PDA

View Full Version : Не мога да се отърся !



Amelly
07-02-2010, 18:09
Не мога да се отпусна до степен да се лигавя и да бръщолевя всичко,което ми дойде на ум. Спичам се,защото не искам да прееба нещатата ,защото вече съм го правила много пъти.И се притеснявам тъй като много държа на него.Знам,че основно от самия човек си идва,но вие какво правите ,когато сте притеснени по време на среща как прекъсвате неловкото мълчание как задържате интереса.
А и нещатата много се мотат някак и двамата знаем ,че се харесваме много ,но някак не смеем някво много тпъо се получава,всяка една прегръдка е супер силна и дълга,но само до там.
Просто искам да поставя картите на масата и по подходящ наичн да му намеркна сериозно ,че е крайно време да се случи нещо.

VinDiesel
07-02-2010, 18:18
Не плямкам само аз,задавам въпрос,получавам отговор,след това тя ме пита или казва "Питай нещо" със 1 страстен поглед :D.Няма да взема да й обяснявам примерно,как карам колата,па колко ми гори,кво и що сменям и т.н.Трябва да се усещаш,да не развиваш локуми,да й говориш неща които ще я заинтересуват,а не само да ти вика "ДА" "Мхм" "Аха".След 1вите разговори,усещаш какво й харесва и говорите за това..

BiGBaDWolF
07-02-2010, 20:41
Ударам 3 водки и забравям за всичко !

IndependentGirl
07-02-2010, 21:48
Не мога да се отпусна до степен да се лигавя и да бръщолевя всичко,което ми дойде на ум.
Не е и нужно да се лигавиш и да бръщолевиш глупости.. :} Отпусни се до такава степен, че да не се притесняваш и срамуваш, като не се задълбаваш в излишни мисли. Старай се да водиш нормален и спокоен разговор. Просто говори с него на теми, които те интересуват, и които него го вълнуват също. Отвръщай му на шегите и закачките, като се шегуваш и ти с него.. :}

xNiKx
07-02-2010, 21:59
Защо, по дяволите, искаш да се лигавиш и да бръщолевиш за всичко, което ти дойде на ум? Еми напий се яко и готово.

mincheto
07-03-2010, 05:51
Дръж се истински,няма нужда от преструвки и превземки....