PDA

View Full Version : несподелената ми любов



taluu
07-02-2010, 16:03
Здравей, преди няколко месеца казах на едно момче, че го обичам, но го виждах с много момичета и всичко ми показваше, че нямам шанс с него. Реших да му кажа, че вече не го обичам и го направих, но незнам тази моя лъжа къкво ще промени. Въпоса ми е, да се боря ли за него или да го забравя?

filmimilmi
07-02-2010, 16:30
Ти си казваш "брей къв е сладък", а той като те види "бляк". В такъв случай просто няма смисъл. На тази възраст няма как да го спечелиш освен ако не се пребориш първо с това, което ти пречи да те хареса във външността... А да се бориш в смисъла на това да му доказваш колко много го обичаш просто няма да помогне. :?

mincheto
07-03-2010, 06:06
Няма смисъл..

Paramour
07-03-2010, 12:54
Не го обичаш!
Няма смисъл!
п.п. Колко еднакви теми ще пуснеш?

SmilezZz
07-03-2010, 14:34
На него въобще не му пука,а на теб защо ти пука ?
Няма смисъл да се бориш с него..Нищо не може да стане между вас..
Живей си живота..Той няма да е единствения,
който ще срещнеш..
Но да не ти пука за него,така само излишно ще се "депресираш"..

LipSy
07-03-2010, 17:55
Ами ако ти виждаш, че на него му пука за тебе продължавай да се бориш. Ако мислиш, че на него не му пука за тебе просто няма смисъл да продължаваш да опитваш. Но все пак не забравяй, че той ако те обича също ще те потърси и ще ти каже. Сама си помисли, дали той би те потърсил! :)

mylife1
07-03-2010, 22:19
Здравей!
Първо - предполагам че си на около 14 г и това е една голяма несподелена любов...скоро ще разбереш че не е така, но има време! Ако наистина харесваш момчето толкова много, то не се отказвай - бори се докрай! Не може да знаеш какви шансове имаш! И под борба не разбирай да се контиш и да му се "буташ", а напротив, при първа въпрос го заговори и го опознай...момичетата си мислят, че е унизително да поемат първата крачка, но напротив - ако е свясно - момчето ти е "в кърпа вързано" :)!