PDA

View Full Version : На горещия стол е Still1ME1Still1HERE



stefity
07-03-2010, 10:57
Айде малчо, ти си. (:

По-късно ще си задам въпросчетата, сега ти пожелавам дано да ти бъде толкова интересно на стола, колкото и на мен. ;р :-)

IndependentGirl
07-03-2010, 11:12
Име?
Години?
Град?
Зодия? Изобщо вярваш ли в хороскопи, и че наистина определят някои неща?
Спортуваш ли? Какво?
От какво се интересуваш?
Каква музика слушаш?

Jumbie483
07-03-2010, 11:28
За първи път го/я чувам :lol:

Сам/а ли пожела да седнеш на стола ?

Still1ME1Still1HERE
07-03-2010, 11:46
1 Име?
2 Години?
3 Град?
4 Зодия? Изобщо вярваш ли в хороскопи, и че наистина определят някои неща?
5 Спортуваш ли? Какво?
6 От какво се интересуваш?
7 Каква музика слушаш?

1 Даниел :)

2 След 1-2 месеца 17

3 София

4 Дева :P Принципно не им вярвам много, защото ми е някво странно някой пише нещо за мене, поради факта, че съм се родил еди кога си?!? И все пак, често нацелват, освен, ако не е дневен хороскоп :D Тогава няма нищо общо никога :D

5 Нищо професионално, но всеки ден правя някаква физическа активност :)

6 Билогия, химия, астрономия, психология, математика (но само части от нея), логика и от грешките и изборите на хората :)

7 Всякаква почти. Speedcore, terrorcore и tardcore и подобните им не ме кефят, защото почва да ме боли глава от тях. При блек и дет метъла много викат, но иначе ми харесват като текстове и китари :) Харесвам хаус, hardstyle, рап, народни песни, българските изпълнители също ми харесват и чалгата също я слушам, но предимно, като съм навънка някъде и това се слуша :)

Still1ME1Still1HERE
07-03-2010, 11:48
За първи път го/я чувам :lol:

Сам/а ли пожела да седнеш на стола ?Всъщност да, че първият път беше скучно, сега се надявам да е по весело :)

stefity
07-03-2010, 11:58
Мислиш ли, че си твърде емоционален понякога?

Кажи какво си намерил в този форум и защо продължаваш да влизаш в него?

Разкажи ни за своя живот. Опиши моментите в живота ти, които са те променяли по един или друг начин.

:)

hgfh
07-03-2010, 12:02
Разума или сърцето ?
На принципа ли си: "Око да види,ръка да пипне" ?
Науката или Вярата /Защо ?/
Любим жанр книги ?

IndependentGirl
07-03-2010, 12:13
Наборе, имаш много хубаво име.. 8-)

Имаш ли домашен/ни любимец/ци? Какъв/ви?
Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Защо?
Какво мислиш за изневярата?
Опиши се с три думи. :}

Still1ME1Still1HERE
07-03-2010, 12:21
Мислиш ли, че си твърде емоционален понякога?

Кажи какво си намерил в този форум и защо продължаваш да влизаш в него?

Разкажи ни за своя живот. Опиши моментите в живота ти, които са те променяли по един или друг начин.

:)Понякога на всеки му се случва, според мен :)

Хаха - намерих някои интересни хора, първото ми гадже, както намерих и тебе, което не е малко, намерих и намирам забавление, а за жалост понякога и идиотия тука :) По някакъв начин изразснах благодарение на него, но само една част от израстването ми. Намирам отговори на въпроси, които ме интересуват от време на време. Виждам мнения за разни неща от друг ъгъл. Намерих и сегашното ми гадже, по пълна случайност, но се очаква да бъде дълга и готина връзка :D :-)

Хмммм нека помисля :D 1 и 2 клас - яко бой ми хвърляха постоянно, пък и бях цапнат в устата и се промених 3-4 клас бях някъв сдухан заради това :D 5 6 и 7 клас се промениха нещата и вече бях малко по отпуснат. Промених се и когато най - добрия ми приятел от детството си тръгна от квартала и отиде чааааак в Младост. 8 ми клас ми беше първата целувка - късно и все пак май се попромених оттогава :D 9 клас ме променихте ти, Лина и Бибс и най вече като скъсах с Бибс. От тогава съм станал непукист и по щастлив човек само. Нищо друго не ми се е променяло последниата година може би :D И компанията ми се промени, де и по - скоро увеличи :D

Still1ME1Still1HERE
07-03-2010, 12:25
Разума или сърцето ?
На принципа ли си: "Око да види,ръка да пипне" ?
Науката или Вярата /Защо ?/
Любим жанр книги ?Първо си използвам разума, а после ме води сърцето. И все пак предпочитам сърцето, ама съм се научил, че само с него няма да стане просто 8-)

В повечето случаи съм така :)

Науката. Имало ангели на небето, то се оказа, че имало разреден въздух, пък на всичкото отгоре и след него космос, да знаеш ... :D

Нямам любим жанр книги :) Всичко зависи до това как е написана/преведена :)

Still1ME1Still1HERE
07-03-2010, 12:33
Наборе, имаш много хубаво име.. 8-)

Имаш ли домашен/ни любимец/ци? Какъв/ви?
Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Защо?
Какво мислиш за изневярата?
Опиши се с три думи. :}

Еми за добро или за лошо - мама така ме е кръстила :D Мерси все пак ;)

Куче,женско на около годинка и половина, порода Цвег шнауцер / мини шнауцер.

В любовта не, във влюбването да :)

Мразя я :) Не съм изневерявал никога, очаквам същото от партножроката ми съответно :) Ама на мен са ми изневерявали и не е яко :D

Шантав,веселяк,естествен. Ако са положителни :D

Ако са отрицателни заплеснат, понякога безрасъден ииии понякога мекушав и доверчив.

fakesmiles
07-03-2010, 18:22
Обичаш ли кафе/алкохол/цигари/други наркотични вещества?
Смяташ ли изобщо че кафето е наркотик?
Имаш ли фобии?
Имаш ли фейсбук или други социални мрежи? 8-)
Филма и книгата,които са променили по някакъв начин мисленето ти?
Харесваш ли татуировки и пиърсинги?Имаш ли?

засега толкова 8-)

Still1ME1Still1HERE
07-03-2010, 19:10
Обичаш ли кафе/алкохол/цигари/други наркотични вещества?
Смяташ ли изобщо че кафето е наркотик?
Имаш ли фобии?
Имаш ли фейсбук или други социални мрежи? 8-)
Филма и книгата,които са променили по някакъв начин мисленето ти?
Харесваш ли татуировки и пиърсинги?Имаш ли?

засега толкова 8-)Да ги обичам чак - не. Все пак пия кафе,пуша, пия от време на време и съм пушил трева три пъти 1 път тая година и два пъти миналата :)

Ако гледаме корена на думата - не, мисля че няма нищо общо :) Ако като нещо, към което да съм пристрастен - пак не.

Не, нямам фобии - не харесвам всяквите буби, но не изпадам в истеричен страх :D

Имам, да. Не ги ползвам много,много.

Книга - Време разделно. Филм - доста са. Не знам, може би Леон, He was a quiet man, Gabriel.

Да, харесвам. Не знам дали ще си правя - доста отличителен блег са :)

SummerDream
07-03-2010, 22:02
Значи си се запознал със сегашното си гадже именно тук? Интересно (:
А като цяло кво ти е мнението за връзките "започнали от нета" ?А за интернет запознанствата?Мислиш ли, че можеш да имаш истински и верен приятел, с който поддържаш връзка само в нета?
С какво филма "Леон" е променил мисленето ти?

ArrowsOfDeath
07-03-2010, 23:41
Що си с тоя аватар?

Still1ME1Still1HERE
07-04-2010, 06:24
Значи си се запознал със сегашното си гадже именно тук? Интересно (:
А като цяло кво ти е мнението за връзките "започнали от нета" ?А за интернет запознанствата?Мислиш ли, че можеш да имаш истински и верен приятел, с който поддържаш връзка само в нета?
С какво филма "Леон" е променил мисленето ти?Не точно :D От тук разбрах за боя с възглавници миналата събота, и съответно там се запознах с нея (:

Не виждам нищо лошо в тях. Един начин повече за събиране на хората.

Да, мисля и имам такъв (такава всъщност).

Ами най вече, с това, че разбрах, че всеки може да се промени и да обича. Все пак Леон преди си отглеждаше смао цветето ;)

noproblembitch
07-04-2010, 21:29
Дай линк към тоя филм Леон, да го гледам, че ми стана интересно.. :)

Still1ME1Still1HERE
07-04-2010, 21:54
Дай линк към тоя филм Леон, да го гледам, че ми стана интересно.. :)Ok :P

http://zamunda.net/details.php?id=149344&hit=1

kalpazanka
07-05-2010, 06:36
Страхотен филм. Не знам общо колко пъти съм го гледала. Заслужава си! Нека не ви подвежда това, че е стар.


Имаш ли регистрация в gepime?
/Ако не- би ли си направил?/
Склонен ли си да търсиш момиче за секс в интернет?

Still1ME1Still1HERE
07-05-2010, 07:28
Страхотен филм. Не знам общо колко пъти съм го гледала. Заслужава си! Нека не ви подвежда това, че е стар.


Имаш ли регистрация в gepime?
/Ако не- би ли си направил?/
Склонен ли си да търсиш момиче за секс в интернет?Не :)

MartyParty
07-05-2010, 07:50
Даниии :)
Харесваш ли зеленото,тоест гората,тоест природата ?
Девите са доста взискателни попринцип, ти такъв ли си?
Как беше боят с възглавници?
На AC/DC ходи ли?

Still1ME1Still1HERE
07-05-2010, 08:15
За първи път го/я чувам :lol:

Сам/а ли пожела да седнеш на стола ?Всъщност да, че първият път беше скучно, сега се надявам да е по весело :)


Мислиш ли, че сега е по-интересно?


Смяташ ли, че начина ти на отговаряне не предизвиква интерес?Горе долу същото е :P

Иначе, да, възможно е :) Така или иначе не живея заради интереса на хората, а заради моя предимно :D Беше ми интересно какви въпроси ще ми зададете :P Направих 2 страници - йеа :D

Still1ME1Still1HERE
07-05-2010, 08:18
Даниии :)
Харесваш ли зеленото,тоест гората,тоест природата ?
Девите са доста взискателни попринцип, ти такъв ли си?
Как беше боят с възглавници?
На AC/DC ходи ли?Здрасти, марти :P

Да, супер е сред природата :)

Въх, въх - не знам. Взискателен в мене или в околните? Принципно гледам всичко да е на 6, ама ако не се получават нещата идеално не се ядосвам :P

Сууууупер :D Запознах се с момичето там, а самото преживяване беше много щуро :P

Дааааа, бях на концерта :P :D Супер яко беше - не вярвах, че ще си прекарам толкова яко с наще :) Само пушенето беше затруднено, ама не чак толкова :D :D :D


П.П. Вярно, че аз съм на стола, и все пак - как са зайовците 8-) :-)

MissitY
07-05-2010, 11:30
В кой квартал живееш?
Къде учиш?
За кой отбор си на Мондиала?
Скачаш ли на бой, когато някой засяга по грешен начин интересите ти?
Бил ли се някога?
:)

Still1ME1Still1HERE
07-05-2010, 12:44
В кой квартал живееш?
Къде учиш?
За кой отбор си на Мондиала?
Скачаш ли на бой, когато някой засяга по грешен начин интересите ти?
Бил ли се някога?
:) Банишора :D

В Италианския лицей

Принципно ме кефят холандците, защото имат оранжеви фанелки, но мисля, че герамнците ще бият. Не ме засяга футбола много, много.

Скачам на бой, когато някой престъпи границата ми на търпимост и го прави нарочно. Въпреки, че е доста висока летвата, някои хора успяват да го направят.

Че кой не е ;)

shadow4e
07-05-2010, 13:45
От кой клас учиш там?
Как влезна?
Смяташ ли, че е добре да има такова училище, в което да има концентрирано толкова деца на известни от гледна точка на самите деца и от гледна точка на останалите, които са в класа?
Има ли различно отношение към тях? Получават ли по-високи оценки децата на известни или по-заможни, както и такива преместили се от частното?

Надявам се да не отговориш с да или не само както на миналите въпроси. :-o

Учила съм там допреди 7-8 години, а ми се струва, че е било друг живот.

MartyParty
07-05-2010, 15:14
Добре са. :)

Имам една позната дева и ако едно нещо не е както трябва- полудява.Не че е лошо ,ама в днешно време никой не гони съвършенството и какъв е смисъла да се косиш за малки ежедневни неща които просто не са се получили. Та така.

Жена ти хубава ли е? Какви са и очите? Каква и е косата?
Ти пишеш ли и стихове? Гледате ли звездите?
Как върви италианския?
Фейсбука вреди ли на здравето?

Still1ME1Still1HERE
07-05-2010, 17:11
От кой клас учиш там?
Как влезна?
Смяташ ли, че е добре да има такова училище, в което да има концентрирано толкова деца на известни от гледна точка на самите деца и от гледна точка на останалите, които са в класа?
Има ли различно отношение към тях? Получават ли по-високи оценки децата на известни или по-заможни, както и такива преместили се от частното?

Надявам се да не отговориш с да или не само както на миналите въпроси. :-o

Учила съм там допреди 7-8 години, а ми се струва, че е било друг живот.Амиииии от първи клас уча там - догодина почва единадесета :P

Ами с изпит преди първи клас, а после и с изпити след 7ми и след 8ми клас :P

Амиии - не са чак толкова много всъщност :) Понякога различните обществени слоеве си казват различията :) Спогаждаме се :D Дали е добре - да :) Ако учиш само с по - бедни или само с по - богати хора, то няма да знаеш как да се държиш с другите :) Не, няма привилегии доколкото знам. Само там на матурите съм чувало, че има едно друго да вземат българска диплома без италианска, а те вървят двете, ако едната не я вземеш и другата уж, ама не знам дали не се говори така само, за да учим повече. Но иначе разлики в оценяването и толерантноста няма. Само, ако баща ти е адвокат нали и направиш някой зулум можеш да се измъкнеш по - лесно, щото имаше такъв случай, но защитата беше желязно аргументирана и се отказа даскалото :D

alex4et0y
07-05-2010, 18:46
Коя е любимата ти емотикона?
Кое твое качество смяташ, че те отличава от останалите?
Оптимист, песимист или реалист си?
Любима кухня?

Still1ME1Still1HERE
07-05-2010, 21:39
Добре са. :)

Имам една позната дева и ако едно нещо не е както трябва- полудява.Не че е лошо ,ама в днешно време никой не гони съвършенството и какъв е смисъла да се косиш за малки ежедневни неща които просто не са се получили. Та така.

Жена ти хубава ли е? Какви са и очите? Каква и е косата?
Ти пишеш ли и стихове? Гледате ли звездите?
Как върви италианския?
Фейсбука вреди ли на здравето?Аааа, сори че чак сега отговарям, амааа :D

Аз съм странна Дева да се ева. И все пак и на мен ми се е случвало - правех един конструктор кораб за брат ми, тааа строя,строя и ми остават 10ина минутки работа по него. По едно време се чупи на средата... Оправям го айде следващата част - пак се чупи. Оправям го онова, то на друго място се счупи и след околко 20 минути на оправяне го хванах и го трснах в земята с всичка сила и си казах деева - няма да се занимавам :D

Амиии, нали знаеш - има една приказка - Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него. Тааа мен си ми харесва, пък на който не му харесва да си ходи у тях си и да се грее. Очите са и пъстри от жълтеникави до желениквао кафяви, а косата и е руса чуплива, къдрава и шантава няква :D

Само един стих съм писал в живота ми. Не. А звездите не ги гледаме, щото се виждаме по - рано през деня :D Иначеее - сутрин си пием кафето заедно разхождаме си се седми си на някоя пейка и т.н. Четвъртъка сигурно заминаваме на море с нея :-) :grin:

Италианският тъка върви, че ако не почна уроци тея дни догодина може и да не завърша :D Ама ще почвам тея дни, така че нямам стрес :D

Сигурно вреди, не знам. Използвам го между 0 и 30 минути на седмица :D За това време, май не ми е навредил много :D

П.П. Ако искаш снимка с нея можеш да видиш в темата за нашите снимки на пред последната или предпредпоследната страница :)

Still1ME1Still1HERE
07-05-2010, 21:44
Коя е любимата ти емотикона?
Кое твое качество смяташ, че те отличава от останалите?
Оптимист, песимист или реалист си?
Любима кухня?Оф, заби ме в тъча - не знам :D Може би тази 8-) и тази :lol:

Амии те всички се отличават едно от друго, но ако имаш предвид ми е най силно развито:
+ Логика може би. Или приятелство, ако имаш предвид между човешки отношения.
- Закъснявам и съм тромав


Оптимистичен реалист. Ако видя чаша наполовина с вода, аз ще си помисля, че е полвин чаша вода. Но ако ти ме питаш ще ти кажа, ами пълна е сигурно малко повече от половината. Обичамда внасям позитивни емоции у хората около мен :)

TheNewReligion
07-05-2010, 23:42
И на мен любимият ми филм е "Леон".
Мислиш ли, че Матилда е намерила любовта в лицето на някой друг?
А каква всъщност е Матилда?
Убийството...
Инат ли си?
Изпадал ли си в депресия?
Благодарен ли си за това, което имаш?
Обичаш ли да пътуваш?
В кои държави си бил и в кои искаш да отидеш?
Градът, в който можеш да изживееш живота си е....
Мислиш ли много над живота?
Имаш ли талисман? Вярваш ли въобще в това, че предмет може да ти носи щастие?
:)

alex4et0y
07-06-2010, 16:44
Кое е нещото, което искаш да направиш, но все още не си?
Какво те привлича най-много в едно момиче?

jghgh
07-06-2010, 17:48
Любимия ми въпрос:

Име на държава, което ти харесва (или повече от едно)

Still1ME1Still1HERE
07-06-2010, 20:02
Кое е нещото, което искаш да направиш, но все още не си?
Какво те привлича най-много в едно момиче?
Гражданска война.

Всичко може да ме привлича, пък и има една приказка - никой не е перфектен, докато не се влюбиш в него. Това просто ми се случва. Иначе най - много харесвам очите, но тях ги забелязвам на 3-4 среща какъв точно цвят са, иначе от първия път ги гледам, но не гледам цвета, просто тях...

Still1ME1Still1HERE
07-06-2010, 20:04
Любимия ми въпрос:

Име на държава, което ти харесва (или повече от едно)Амиии, не съм се замислял. Холадния и Португалия. Холандците ме кефят от 4 години, защото ноасят оранжеви фанелки на световното :D Принципно почти всички държави, в които има Я в името им. Разбира се на първо място си е България за мен, но предполагам говореше за други държави :)

TheNewReligion - на тебе малко по - късно ще ти отговоря, защото сега ще влизам да се къпя, пък при тебе повечко ще попиша :D

alex4et0y
07-06-2010, 20:25
Блондинки или Брюнетки? Разбира се това не е важно, но от гледна точка не привличане от пръв поглед. Кои те грабват повече?

Still1ME1Still1HERE
07-06-2010, 21:12
И на мен любимият ми филм е "Леон".
Мислиш ли, че Матилда е намерила любовта в лицето на някой друг?
А каква всъщност е Матилда?
Убийството...
Инат ли си?
Изпадал ли си в депресия?
Благодарен ли си за това, което имаш?
Обичаш ли да пътуваш?
В кои държави си бил и в кои искаш да отидеш?
Градът, в който можеш да изживееш живота си е....
Мислиш ли много над живота?
Имаш ли талисман? Вярваш ли въобще в това, че предмет може да ти носи щастие?
:) Надявам се така да се е случило :)

Амиии - умна за възрастта си и печена :P

Е нещо лошо, предимно за близките и на жертвата и на извършителя. И все пак съм на мнение, че понякога може да има изключения.

За различните неща различно.

Че кой не е изпадал в депресия ;)

Да, благодарен съм на всеки, който ми е помогнал с едно или друго - пари, акъл, мнение.

Не съм пътувал чак толкова много, ч е да дам категоричен отговор, и всепак за сега много ми харесва :)

В италия съм бил, а искам да Отида в Франция, Бразилия, Америка, Китай, Япония, Африка някъде из нея ииии пак Италия :D

Варна, ако сме реалисти. Иначе Барселона или Венеция.

Много.

Амиии, като малък често съм си намирал някой камък дето ме кефи, може и парче тухла да е, за късмет. И все пак каквато и да е дрънкулка щастие няма да и донесе. Евнтуално късмет :P

Still1ME1Still1HERE
07-06-2010, 21:13
Блондинки или Брюнетки? Разбира се това не е важно, но от гледна точка не привличане от пръв поглед. Кои те грабват повече?Блондинки принципно :)

shadow4e
07-07-2010, 11:22
Времето изтече.
Still1ME1Still1HERE, слагай нов.


Линк към новата тема ще има, когато бъде направена.

П.п.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=348686