PDA

View Full Version : Белег... ;Х



vanesa0pld
07-03-2010, 06:17
Оня ден много се бях депресирала и си изграсках с пергел името на едно момче....до кръв.
Ще ми остане ли белег и как мога да го лекувам... :?
П:П-Знам че направих ОГРОМНА глупост...сега го осъзнавам.Просто ми беше много тежко,плачех,пиех взех пергела и....Натисках доста,защото досега не си бях драскала с пергел и незнех колко трябва да натискам..
:-# :-# :?

betibarclay
07-03-2010, 06:47
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

vanesa0pld
07-03-2010, 06:58
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
.......................................
:(

xxYOxx
07-03-2010, 06:59
За белези са подходущи плажните масла :)

vanesa0pld
07-03-2010, 07:02
За белези са подходущи плажните масла :)
благодаря..

zoreto
07-03-2010, 07:21
Ако все още е като рана си купи от аптеката прахче за рани сегя не се сещам за името му и Контратубекс - той е за белези

И 2-ри път не прави такива малоумни неща

cyclops
07-03-2010, 07:25
1. Незинфекцирай добре раната
2. Щом като зарастне почни да я мажеш с контратуебкс до махане на белега. Ако все още го има след 6 месеца продължи да го мажеш до година. И все пак не ми се вярва да не се махне. Едва ли е толкова дъбоко все пак?

И най-накрая не прави глупости заради едно момче, защото не си заслужава. Това е било моментно, а след 10 години ще гледаш назад и ще се усмихваш.

ShiZo
07-03-2010, 07:26
контратубекс

mincheto
07-03-2010, 08:13
ти не си със сичкия си бе моме...

vanesa0pld
07-03-2010, 08:23
ти не си със сичкия си бе моме...
знам :grin: ....... :( :( :?

anonymous708973
07-03-2010, 08:32
Аман от безмозъчни.

Контратубекс.

KumchoValcho
07-03-2010, 08:38
Айде сега, безмозъчна била..
Изпаднала е в такова състояние, в такава възраст е.. случва се.
Контрактубекс ;]

И втори път мисли преди да правиш това :)

Neopitom3na
07-03-2010, 08:43
Контратубекс

LipSy
07-03-2010, 09:18
Айде сега, безмозъчна била..
Изпаднала е в такова състояние, в такава възраст е.. случва се.
Контрактубекс ;]

И втори път мисли преди да правиш това :)

+1 Съгласна съм! :)

DirtyDiana
07-03-2010, 09:25
Много се извинявам на авторката,че задавам въпроси в темата й...Ама тоя Контратубекс помага ли и за белези от операции? :-o

FiRe_LaDy
07-03-2010, 09:50
Бях се раздрала с пергел преди години и беше доста,а и на дълбоко,но сега нямам и следа от белег.Не съм го мазала с нищо,но все пак зависи и къде си се драла.Другия път недей да правиш такива глупости.

Nadunda
07-03-2010, 10:01
ако си от габрово , мога да ти препоръчам един СТРАХОТЕН КРЕМ ЗА ВСИЧКО!!!! СУПЕР МНОГО ПОМАГА И ЗА БЕЛЕЗЕ , И ЗА ВСИЧКО!

LadyDi
07-04-2010, 09:38
ако си от габрово , мога да ти препоръчам един СТРАХОТЕН КРЕМ ЗА ВСИЧКО!!!! СУПЕР МНОГО ПОМАГА И ЗА БЕЛЕЗЕ , И ЗА ВСИЧКО!
Тоя "габровски" крем помага за много неща, но можеш да си го поръчаш от всеки край на България :)

divacheee
07-04-2010, 11:18
Много се извинявам на авторката,че задавам въпроси в темата й...Ама тоя Контратубекс помага ли и за белези от операции? :-o


Контрaтубексa не помaгa зa никaкви белези!
Имa едно френско кремче .. и друг път съм писaлa зa него, то нaистинa помaгa .. La Roche-Posay Cicaplast

SuperBadSuperFresh
07-04-2010, 14:38
Много се извинявам на авторката,че задавам въпроси в темата й...Ама тоя Контратубекс помага ли и за белези от операции? :-o


Контрaтубексa не помaгa зa никaкви белези!
Имa едно френско кремче .. и друг път съм писaлa зa него, то нaистинa помaгa .. La Roche-Posay Cicaplast

А това кремче помагали за белези от шарка,примерно?
Сори за спама.

Hiph0pgirl
07-04-2010, 15:32
айде и аз да питам нещо. този контратубекс дали ще помогне от белег при падане на коляното, защото преди повече от година се пребих много мощно и на единия крак където беше по-дълбока раната кожата ми зарастна под формата на топче и много ме дразни. :(
Колкото до момата, дето се драла с пергела..... ако не си се драла много надълбоко мисля че първо ще имаш резки само и след време ще минат, но ако си натискала много нз.... да си мислила преди да вършиш :?

divacheee
07-04-2010, 18:04
Много се извинявам на авторката,че задавам въпроси в темата й...Ама тоя Контратубекс помага ли и за белези от операции? :-o


Контрaтубексa не помaгa зa никaкви белези!
Имa едно френско кремче .. и друг път съм писaлa зa него, то нaистинa помaгa .. La Roche-Posay Cicaplast

А това кремче помагали за белези от шарка,примерно?
Сори за спама.

Не мога да ти кажа, все пак зависи от кога е белега ... Белега за който го ползвах аз беше на 2-3 седмици ... и го излекува ...

lovey0u
07-04-2010, 20:40
Много се извинявам на авторката,че задавам въпроси в темата й...Ама тоя Контратубекс помага ли и за белези от операции? :-o


Контрaтубексa не помaгa зa никaкви белези!
Имa едно френско кремче .. и друг път съм писaлa зa него, то нaистинa помaгa .. La Roche-Posay Cicaplast

А това кремче помагали за белези от шарка,примерно?
Сори за спама.

Не мога да ти кажа, все пак зависи от кога е белега ... Белега за който го ползвах аз беше на 2-3 седмици ... и го излекува ...

ами този френски крем ще помогне ли при стари белези от операции 8-)

divacheee
07-04-2010, 21:09
Много се извинявам на авторката,че задавам въпроси в темата й...Ама тоя Контратубекс помага ли и за белези от операции? :-o


Контрaтубексa не помaгa зa никaкви белези!
Имa едно френско кремче .. и друг път съм писaлa зa него, то нaистинa помaгa .. La Roche-Posay Cicaplast

А това кремче помагали за белези от шарка,примерно?
Сори за спама.

Не мога да ти кажа, все пак зависи от кога е белега ... Белега за който го ползвах аз беше на 2-3 седмици ... и го излекува ...

ами този френски крем ще помогне ли при стари белези от операции 8-)


Колко стари ? .. Оперираха майка ми Февруари месец .. и от няколко седмици се маже с кремчето и има ефект ...

calinca
07-04-2010, 23:58
Първо - има кремове, които помагат по време на зарастването на раната, има и такива, които помагат след заастването, за изчезването на самия белег. Аз лично не ги знам. Но консултация с дерматолог не е излишна.
Второ - кожата на всеки човек е различна. Реагира различно на лечение, реагира различно и на нараняване. Няма начин да се прогнозира какъв ще е белегът, независимо какви кремове се използват. Изводът поне за мен гласи: каквото и да правиш по кожата си, имена не бива да се споменават.

lovey0u
07-05-2010, 06:43
Колко стари ? .. Оперираха майка ми Февруари месец .. и от няколко седмици се маже с кремчето и има ефект ...
от преди 16 години :D
друга възможност е лазерно отстраняване, но все пак ще опитам с някой крем...

mynichka
07-05-2010, 06:47
Много се извинявам на авторката,че задавам въпроси в темата й...Ама тоя Контратубекс помага ли и за белези от операции? :-o
зависи от колко време ти е белега, но попринцип контратубекс не ми помогна дори и за скорошен белег от изгорено ..

SmilezZz
07-05-2010, 10:19
Нещо не схванах..
"Изграсках с пергел името на момче,близо ....до кръв" ? :-o :-o
Смисъл ?
Но ако е това,което си мисля..Контратубекс не помага за белезите или поне при мен нямаше никакъв ефект..
Този на La Roche-Posay Cicaplast наистина помага..Майка ми го има..

Никакво самолечение DirtyDiana..Моето мнение е такова..
Според мен отиди на дерматолог,за да ти каже какво и как да го използваш..
Не бива да експериментираш

calliope
07-11-2010, 21:03
колкото по стар е белега ,толково по-трудно зараства ! това ми го е казвал лекар .. не знам дали контратубексът ще помогне ,но ако е пресен белега би трябвало

lovey0u
07-11-2010, 21:19
в аптеката ми казаха, че контратубекса помага, но колкото по-стар е белега, толкова повече трябва да се мажеш

bathory
07-11-2010, 21:24
афф :?

dydzzz
01-22-2011, 19:35
няма да остане изчезва след няколко седмици ... една моя фрр си беше писаала имена глупости и не си личат :) :) :)

Pamaa
01-22-2011, 21:20
ти не си със сичкия си бе моме...

unknown0inlowe
01-24-2011, 08:26
Айде сега, безмозъчна била..
Изпаднала е в такова състояние, в такава възраст е.. случва се.
Контрактубекс ;]

И втори път мисли преди да правиш това :)
+1