, 11:11
Това е от превъзбуда нищо ти няма.. Прави секс и ще видиш колко ще издържиш :)

CheeseCake
07-02-2010, 11:18
Напълно е нормално, няма за какво да се притесняваш.

ladykeisy
07-02-2010, 11:28
миииии що не пробваш да правиш секс и тогава ако има проблем да питаш? не е казано че трябва да имаш проблеми при самия секс в крайна сметка, доста е нормално да пускаш предеяаекоуланоционалност тна течност докато си възбуден, споко. :)

предеяаекоуланоционалност тна - това даже ми беше трудно да го разчета....

по темата: Нормално е да изкарваш предеякулационна течност, щеше да е ненормално, ако не се случва. При възбуда всеки се "подмокря".