PDA

View Full Version : Проблем с майка ми-моля помогнетеее



crazybebe
07-03-2010, 07:49
Здравейте ! Значи днес сутринта бях казала на мама,че ще отида на плуване.Обаче понеже вчера си легнах малко късно,а станах доста рано и на сутринта ми се спеше.И казах на мама,че много ми се спи и не ми се ходи.И тя вика еми траа да отидеш,баща ти ще те закара,а аз ще те върна.И на мен обаче не ми се мокри,спи ми се , а тя ме кара да отида. И аз пак и казах същото:че ми се спи и просто не ми се ходи и че другата седмица ще отида 3 пъти ( а не 2 пъти както тя ми е казала) и тя е що не отидеш сега , и аз викам : еми къв е проблема да отида в понеделник вместно днеска.И тя ми се разсърди и са ми е сърдита.Според мен е малко глупаво да се сърди за това,но искам да се сдобрим.Моля ви дайте предложения какво да й кажа ,за да може отново да си говорим ! :)

П.П-Съжалявам ако имам правописни грешки и че малко дългичко съм го написала .. ! :)

someonerandom
07-03-2010, 07:52
Наистина е глупаво.Ако има нещо,за което нашите никога не ми държат сметка,това е ходенето на тренировки.Кажи и,че все пак освен спорт,плуването трябва да ти доставя и удоволствие,за да се занимаваш с него,и че насила нищо няма да стане.

SmilezZz
07-03-2010, 08:25
Наистина за доста тъпо нещо ти се е разсърдила..
Иначе - Обясни й,защо не си отишла днеска..А и както казаха преди мене - спорта не е просто спорт,а забавление и удоволствие..
Обясни й това.. :)

mincheto
07-03-2010, 08:29
извини и се....

Callisto
07-03-2010, 08:47
Някой родители каквото и да им говориш пак няма да те разберът и ще се цупят...остави я малко, не я закачай и ще и мине. :)

miletooo
07-03-2010, 10:44
Ние като се поскараме с майка ми, аз я оставям и тя след това сама идва и се сдобряваме, колкото и в този момент да и обясняваш , тя си знае нейното :) .. Изчакай и според мен и тя няма да може да издържи .. :?

BlackRose7
07-03-2010, 10:48
Изчакай и според мен и тя няма да може да издържи .. :?

++

didi0804
07-03-2010, 12:09
Майка ти на колко години е,че да ти се сърди за такива глупости.Остави я,ще й мине

CheeseCake
07-04-2010, 11:45
Отиди при нея и й кажи, че искаш да се сдобрите. Ако те отреже, стой и чакай да й мине.

GracelessIsDumb
07-04-2010, 11:57
Аз ходя всеки ден на плуване :razz: Питаш ли ме какво е да ставам в 8 часа сутрин и 3 часа нон-стоп в басейна..Както и да е, според мен е тъпо да ти се сърди, но може би жената има задължения и най-добре и се извини-майка ти е, а и няма да ти се спи повече, ако веднага скочиш в басейна, тъй че ти си решаваш. Просто я помоли да ходиш по-късно :)

LipSy
07-04-2010, 19:36
Твоята майка явно има претенции детето й да е добро в този спорт. аз имам приятелки, които имат такива майка. Това отношение към някакъв спорт, обаче аз го намирам за много тъпо от страна на майките! Поговори с нея е нещата ще се оправят. Все пак майка ти не е на 16, така че няма защо да се сърди :?

PoRcHeTaTa1
07-18-2010, 22:03
Наистина е глупаво.Ако има нещо,за което нашите никога не ми държат сметка,това е ходенето на тренировки.Кажи и,че все пак освен спорт,плуването трябва да ти доставя и удоволствие,за да се занимаваш с него,и че насила нищо няма да стане.