PDA

View Full Version : Мм..много обърканаа.. ;хХ



PiNkHeLl
07-03-2010, 08:56
Значи историята ми е следнатаа.. Ходя с момче от 3 месеца ( да го наречем И ), привързана съм доста към него, но някакси той почти няма време за мен и ми е тъпо.. Наскоро се появи другото момче ( В ) с който се разбирам перфектно и се отнася перфектно с мен.. И просто не знам какво да правя.. :( сякаш се привързах и към дваматаа.. :x Мислех да си остана с И и да изчакам малко да видя как ще продължават да се развиват нещата.. но пък В много бърза.. постоянно ми повтаря, че иска да е с мен.. и т.н.

mincheto
07-03-2010, 08:57
Късай .

BlueFace
07-03-2010, 09:01
От двата стола най-лесно се пада на земята ... :? Ако искаш да си с В приключи сегашната си връзка ,но не разигравай момчето И ;) Избери си един от двамата и остани с него :)

PiNkHeLl
07-03-2010, 09:04
Аз не разигравам нито един.. на В му е пределно ясно че в момента съм с И.. Излизали сме няколко пъти но само като приятели..

GossipGirl89
07-03-2010, 09:44
Прецени с кого искаш да бъдеш. Ако не ти е добре с И направо скъсайте и тръгни с В, но пък ако искаш и с И да се получат нещата поговори с него и му сподели, че имаш нужда от повече внимание. Ако и след това не се поправи късайте и тръгвай с В

karitoo
07-03-2010, 10:03
Бъди сигурна с кой искаш да си.След това действай.Ако искаш да си с В най- добре бъди с него без да правиш компромиси, все пак трябва да си щастлива. А ако искаш да си и И остани с него, но пък кажи на В, че си категорична и , че искаш И , за да не се залъгва и В. :)

DarkGirll
07-03-2010, 10:11
Трябва да избереш един от двамата..в никъкъв случай не ходи и с двамата едновременно.. :? :o Успех мила.. :wink:

didi0804
07-03-2010, 10:28
Късай го

ivcheto0o
07-03-2010, 10:40
От двата стола най-лесно се пада на земята ... :? Ако искаш да си с В приключи сегашната си връзка ,но не разигравай момчето И ;) Избери си един от двамата и остани с него :)

bobito_th
07-03-2010, 10:41
От двата стола най-лесно се пада на земята ... :? Ако искаш да си с В приключи сегашната си връзка ,но не разигравай момчето И ;) Избери си един от двамата и остани с него :)

Paramour
07-03-2010, 11:02
Избери с кого искаш да бъдеш и кажи на другия, че не може да се получи. :)

viqnkababyy
07-03-2010, 11:26
И аз съм така ..
Приятно ми е с "В", но имам чувства към "И" ..
Аз реших да остана с "И" и да пробвам да забравя "В"

VinDiesel
07-03-2010, 12:14
Виж ся ,ти не си женена,нямаш деца.Възрастта в която си ,16-17 според мен,трябва да се забавляваш,да ти е приятно с човека с които си,не да чакаш.Като се омъжиш ще чакаш евентуално много години,да се променят нещата в него които те дразнят.
Сама прецени с кой ще ти е по-добре и действай.

valdesbg
07-03-2010, 12:27
Ножичката за И и се хващаш с В. След време като ти писне В си намери Ж или П или която искаш друга буква.

mArMaLaDkA
07-03-2010, 18:26
постоянно ми повтаря, че иска да е с мен.. и т.н.

Това ли е показателят за "искрената му и чиста любов"?
Естествено е да залитнеш към В. - той ти обръща внимание, засипва те с комплименти(навярно половината доста изнасилени), вдига ти самочувствието с една дума, казва ти репликите, които искаш да чуеш.
И. не е виновен, че не може да е 24/7 с теб, навярно момчето още отначало ти е заявило, че няма цялото време на света, но въпреки това си решила и продължаваш да си с него. Само добро ще му направиш, ако го оставиш.

PiNkHeLl
07-05-2010, 16:51
постоянно ми повтаря, че иска да е с мен.. и т.н.

Това ли е показателят за "искрената му и чиста любов"?
Естествено е да залитнеш към В. - той ти обръща внимание, засипва те с комплименти(навярно половината доста изнасилени), вдига ти самочувствието с една дума, казва ти репликите, които искаш да чуеш.
И. не е виновен, че не може да е 24/7 с теб, навярно момчето още отначало ти е заявило, че няма цялото време на света, но въпреки това си решила и продължаваш да си с него. Само добро ще му направиш, ако го оставиш.

Напротив.. в началото по цял ден бяхме заедно или поне нямаше ден в който поне да не сме се видяли.. :?

buuu
07-05-2010, 18:43
ами нито И ,но може би не и В
не е много добре че тоя В бърза .. за каде бърза да си хване приятелка и да я намуши ли ? Нз поговори с И и не бързай с В . Остави нешата да се случват бавно . Говори с приятеля си , недей го режи направо