PDA

View Full Version : Червени Бузи ... помощ



questionaire
07-02-2010, 11:10
Здравейте.Имам огромен проблем ... бузите ми се зачервяват доста често от най-различни фактори,не само се зачервяват ами направо си стават червени и пламват.Момче съм на 17 години.Зачервяването се получава от топло,като пия алкохол,ако играя някоя игра на компютъра и съм напрегнат,също така физическо натоварване, от скоро време, понякога дори и когато стана от сън са леко червени....има и други ситуации в които се зачервяват но сега не се сещам.Това е проблем от няколко години и досега не съм му обръщал внимание но от скоро просто немога да го търпя повече, и ми създава комплекси ... Немога да излезна с 1 компания на дискотека и да си направя снимка защото като пийна малко, или стана да играя,бузите ми стават червени като домат ... Моля за каквато и да е помощ, да го оправя този проблем веднъж завинаги...

mincheto
07-03-2010, 07:31
Ходи при спецялист-доктор.

FuckedUp
07-03-2010, 19:10
Според мен, това е нормално.

elito0o0o0
07-03-2010, 21:22
Едно момче от моя клас постоянно е с червени бузи, но не е умрял от това... ;)

ameli
07-04-2010, 18:31
И според мен си е абсолютно нормално :lol: Като толкова ти пречи иди на лекар.. :-o Ако беше момиче, можеше да се замажеш с фдт/пудра, ако не те е срам пак пробвай :lol:

LETHAL
07-05-2010, 19:33
няколко съвета от мен:

- не се излагай дълго време на слънце ако го правиш - само със слънцезащитен крем
- опитай се да ограничиш факторите от които се зачервяваш - топли помещения, горещи и люти храни, кафе и т.н.
- не мисли за това че ще ти се зачервят бузите :)

п.с. може да пробваш този продукт, аз го ползвам от няколко месеца и има ефект но трябва да имаш търпение

http://www.eucerin.bg/sensitive_skin_face_care/ar_neutralizing_day_fluid.asp

male91
07-05-2010, 20:14
явно много бързо ти се напукват капиляри, според мен не е нищо особено, така е и един мой съученик (постоянно е червен) ... споко :D
НО
все пак не сме доктори -> можеш да посетиш лекарски кабинет.

batkodoki
07-06-2010, 14:25
Здравейте.Имам огромен проблем ... бузите ми се зачервяват доста често от най-различни фактори,не само се зачервяват ами направо си стават червени и пламват.Момче съм на 17 години.Зачервяването се получава от топло,като пия алкохол,ако играя някоя игра на компютъра и съм напрегнат,също така физическо натоварване, от скоро време, понякога дори и когато стана от сън са леко червени....има и други ситуации в които се зачервяват но сега не се сещам.Това е проблем от няколко години и досега не съм му обръщал внимание но от скоро просто немога да го търпя повече, и ми създава комплекси ... Немога да излезна с 1 компания на дискотека и да си направя снимка защото като пийна малко, или стана да играя,бузите ми стават червени като домат ... Моля за каквато и да е помощ, да го оправя този проблем веднъж завинаги...

нищо ти няма!!!

радвай се даже....със сигурност ще надживееш повечето от пишештите тук