PDA

View Full Version : Една странна тема.



topkisipravim
07-03-2010, 11:12
Начи гледайте сега ква е схемата :
Имам си гадже от доооооста дълго време, но..
Но!
Нещо започнах да хлътвам по една наша много добра приятелка и ъ.. понеже не бих рискувал за нищо на света нито нашето приятелство, нито връзката с гаджето ( тоест нея бих рискувал ама ъъ...абе все 1), искам да ми дадете съвет как си ИЗБИЯ от ума, че няма да станат работите с въпросното женско.
Бързо и ефикасно нещо , което да ми помогне да ми се разкара от мислите.

Отговори от рода "пробвай се с новата мацка" не искам, просто искам съвет как да я разкарам от главата си, от мислите си. Тя не подозира, че ме кефи.
Некво действащо трикче, от патилите глави ми трябва.
Копелееее..

viqnkababyy
07-03-2010, 11:14
http://vbox7.com/play:8ea9a849 :-D
Намери си работа ..

VinDiesel
07-03-2010, 12:09
Много хора са попадали в подобно положение,включително и аз,но не с обща приятелка...Увлечението ми беше 2 седмици,мислех за другата когато не съм с мойта.След тия 2 седмици,някакси се осъзах ,че оная не е по мойте идеали.Трябва ти малко време и размисли,неможе с дистанционото да щракнеш и готово,вече си я забравил.

YouDontKnowMe
07-03-2010, 12:18
Абе, ще ти мине. И на мен ми се е случвало.Няма трикчета , няма глупости. Както казаха, намери си работа. И се занимисли върху това какви недостатъци има новата "звезда". Може и да те отблъснат някога.

valdesbg
07-03-2010, 12:24
Спираш да слугуваш на нещото над топките ти? Не би ли трябвало то да ти служи на теб? Айде бе, малко воля се иска.

Ей, елементарни проблеми ги правите световнозначими.

topkisipravim
07-03-2010, 12:36
Апф..
ще се опитам , кво да се прави.
проблема е, че я виждам адски често.

DarkGirll
07-03-2010, 12:48
Споко пич...ше я забравиш :wink: мисли за нещо др,забавлявай се,занимавай се с нещо за да не мислиш за нея и гледай да не се виждате често! Успех :wink:

peshost
07-03-2010, 12:59
Намери недостатъците й или я гледай докато яде нещо мазно или от нещо, което й текат лигите - със сигурност ще ти излезе от главата.
П.П. Купи й ти нещо такова, ако не яде.

fen7asy
07-03-2010, 17:09
Намери недостатъците й или я гледай докато яде нещо мазно или от нещо, което й текат лигите - със сигурност ще ти излезе от главата.
П.П. Купи й ти нещо такова, ако не яде.
аа разби ма чоек .. ;дд .. ама тфа наистина е яко ии стаа за съвет !! ии аз тфа ти препоръчвам !!

Elenichkaa
07-03-2010, 17:14
започни да търсиш само недостатъците й....но така пак ще ти е в мислите,нали?
Просто излизай с твоето момиче по-често!И работата също ще ти заеме съзнанието.;)

mArMaLaDkA
07-03-2010, 17:23
Едно на ръка, че авторът го сърби, съвсем друго, че дори би си жертвал връзката, заради единия път. Щом вече не те привлича приятелката ти, не те изненадва и прочие, какво правиш още с нея?

BiGBaDWolF
07-03-2010, 17:27
Строши и главата да ти се види грозна ...

fenasf
07-03-2010, 18:10
Пише странна тема. Разочарован съм.

balon4eeeee
07-03-2010, 18:35
Намери недостатъците й или я гледай докато яде нещо мазно или от нещо, което й текат лигите - със сигурност ще ти излезе от главата.
П.П. Купи й ти нещо такова, ако не яде.
аа разби ма чоек .. ;дд .. ама тфа наистина е яко ии стаа за съвет !! ии аз тфа ти препоръчвам !!
ааааахахахаххаха е тва е батеенце :lol:

Whoopdedoo
07-03-2010, 18:38
Намери недостатъците й или я гледай докато яде нещо мазно или от нещо, което й текат лигите - със сигурност ще ти излезе от главата.
П.П. Купи й ти нещо такова, ако не яде.
да или пък си представи как сере,мазно, тлъсто, кафево гоВно и ще ти се отще да си с нея

yoo97
07-03-2010, 19:05
Намери недостатъците й или я гледай докато яде нещо мазно или от нещо, което й текат лигите - със сигурност ще ти излезе от главата.
П.П. Купи й ти нещо такова, ако не яде.
да или пък си представи как сере,мазно, тлъсто, кафево гоВно и ще ти се отще да си с нея

ехехе е тва вече цепи :razz:

А първо да те питам обичаш ли я или само я харесваш
има значение
ако я харесваш,ще я забравиш
ама ако я обичаш вече ... просто немам си бегла представа как да я забравиш
абе кви трикове кви глупости
такива работи няя чоек ...
де да имаше :D
то досега всеки да е влюбен или разлюбил който иска :-D

topkisipravim
07-03-2010, 19:24
По-скоро съм в процес на влюбване.
И това може да доведе до усложнения, ако продължим да се виждаме, защото тя ми харесва адски много като характер, няколко години се познаваме вече...и така.
Тея дебилните коментари с простотиите толкова са ми противни, че няма накъде повече.

И аз си знаех, че няма да получа точен отговор по въпроса, ама уви, пускам си темата да вида кво ще стане =D