PDA

View Full Version : Новото училище..новите хора.. новият живот



estellle
07-02-2010, 14:26
Малко ми е трудно да се впиша в такава нова обстановка, макар че си падам малко непукист :D както и да е.. как се чувствате? Запознавате ли се или чакате те първи да откликнат..някак си ми е странно ще ми е трудно да свикна самичка :D :?

BebYlzZz
07-02-2010, 14:45
ооо аз вече знам за 11-12 човека от новоти ми даскало с моя профил :grin: Честно казано нямам търпение да си видя новия клас и да се сприятеля и с другите :)

estellle
07-02-2010, 14:49
в кое даскало си? :D :P

Vasoto129
07-02-2010, 14:49
Няма само да се плашиш :D :D :D лека по лека ще си направиш връзки. :) :)

estellle
07-02-2010, 14:51
т'ва е ясно.. само дето на 1вия учебен ден ще съм като мишка сред плъхове :D

Vasoto129
07-02-2010, 14:53
Е и,к'во толкова,аз бях катерица в глутница на огладнели вълци и пак се оправих. :wink: :wink:

estellle
07-02-2010, 15:05
евала :) ще си превъзмогна притеснението :D

SmilezZz
07-02-2010, 15:30
И аз съм в ново училище..От класа ми НИКОГО не познавам,но имам познати от училището,които учат там,но в други класове..
Притеснявам се доста,но надявам се всичко да мине като по вода.. :)

shakira96
07-02-2010, 15:35
И аз ще съм в ново училище. Много се притеснявам. Дано повечето хора са свестни. 8-) Вече познавам няколко хора от училището, но са в други паралелки. :( Дано всичко мине добре. :)

estellle
07-02-2010, 15:40
Вие добре поне познавате някой.. аз какво да кажа като знам само 1 момче :D :D

xWandereRx
07-02-2010, 15:45
не е толкова страшно колкото си мислите

mArMaLaDkA
07-02-2010, 16:08
^ страшното идва после. 8-)

TheNewReligion
07-02-2010, 16:09
И аз се вълнувах доста миналата година, много близки приятелки от миналия ми клас се оказаха в моя випуск, но в последствие се отчуждихме, защото всеки намери нови приятели. С едно момиче даже сме в един клас и се сближихме още повече. Добре че беше тя, иначе щеше да ми е адски гадно, имайки предвид, че новите ни съученици не изглеждаха особено дружелюбни. В началото бяхме леко, даже доста отцепени, но след това аз се сближих с някои готини хора и така.
Всичко зависи от това в какъв клас ще попаднете, никой не е застрахован, но важното е да не се притеснявате и да бъдете себе си. Успех на всички.

xxYOxx
07-02-2010, 16:14
Очаквах да има такава тема.На мен лично ще ми е много приятно да се запозная с нови хора.Ами предполагам всички ще се чувстваме некомфортно в началото, но после ще се отпуснем.Мн се радвам, че ще започна нов живот с повече отговорности.Представям си сутрин като ставам рано пия си кафето, после отивам на спирката и си вземам автобуса и така...

L0ST
07-02-2010, 16:14
Мен първо е беше малко страх как ще ме приемат... пък после се оказа, че сичките о 1 са адски печени точни хора....там притесненията бяха напразно :)

BebYlzZz
07-02-2010, 16:24
в кое даскало си? :D :P

ЕГ"Иван Вазов" - Пловдив

Ти? :)

Concussion
07-02-2010, 16:28
И аз се притеснявам, но гледам да не мисля за това много... колко много обстановки и "животи" ще имаме да сменяме, ехее... :wink: Не познавам никого от класа си, знам че в същото училище ще учи най-добрата ми приятелка до 7-ми клас, с която се познаваме още от много малки, но тя ще е в друга паралелка. :( Знам и за още едно момиче, което сега ще трябва да е 10-ти клас, 100% познавам и много др., но не съм много наясно. :D

stelSs21
07-02-2010, 16:39
Ами попринцип съм срамежлива, но съм решила да се променя и в новото даскало да не е така. :D Но истината е, че ще имам доста познати от моя клас и от другия.

TinaReckless
07-02-2010, 16:39
Аз не се притеснявам толкова. Да кажем, че имам известен опит с преместванията. Пък и в новото училище ще съм с доста хора от старото даскало. Надявам се да се падна в един клас с някой от тях. :)

elito0o0o0
07-02-2010, 16:49
Нищо страшно няма! Дишайте! 8-) Аз така се бях притеснила миналата година, защото в класа не познавах никой и си беше кофти в началото, но един ден едно момиче дойде, запознахме се, почнахме да си говорим и нататъка по течението накрая се запознах с всички. Макар сега да не съм близка с целия клас.. имам предвид, че не съм първа приятелка с всички, пак се разбираме. :) Споко, притесненията ще отшумят и всичко ще си дойде на мястото! :)

CreamCookie
07-02-2010, 16:50
в кое даскало си? :D :P

ЕГ"Иван Вазов" - Пловдив

Ти? :)

И аз съм там :grin: С какъв език?

А по темата- малко се притеснявам, но от друга страна се радвам, че ще се запозная с нови хора.. Освен това там има много хора от старото ми училище и ще се засичаме, даже с едно момиче съм в един клас.. :grin:

brutaLxxbunny
07-02-2010, 17:23
Обожаааавам новите запознанства.Никой не познавам от училището,в което може би ще бъда,но това не ми пречи.Аз бързо завързвам приятелства.Нямам търпение даже :-D

BebYlzZz
07-02-2010, 17:52
в кое даскало си? :D :P

ЕГ"Иван Вазов" - Пловдив

Ти? :)

И аз съм там :grin: С какъв език?

А по темата- малко се притеснявам, но от друга страна се радвам, че ще се запозная с нови хора.. Освен това там има много хора от старото ми училище и ще се засичаме, даже с едно момиче съм в един клас.. :grin:

с италиански съм...тебе май те четох в една тема че си с френски...карай пак щи пиша на лс :)

qg0dkata
07-02-2010, 18:18
Аз познавам едно момиче (krokkrok) .. ;д ама само нея от 28 човека..
Иначе и аз много се радвам даже, че не познавам почти никой, защото така ми е по-интересно :D тъй като и аз си падам по новите запознанства.. Нямам търпениее .. За първи път да искам толкова много да идва новата учебна година .. :D

estellle
07-02-2010, 18:38
да се надяваме да ми е " читав " класа :D :)

EsteticLoff
07-02-2010, 18:44
Аз познавам едно момиче (krokkrok)

Знам я :P :P В един клас сме .. по-точно бяхме 8-)

m0n4yyy
07-02-2010, 18:54
Хаха .. сигурно ще е забавно .. :D
Аз лично се притеснявам .. въпреки това с нетърпение чакам 15- ти септември. :grin: :grin: (не мислех, че толкова ще напирам да ходя на даскало след този ужасен 7- ми клас :-o ) .. надявам се да завържа нови и по- качествени от в миналото ми даскало приятелства . :P :grin: :grin:

А бтв : НТБГ - Банково дело АЕ
Ако има съученици нека пишат. :-P

estellle
07-02-2010, 18:55
Съжалявам, че е извън темата..но ако знаете нещо повече за 97 СОУ в Люлин казвайте щото сериозно обмислям варианти да се местя там :) мерсиииии предварително.. ;p

LLori
07-02-2010, 22:21
Хаха .. сигурно ще е забавно .. :D
Аз лично се притеснявам .. въпреки това с нетърпение чакам 15- ти септември. :grin: :grin: (не мислех, че толкова ще напирам да ходя на даскало след този ужасен 7- ми клас :-o ) .. надявам се да завържа нови и по- качествени от в миналото ми даскало приятелства . :P :grin: :grin:

А бтв : НТБГ - Банково дело АЕ
Ако има съученици нека пишат. :-P


Сички в Тбг са супер свестни .. :D бързо ще завържеш приятелство :)


Колкото до авторката.. не се притеснявай.. и аз миналата год имах някви притеснения... а се оказаха напразни.. класа ми е супер якия и много се разбираме :) :-)

Witch94
07-02-2010, 22:57
Познавам 5-6 човека, които ще бъдат в новия ми клас, запознах се с няколко по интернет и съм напълно спокойна. :) В другите паралелки на същото училище познавам супер много хора, така че съм си в свои води догодина. :)

xdennyx
07-03-2010, 08:45
От старото ми училище има само 1 момче,което ще учи в същата гимназия,в която и аз,но това не ми пречи.Целта ми беше да се махна от това даскало,в което бях,защото всичко в него ми беше омръзнало(включително и хората). :)

viqnkababyy
07-03-2010, 11:01
Настръхвам само, като чета заглавието на темата ..

KakaoNaPrax
07-03-2010, 12:08
Аз пък много обичам да попадам в нова обстановка, сред нови хора.. Освежаващо е, харесва ми.. :) Ако можех, пак щях да се преместя!!!!
Не се притеснявайте, всичко ще е наред, зависи как се държите. гххехех :Р

SummerDream
07-03-2010, 14:23
Стига бе, хора, кво се филмирате толкова ;д Рано или късно на човек му се налага да попадне в нова среда, с нови хора..И като всяко едно начало ще бъде трудно, но ще свикнете.Аз, доколкото си спомням, миналата година изобщо не се притеснявах по тоя въпрос, но и ми беше супер интересно с какви хора ще съм в един клас ;д На първия учебен ден запомних само 3-4 човека от класа..Първите дни всички си стояхме по чиновете, никой не казваше нищо, абе, общо взето голям фън 8-) . Но с времето се опознахме ии се оказа, че всички са супер готини и точни.Естествено, че ще има и някой, който да не ви харесва, но не може и без тва (:

antidot3
07-03-2010, 15:39
Аз много се радвам, че с четири мой съученички сме приети в една и съща гимназия и най-малкото ще ходим заедно. :grin: А пък може и в един клас да ни слижат. 8-) Иначе и аз искам да почваме вече училище, защото нямам търпение да се запозная с хората, с които ще прекарам следващите 5 години от живота си. :)

MissChocolate
07-03-2010, 15:42
Отивам в новото училище точно заради новите хора и атмосфера.
Не познавам никого, но ще се оправя.
Абсолютно нищо не може да разклати спокойствието ми. :-P

Ssimonka
07-03-2010, 17:31
Малко съм притеснена но това е нормално...сега разбрах че нашата паралека ще почваме от 1-ви септември , защото сме френска паралелка...таман до 15-ти ще свикнем д/г.. :D аз си мисля че първите дни ще е много странно всички ще стоим и само ще се оглеждаме..и ще мълчим.. :-D

ilko0214
07-03-2010, 17:32
Обожаааавам новите запознанства.Никой не познавам от училището,в което може би ще бъда,но това не ми пречи.Аз бързо завързвам приятелства.Нямам търпение даже :-D ++++++++++++++ Аз само познамавам 3-ма, които бяха в старото ми даскало, и един само по физиономия го знам, а ми се искаше да не познавам никой.. напрово нямам никакво притеснение от страна на запознаства и тва онава :D, даже нямам търпение.. 8)

to0niTy
07-05-2010, 12:37
И аз ще съм в ново училище тази година. :)
Нямам нито 1 познат от всичките осми класове, но познавам 2-3 от цялото училище.
Не се притеснявам много - напротив - даже се раздвам, че ще попадна в нова среда и се надявам да се запозная с много нови хора :)

Ryapoff
07-05-2010, 15:18
Направо да се пукнеш от страх, а? К'во толко - ново училище, нови приятели, нови врагове, нова конкуренция, нови амбиции. Всичко е ново! По-суперско от това, здраве му кажи. Бъдете хора и ще ви се отвърне със същото.
ПС: Не се притеснявам, даже мисля да се запозная с всички до края на първата седмица.

NnIkITYy
07-05-2010, 17:39
Стига бе, хора, кво се филмирате толкова ;д Рано или късно на човек му се налага да попадне в нова среда, с нови хора..И като всяко едно начало ще бъде трудно, но ще свикнете.Аз, доколкото си спомням, миналата година изобщо не се притеснявах по тоя въпрос, но и ми беше супер интересно с какви хора ще съм в един клас ;д На първия учебен ден запомних само 3-4 човека от класа..Първите дни всички си стояхме по чиновете, никой не казваше нищо, абе, общо взето голям фън 8-) . Но с времето се опознахме ии се оказа, че всички са супер готини и точни.Естествено, че ще има и някой, който да не ви харесва, но не може и без тва (:
+1
Лично аз мин година не познавах никого от новия си клас(но познавах няколко човека от съседните класове) и даже се радвах, защото щях да съм сред напълно нови хора.Колкото до първия учебен ден по време на откриването просто си приказвах с хора от съседния клас, а когато влязохме в стаята седнах до едно момиче, запознахме се и така после с останалия клас... нищо страшно

tItEufFf
07-05-2010, 17:55
Нямам търпееение :grin:
Искам да се запозная с нови хора, да съм в нова обстановка и т.н.
Ще е суууупер. Плюс това съм в даскалото, което искам

mlakniwe
07-05-2010, 18:57
Аз като бях 8 клас на 15 септември беше много гадно щото отидох до новото даскало и незнам кой е от моя клас кой ще ми е класен абсолютно нищо и се мотам назад напред и незнам какво да правя-добре че видях една госпожа и тя ми каза да се наредя там където са 8-мите класове и така първият месец е малко кофти докато свикнеш, но после вече всичко е наред-вече ще съм 11 клас и се разбирам с всички от класа-но първата седмица всички са непознати и мълчим всички мн кофти

danibebi
07-05-2010, 19:53
Олеле и аз съм в нов клас от септември :D И аз малко се плаша,при положение,че нямам и най-малка представа кой ще ми е в класа :D и аз познавам хора от тази гимназия,но от други класове..пък и на първия учебен ден..абе това си е тръпка..ии се надявам всичко да мине като по-вода,да срещна нови приятели,гадже ии т.н. да се променя към по-добро :-) хайде успех на всички зайци в новите училища.. :D :grin: :grin: :grin:

ilko0214
07-05-2010, 20:55
Олеле и аз съм в нов клас от септември :D И аз малко се плаша,при положение,че нямам и най-малка представа кой ще ми е в класа :D и аз познавам хора от тази гимназия,но от други класове..пък и на първия учебен ден..абе това си е тръпка..ии се надявам всичко да мине като по-вода,да срещна нови приятели,гадже ии т.н. да се променя към по-добро :-) хайде успех на всички зайци в новите училища.. :D :grin: :grin: :grin: Ако това на аватара ти си ти, то бързо ще си намериш, спокойно :lol: :lol:

-- Немам търпение хора, прес целия си съзнателен живот, не съм си представял, че ще искам да идва у-щето :D

musicoholic
07-06-2010, 13:40
Мен пък ми е много странно как ще се впиша в новия ми клас и т.н...е то вярно, че всички ще са нови, ама все пак е гадно ..

renka96
07-06-2010, 13:47
Някой знае ли кой от форума е в НТГ Пловдив оперативно сченоводство . Искам да се запозная с някой от класа . Не обичам за попадам в непознати среди .

zaza96
07-06-2010, 17:54
Супер много се вълнувам! :grin: :grin: :grin: Нови хора, нов клас, ново даскало! :grin: Нямам търпение! :D

Yobs1912
07-07-2010, 03:57
Някой знае ли кой от форума е в НТГ Пловдив оперативно сченоводство . Искам да се запозная с някой от класа . Не обичам за попадам в непознати среди .
Я,наш заек 8-) Абе в Иконома си е яко,стига да попаднеш на добър клас и учители.След първите две седмици няма да имаш нищо непознато 8-)

bloodyred
07-07-2010, 11:45
Аз пък не се притеснявам. Познавам само един човек от бъдещият си клас, така де, вече настоящ .. 8-) най-добрата ми приятелка, също е в моя клас, много се радвам за което, разбира се .. Радвам се, че ще си сменя средата на общуване, най-сетне, ще се запозная с нови хора, надявам се положително настроени и печени хах 8-) В началото ще е леко кофти, естествено, защото все пак напълно непознати хора, но с времето ще се опознаем и ще свикнем, почти всеки е минал по тоя път все пак .. пък и това е някак си изпитание за напред в живота, в смисъл, че в бъдеще ще ти предстои да се запознаваш с още и още нови хора и прочиее.. :) И чакам да дойде 15ти с нетърпение .. ! 8-)

crazycow
07-07-2010, 11:50
аз малко се притеснявам :-D много съм срамежлива и държа новите хора далеч от мен :-D ,докато не ги опозная :o , а и съм голям магнит за неприятности.. :D :D

spfenka
07-07-2010, 11:55
Не искам да идва 15 септемврии :o ](*,)
Искам в старото даскало .. при приятелките ми ;хх
Толкоова ми е гадноо , че се разделям с тях .. :cry: :cry: :cry:

Изобщоо не съм притеснена , изнервена съм :booooomb:

SummerDream
07-07-2010, 12:09
Не искам да идва 15 септемврии :o ](*,)
Искам в старото даскало .. при приятелките ми ;хх
Толкоова ми е гадноо , че се разделям с тях .. :cry: :cry: :cry:

Изобщоо не съм притеснена , изнервена съм :booooomb:

И за какво е цялото тва филмиране ?! На бас, че в новото даскало ще срещнеш още по-готини хора, с които ще се сприятелиш..

musicoholic
07-07-2010, 13:22
Не искам да идва 15 септемврии :o ](*,)
Искам в старото даскало .. при приятелките ми ;хх
Толкоова ми е гадноо , че се разделям с тях .. :cry: :cry: :cry:

Изобщоо не съм притеснена , изнервена съм :booooomb:

И за какво е цялото тва филмиране ?! На бас, че в новото даскало ще срещнеш още по-готини хора, с които ще се сприятелиш..

да и аз съм на това мнение, в гимназиите хората са отсеяни и там вече няма да има хора, на които да помагаш с уроците. Аз например в предишния ми клас имах един съученик, който вече 7 години не познава буквите и цифрите и не може да чете и пише..той и да говори не може..ама кво да се прави, такава ни е държавата :) но аз се отклоних от темата...аз бях по-скоро стресирана покрай всички тези изпити, документи, записвания и т.н. вече съм си спокойна и щастлива, че ще ходя в друга среда, ще се запозная с нови готини хора, което само по себе си ме прави щастлива..но нека изчакаме все пак :) :)

BebYlzZz
07-07-2010, 13:53
Някой знае ли кой от форума е в НТГ Пловдив оперативно сченоводство . Искам да се запозная с някой от класа . Не обичам за попадам в непознати среди .

да, една моя вече бивша съученичка е там. Виж в темата за приема е отбелязана - ibizaa :)

vampirregirl
07-07-2010, 19:11
Aз съм толкова притеснителна и срамежлива,че това не е нещо нетипично за мен,но се радвам,че съм в учището,където исках,надявам се хората да са нормални и се радвам,че ще сменя средата с по-добра,старото ми даскало не ми харесваше - радвам се,че се махам. ;д

danibebi
07-07-2010, 22:19
Оо аз нямам търпение да дойде 15 септемвриии!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Също така и да попадна в среда,сред готини и печени хора.Охх ще е супер.Много положително настроена съм. :grin: :)

dudit00
07-07-2010, 22:23
Ами 7-8 човека от предишния ми клас са в новия, така че никак не се притеснявам. Ще си вися с тях.. Само малко ме притесняват останалите.. Злобари си падат ловчалийчетата. Ще видим.

vesito13
07-08-2010, 07:17
Не искам да идва 15 септемврии :o ](*,)
Искам в старото даскало .. при приятелките ми ;хх
Толкоова ми е гадноо , че се разделям с тях .. :cry: :cry: :cry:

Изобщоо не съм притеснена , изнервена съм :booooomb: Ако някой ти е истински приятел, винаги ще намерите начин да поддържате контакт, колкото и далече да сте. :) Това, че сте в различни училища не би трябвало да ви попречи. :)

SonataArctica
07-08-2010, 07:26
Аз пък съм на мнение, че е супер яко. Всичко на чисто и наново. Перфектно е.

iiordanova
07-08-2010, 09:14
Настръхвам само, като чета заглавието на темата ..

И аз ..
На мен ми е много притеснено.
Все едно ще съм отново в 1 клас.

musicoholic
07-08-2010, 09:18
Аз пък съм на мнение, че е супер яко. Всичко на чисто и наново. Перфектно е.

+1

SmilezZz
07-08-2010, 15:13
Охх..Нямам търпение вече..Как ще изминат тези два месеца :shock:

BabyBluee
07-08-2010, 15:59
И аз ще съм в ново училище .. Познавам много хора от там .. но нито един от зайците :lol:

darkPaladin
07-08-2010, 16:02
Аз като дойдох не познавах никой.

Но направих така че всички да познават мен

eFFec7ive
07-08-2010, 18:33
хах спокс хораа.. и аз си мислех така ..сега ми изгелжда смешно всичко ,което ми е минало през ума.. :?

BlackRose7
07-09-2010, 14:32
Не се притеснявайте няма смисъл. И аз се бях притеснила мноого, но се оказа напразно. Просто трябва да се отпуснете и да се запознеете малко по малко с всички. :)

ilko0214
07-09-2010, 16:13
Не знам хора, не се притеснявам, макар, че знам, че ще седнем класа в стаята, всеки ще седни с някой ще се запознае с него, после с другите и така.. направо нямам търпение до 15 септемвриииии! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

chernookata
07-23-2010, 15:04
хмм, новото училище ли? :smt048 едно ново начало :grin: ще бъде супер яко .. през 2 минути някой идва да се запознае с тебб :grin: :D аа ако има някой заек в ПГИУ "Елиас Канети" с оперативно счетоводство да ми пише на скайп ivito27 :grin: :D :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

SmilezZz
07-27-2010, 14:43
chernookata една моя позната учи там (вече е 9 клас) и доколкото знам е с оперативно счетоводство..

Между другото - Може да се разровиш и във Фейсбук - Аз така се запознах с няколко ученика от моето училище..

В Русенци също можеш да се запознаеш с някого..

ellzz
07-27-2010, 16:07
И аз, както и други, които са писали в темата, не съм си и помисляла , че ще очаквам с нетърпение 15ти септември. o.0 Много хора от бившото даскало ще учат в бъдещето иии от нета се запознах с 3ма. Дано да се падна в клас с печени хора и да завържа нови приятелства.. : )) Пожелавам успех на всички (включително и на мен ;ddd) в новото даскало. (sun)

mimches12
08-03-2010, 20:06
Аз кондидатствах след 8 клас и съм леко притеснена,защото бях в клас с не много умни ученици и аз изпъквах (отличничка без никакви усилия) ,но сега се притеснявям дали в новия ми клас ще има доста умници,а и се надявам на печени учители.В класа ми ще има 5 познати 1 ,от които ми е приятелка.Надявам се да завържа нови приятелста и успех на всички в новото даскало! :grin: :-D

danibebi
08-03-2010, 21:52
По междодругото, аз ще уча в Гимназия "Христо Ботев" в Дупница- Бизнес и Предприемачество,ако има мои съучениции да пишаааттт.. :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :D :D

ПП: Иначе и аз,като всички зайци,за първи път чакам новата учебна година толкова нетърпеливоо.. :-) :D :grin: :)

wheeliemaster
08-03-2010, 22:02
Не се притеснявайте. След време ще се сприятелите с много хора. И на мен миналата година в началото му беше тъпо на 15-ти септември - даже и няколко дни след това, но после завързвате контакти и си намирате приятели, няма как да останете сами. ;)
Успех.

mimches12
08-04-2010, 06:22
То и яз си мисля,че ще е забавно ,но все пак пеперудите в корема още си стоят и предполагам на 15 ще се увеличат...Но мисля,че ще е забавно (+ малко повече учене де... :? ) :)

Claymore
08-04-2010, 07:03
При мен всички ще са нова за това поне от сега знам, че вече няма заформени "представители" на класа.
НТБГ :grin:

AnIcHkAtA
08-04-2010, 09:44
Хех, много ми е смешно така като почнете да се филмирате :D .Не че не съм била като вас, ама е безсмислено.Вярно е, че е забавно, ама чак пък нов живот ехее...
А тези които си мислят, че са много контактни, знайте, че не сте чак толкова и ще се спечете заради обстановката.
Спирам да пиша, че съвсем ще си убия ентусиазма :D

settingSun
08-04-2010, 20:11
малко нови запознанства и друга обстановка нямаа да навредят иначе и на мен ще ми липсват старите съученици но пък с когото искам пак ще си поддържам връзка[/quote]

king95
08-04-2010, 21:08
не е толкова страшно колкото си мислите
+1 Първият учебен ден всички ще седите като мишки. Първата седмица ще се опознаете. И аз никого не познавах, когато отидох в ново даскало, ама още на втория ден си намерих яка компания. :)

mea96
08-05-2010, 17:05
О,дааа определено ми е притеснено,същевременно съм развълнувана,щастлива и уплашена :-D аз познавам към 8човека от настоящите 8ми класове от тях 5които са в същата паралелка,но немога да предположа дали ще сме в един клас,защото в паралелката която желаех има 2класа и незнам как ще се разпределят..нямам търпение за 15 септември :grin: :grin:

greyli
08-08-2010, 18:46
Радвам се , че се махнах от предишния ми клас , но честно ми е притеснено просто защото съм срамежлива нищо,че ще бъда 8ми клас :D Най-притеснено ми е , защото първоначално не знаеш кой какъв е всъщност и това може да ти изиграе лоша шега

MaRiElKaAa
08-16-2010, 07:16
И аз ще съм в ново училище, но се притеснявам само малко , защото е много хубаво да смениш обстановката, да се сдобиеш с нови приятели...

HoBoJIyHuE
08-23-2010, 06:00
Настръхвам само, като чета заглавието на темата ..

Аз също ! :smt087

Greennight
08-23-2010, 07:16
хич не ми пука

Tempest
08-23-2010, 09:57
новото училище - различно място с различни преподаватели, които ти преподават по една идея по-сложни предмети.. нищо коооой-знае колко фрапантно...

новите хора - хора като хора - стари хора в училище няма да видиш, освен ако не са пред пенсия.. или лелките, дето чистят, те понякога са по-старички.. новите хора, тъкмо разопаковани, всеки мислещ как ще се впише в класа си.. и мислещ другите за много познати и възможни злобни хора, които да те правят за смях пред другите.. ами не, не си ти човека в средата, не се върти около тебе земята ;)

новият живот - не се и променя кой-знае как живота.. освен ако не искаш де... и аз 7ми клас бях задръстеняк, ама се издигнах в новия клас.. проспериращ олигофрен, на вашите услуги.. живота си го правиш ти, нито някой ти го спуска от горе, нито може някой друг да го промени (освен ако ти самия/самата не позволиш)... и колко да се промени живота - отиваш на даскало с 25 други дишащи, живи същества, предполага се за да учиш, но.. вече зависи...


какво преувеличавате, не мога да разбера.. "ауу 15 иде, нямам търпение", "настръхвам като чуя 15ти", "нямам търпение да се запозная с всички"... още малко "аз ще бъда с чудна рокля, ших си я сама.." :-o И да искате, и да не искате, вие ще сте център на вниманието, но като една група - клас, паралелка, "зайци" като цяло.. поединично няма да съдят от 15ти ;) Все пак 12 клас не си избират кого да целят с морковите... 8-) изобщо не подбират кой изглежда хубаво, кой не..

mArMaLaDkA
08-23-2010, 10:14
Отивате и се запознавате. К'во толкова? Плюс това, вие сте в един клас. На третия месец вече, искате или не, ще сте се опознали малко или много, няма как.

Само дето не ви очаква "нов живот", нито хората са толкова различни.
Просто никой не знае за изцепките ви в старото училище. Това е разликата. И в новото училище с новия клас ще имате супер много конфузни моменти, и хората далеч няма да са толкова перфектни, колкото си представяте, но в крайна сметка сте клас и ще трябва да се търпите в продължение на 4-5 години.

fenasf
08-23-2010, 11:24
За да не се притеснявате, помислете за мен - (най-вероятно) отивам в клас, който е заедно от 3 години :(

estellle
08-23-2010, 22:32
Ами айде да идва по - бързо 15ти :D :grin:
П.С - Ако има някой от Тоха,Банкя - да пише на ЛС :)

deni15
08-24-2010, 22:33
Аз от както се преместих в ново училище животът ми стана ад..
Класа ми е ужасен и училището също.И за съжаление ще трябва да прекарам още 2 години там :? :?

xdennyx
08-24-2010, 22:40
O,изобщо не ми е притеснено нямам търпение да почваме вече.Само дай боже да имам як клас.

DeleteThisAccount
08-25-2010, 08:50
O,изобщо не ми е притеснено нямам търпение да почваме вече.Само дай боже да имам як клас.

sunisup
08-25-2010, 15:47
Аз също тази година съм 8 клас.Както повечето и аз се притеснявам.Не познавам никой от класа.Попринцип не ме бива в запознанствата,така че сигурно след 15ти ще се запозная с повечето. :D

kokosety
08-25-2010, 17:44
Абе надявам се на готини хора иначе познавам едно момче то ми беше от старото даскало дано мине добре :) :)

mixaela96
09-05-2010, 18:05
Какво ще правите на 15ти като влизате в класната стая ? Смисъл .. къде ще седнете .. по- отпред или в средата ?! .. Ако някой ви е заел избрания чин просто ще си седнете ли .. или какво ? :D :)

mArMaLaDkA
09-05-2010, 18:15
Ама вие вече сте решили и къде ще сядате ли? :lol:

IAmJustAKid
09-05-2010, 18:20
Не искам да идва 15-ти .. :?

smallly
09-08-2010, 10:45
Леко съм притеснена,но не съм изпаднала в паника.Може би защото от миналият ми клас има момчета с които винаги съм се разбирала :-P Имам и някои познати в новият клас,но не са много...Аз се оставям на течението и се държа нормално,не играя някаква роля...просто АЗ.И мисля че това е правилният подход защото колкото и да си добър артист все някой ще разбере че това не си ти :? :? трябва и да бъдем малко по общителни...предполагам че първите няколко дни ще сме по свити,но сед това съм сигурна че ще се отпуснем,аз лично много бързо го правя : )) Вярно е че ще има някои по нахакани (тъй да се каже :D :D ) но тях ги е имало,има ги и ще продължава да ги има...просто не им обръщам внимание :? :? :lol:

BrianJohnsonFan
09-10-2010, 18:28
Някой от СМГ? Anybody? :::

mimssss
09-10-2010, 18:53
Какво ще правите на 15ти като влизате в класната стая ? Смисъл .. къде ще седнете .. по- отпред или в средата ?! .. Ако някой ви е заел избрания чин просто ще си седнете ли .. или какво ? :D :)

:lol: избрала си си чин ли вече ;ддд сядъш къдто е свободно или до някой хубаво момче,бе михи :grin: 8-)

ElectricFuneral
09-10-2010, 20:45
лол нов живот лол

SmilezZz
09-11-2010, 13:34
лол нов живот лол
То би трябвало да е "нов начин на живот".. :D

По темата:
- Аз май вече не искам да идва 15
септември..Не знам защо,но и няма значение..
Тъй като каквото и да искам,каквото и да правя
- след 3 дена сме на даскало :( Пфф..

Tempest
09-11-2010, 13:54
Какво ще правите на 15ти като влизате в класната стая ? Смисъл .. къде ще седнете .. по- отпред или в средата ?! .. Ако някой ви е заел избрания чин просто ще си седнете ли .. или какво ? :D :)

HOLY CRAP!

Оле хора, колко вдишвания ше напрайте в стаята? С кой крак мислите да прекрачите прага на класната стая? Колко пъти ще мигнете докато се запознавате с класа си? Какъв ще ви е пулса на 15ти? А кръвното налягане? Каква температура ще имате? :shock:

BeezyJey
09-11-2010, 14:45
Какво ще правите на 15ти като влизате в класната стая ? Смисъл .. къде ще седнете .. по- отпред или в средата ?! .. Ако някой ви е заел избрания чин просто ще си седнете ли .. или какво ? :D :)

HOLY CRAP!

Оле хора, колко вдишвания ше напрайте в стаята? С кой крак мислите да прекрачите прага на класната стая? Колко пъти ще мигнете докато се запознавате с класа си? Какъв ще ви е пулса на 15ти? А кръвното налягане? Каква температура ще имате? :shock:


:D :D :D

nerealnasmart
09-11-2010, 16:38
От моя клас познавам един човек и този човек ми съученик и приятел от старото уще. Иначе познавами от другите класове.

sabri4456
09-12-2010, 17:11
на 1 чин съм с фр от село смисъл от лятото но ще й предложа още още на 16 да не сме като залепени с поксипол а да се опитаме да завържем нови запознанства ще си набележа някое симпатично момиче ще изкоча пред нея и ще й кажа здрасти аз съм сабрина
може малко да я стресна ама така става по ефектно

awerw
09-12-2010, 17:18
Аз също тази година съм 8 клас.Честно казано се притеснявам.Попрницип изобщо не съм общителна,а доста срамежлива.А сега в новото даскало никой не познавам,а и съм от друг град-тоест ще трябва да пътувам.Просто трудно се вписвам във някоя компания.От миналия ми клас последната година почти не общувах с никой,за да бъда една от тях трябваше да пуша,да се обличам като....нз.много ми е притеснено,изобщо не искам да идва 15ти.

Аз съм почти така само дето мисля, че ще се впиша в някоя компанийка бързичко щот като съм сам и не ми е хубаво :D

awerw
09-12-2010, 17:22
Какво ще правите на 15ти като влизате в класната стая ? Смисъл .. къде ще седнете .. по- отпред или в средата ?! .. Ако някой ви е заел избрания чин просто ще си седнете ли .. или какво ? :D :)

:lol: избрала си си чин ли вече ;ддд сядъш къдто е свободно или до някой хубаво момче,бе михи :grin: 8-)

Бяха ми казали на мен, че чиновете ще са точно и всеки ще си има място до някой иначе, ако има няколко свободни ще седна до по симпатичен човек 8-)