PDA

View Full Version : испанска муха



KarlDionic
07-02-2010, 22:21
тва нещо действа ли? :) четах го днеска някъде и викам да потърся да го пробвам да си напрая ташак с некоя мацка :)

BiGBaDWolF
07-02-2010, 22:26
Това си е опасно ..

Annihilati0N
07-03-2010, 00:31
Някой ще ми хвърли ли една искра каква е тая испанска муха ?

OneBoy
07-03-2010, 09:45
Някой ще ми хвърли ли една искра каква е тая испанска муха ? Испанската муха е вид бръмбар, който съдържа в себе си отровният химикал кантаридин. Днес обаче той се използва в медицината като силен афродизиак. Особено при употребата му е, че границата между смъртоносното му действие и възбудимостта, която може да предизвика е много "тънка". Трябва много внимателно да се измерва дозировката. Причинява възпаления навсякъде откъдето мине - по целия път на урината от бъбреците, по пикочопроводите, през пикочния мехур, пикочния канал и генеталиите. При мъжете, ерекцията не може да спадне с часове, дори при липсата на всякакви други стимулиращи вещества или действия. Това от своя страна може да докара до нарушения в кръвоснабдяването на пениса и увреждания в кръвоносните съдове.

noproblembitch
07-03-2010, 09:48
Да не си луд да го пробваш това... :-o Можеш да убиеш мацката. Като толкова не ти връзват, мини на ръчна. Аман от идиотщини... :o

Gr0zDan0v
07-03-2010, 10:01
Някой ще ми хвърли ли една искра каква е тая испанска муха ? Испанската муха е вид бръмбар, който съдържа в себе си отровният химикал кантаридин. Днес обаче той се използва в медицината като силен афродизиак. Особено при употребата му е, че границата между смъртоносното му действие и възбудимостта, която може да предизвика е много "тънка". Трябва много внимателно да се измерва дозировката. Причинява възпаления навсякъде откъдето мине - по целия път на урината от бъбреците, по пикочопроводите, през пикочния мехур, пикочния канал и генеталиите. При мъжете, ерекцията не може да спадне с часове, дори при липсата на всякакви други стимулиращи вещества или действия. Това от своя страна може да докара до нарушения в кръвоснабдяването на пениса и увреждания в кръвоносните съдове.

много точно казано :oops:

shokoladchety
07-03-2010, 11:16
За първи път го чувам тфа.Някой може ли да обясни как точно са използва...За информация просто?

vaseto0o
07-03-2010, 11:18
ОМГ четох статия за мухата мисля че в тоя сайт преди около 2 години не пишеше за страничните ефекти пък ся казвате че е отрова :shock:
Само се споменаваше че мацките им идва да се изчукат с първия срещнат :D

netmon
07-03-2010, 13:14
Пълна глупост е това и го казвам от личен опит.Преди да изпробвам испанската муха изчетох доста за нея и едва ли не е толкова силен стимулант ,че чак и на сърцето може да навреди.Отидох до секс шопа и взех 2 хапа по 7 лева и после ме заболе сърцето,че съм дал 14 леа след като трябваше да си въобразяваме ,че действа.Можеби капковата форма е по ефикасна,но се съмнявам.

d3d0ks7eR
07-03-2010, 17:27
Аз пък си помислих че пича търси риболовния магазин :D :D :D

ubuntureload
07-28-2011, 08:25
Ако я черпиш една водка шанса да ти пусне е по голям от колкото ако я черпиш една доза от тая боза! Тествал съм го върху над 30 човека - резултата- една разгонена, която попринцип си е разгонена, така че не мога да твърдя, че мухата е подействала!