PDA

View Full Version : Моля да ми се помогне веднага защотото умирам



pochti
07-02-2010, 13:36
Не мога да се изпикая ! Оринирам малко но усещам че има още но не мога да го изхвърля . Мъчих се накрая ми текна кръв ! Не съм в цикъл . Тука където се намирам сега няма лекари а майка ми си мисли че е щото съм справила секс скоро а секс съм правила и преди , смисъл не ми е за първи път ме сега да се получава проблем заради това . Но това че не мога да се изходя направо ме измъчва зварски !!! Кво да правя от какво е? .... знае ли някой ;[[[[[[ Заболя ме и корема нещо .

amk933
07-02-2010, 13:40
Ох ми отиди на лекар. Ние какво да направим? Дренаж през компютъра ли? Или да си изпикаем вместо теб? Има си телефон 150, действай. Може да имаш запушване на пикучните канали от някой камък, например. Така освен да гадаем и нищо да не правим... :?

kalpazanka
07-02-2010, 13:41
Да ти сложа катетър през USB ли очакваш?
Като искаш незабавна помощ, звъни на 112.

pochti
07-02-2010, 13:50
мноого сте зле беее аз се чувствам все едно умирам и единтсвената ми надежда сте вие а вие ми се зъъбите ..... ебббаати хората . Мерси много !

jubbacca
07-02-2010, 13:51
Да ти сложа катетър през USB ли очакваш?
Като искаш незабавна помощ, звъни на 112.

:smt080 Aбсолютно !

пп.: Кървене , парене, ала-бала от много неща ...

kalpazanka
07-02-2010, 13:55
мноого сте зле беее аз се чувствам все едно умирам и единтсвената ми надежда сте вие а вие ми се зъъбите ..... ебббаати хората . Мерси много !
Имаш кръв в урината. Какво мога да направя аз в случая? Да те разпитвам за хемофилия/парене/песъчинки/камъни etc? Да ти пратя урина в лаборатория за урокултура ли очакваш? И как очакваш да не ти се зъбим при такова заповедническо заглавие?!

SmilezZz
07-02-2010, 14:17
мноого сте зле беее аз се чувствам все едно умирам и единтсвената ми надежда сте вие а вие ми се зъъбите ..... ебббаати хората . Мерси много !И как очакваш да ти помогнем ? ???
Не сме лекари,а и няма такова нещо,на име ОНЛАЙН ПРЕГЛЕДИ..
Отиди на лекар..Щом няма се обади на спешна помощ..За какво седиш по форуми ?? НИЕ НЯМА КАК ДА ТИ ПОМОГНЕМ

iiordanova
07-02-2010, 14:29
Отивай на лекар.
Тук във форума няма кой да ти помогне.

kalpazanka
07-02-2010, 14:33
Не че няма кой. Няма КАК!

pochti
07-02-2010, 16:19
добре де бях се филмирала повече . Нали знаете , като не знаеш кво ти е и кога ще ти мине се панираш . Отидох до най-близката клиника оказа се възпаление на пикочния канал и както се очакваше - цистид .

darkPaladin
07-02-2010, 19:39
добре де бях се филмирала повече . Нали знаете , като не знаеш кво ти е и кога ще ти мине се панираш . Отидох до най-близката клиника оказа се възпаление на пикочния канал и както се очакваше - цистид .

цистит е възпаление на пикучния мехур

да не е уретрит?

pochti
07-02-2010, 20:55
не бе не цистит точно на пикочния мехур шит някакъв се е получил 8-)