PDA

View Full Version : истински мъж .. как?



ro6lio
07-03-2010, 11:27
историята е такава...
преди време обичах едно момиче толкова много , че дадох всичко от себе си , а тя не го оцени..това мн ме заболя и от тогава досега се чудя как да бъда "истинснки мъж",силен -"мъж на място" така че да не си играят така с мен ...и да ме харесват повечето момичета
но все още не съм открил пълен отговор понеже съм прекалено мил за момче..(знам го)
ако може някакви съвети от ваша страна ще съм благодарен :)

BlindedAngel
07-03-2010, 11:34
Мъж на място - да отстояваш своето, да НЕ тичаш след гъза на момичетата, да не показваш слабост ( колкото и да ти е трудно ).Има и още но не ми се пише в момента, но като цяло това е основното.

VinDiesel
07-03-2010, 11:58
Ти с държанието си, си истински мъж,това че си попаднал на няква овца,която не те е оценила, е просто лош избор от твоя страна.Дръж се добре с тях,но трябва и те да се държат добре с теб,взаимни компромиси и угаждания.Ако усетиш ,че почва да те прави на луд обръщаш страницата и ставаш лош,това е :).Успех!

eclipse06
07-03-2010, 12:03
Не мисля, че това е нещо, което се научава просто така. А и понятието истински мъж е прекалено относително, но все пак уважавай себе си и момичетата, с които общуваш/излизаш/имаш връзка, отстоявай позициите си, но същевременно имай толерантност, опитай се да бъдеш решителен, брани честта си и имай достойнство. Има още толкова много неща, но това да си истински мъж не се научава, то се притежава.

valdesbg
07-03-2010, 12:28
Е че ти си бил чехльо. Чехльо си и сега.

Истинки мъж? Имаш доста хляб да изядеш. Като начало пробвай ти да водиш поне една среща с дадено момиче, а не се връзвай на капризите и.

Slave4You
07-03-2010, 12:37
Може би ако не припадаш по всяко момиче, което ти хвърли един по-игрив поглед;) Така едно момиче, което наистина те харесва, ще трябва малко повече да се потруди, за да те има. Така и ще разбереш кои просто си играят с теб. Защото по принцип именно те не оценяват това, което им даваш:)

Elenichkaa
07-03-2010, 14:49
историята е такава...
преди време обичах едно момиче толкова много , че дадох всичко от себе си , а тя не го оцени..това мн ме заболя и от тогава досега се чудя как да бъда "истинснки мъж",силен -"мъж на място" така че да не си играят така с мен ...и да ме харесват повечето момичета
но все още не съм открил пълен отговор понеже съм прекалено мил за момче..(знам го)
ако може някакви съвети от ваша страна ще съм благодарен :)
няма определение или точно правило за истински мъж.За всяка жена Истинският мъж е различен!
Ти не се определяш като такъв,но може би за някое момиче си точно това?
Важното е ти да се чувстваш добре в кожата си,а не дали някой или някои ще те хареса/т!

anonymous708973
07-03-2010, 15:35
Не съм съгласна, има само една дефиниця на "истински мъж" - мъж, който знае какво иска и как да го постигне (в повечето случаи), който различава каприз от истинско желание, чувствителен, но не сълзлив... Твърд поглед, мека усмивка. Който няма да позволи да бъде третиран като парцал, но няма и да третира като такъв. :wink:

Elenichkaa
07-03-2010, 15:43
Не съм съгласна, има само една дефиниця на "истински мъж" - мъж, който знае какво иска и как да го постигне (в повечето случаи), който различава каприз от истинско желание, чувствителен, но не сълзлив... Твърд поглед, мека усмивка. Който няма да позволи да бъде третиран като парцал, но няма и да третира като такъв. :wink:
това е истински мъж за теб,може би и за повечето жени/момичета.
но има и други дефиниции!

3oPuTy
07-03-2010, 15:52
Между понятията "истински мъж" и "силен мъж" има ОГРОМНА разлика ;)
Да не говорим,че не е от значение дали си "истински мъж" или "силен мъж" или какъвто и да е друг ... за да те харесват повече момичета. :?

BiGBaDWolF
07-03-2010, 16:54
Ти си си истински мъж ... Просто си попаднал на истински БОКЛУК...
Кое е за тебе истински мъж този който не уважа жените бие ги и ги тормози ли ? Ако искаш да си такъв е най-лесно .. Но да държиш на тях дори когато те правят на боклук е много трудно... Браво на тебе :)

GregoryHouse
07-03-2010, 17:28
Ти си си истински мъж ... Просто си попаднал на истински БОКЛУК...
Кое е за тебе истински мъж този който не уважа жените бие ги и ги тормози ли ? Ако искаш да си такъв е най-лесно .. Но да държиш на тях дори когато те правят на боклук е много трудно... Браво на тебе :)

В грешка си, когато те правят на боклук трябва и ти да ги правиш на боклуци!

По темата ще кажа, че да си истински мъж е въпрос на гледна точка. Точно определение няма. Или поне не единодушно такова. Вярно, разнообразните мнения имат много пресечни точки. Просто прецени ТИ какво смяташ че е истински мъж и го постигни. Все пак съм сигурен, че човек без собствено мнение и мислене, не е истински мъж...или жена в този ред на мисли.

umri
07-03-2010, 18:01
Ти с държанието си, си истински мъж,това че си попаднал на няква овца,която не те е оценила, е просто лош избор от твоя страна.Дръж се добре с тях,но трябва и те да се държат добре с теб,взаимни компромиси и угаждания.Ако усетиш ,че почва да те прави на луд обръщаш страницата и ставаш лош,това е :).Успех!
Пълни глупости. Нищо лично. Както и на някои други коментиращи.

До автора: Темата е прекалено дълга и неизчерпателна. Истински мъж е точно противоположното на това, което описваш. Писал съм много по темата и няма да се повтарям. Ако си заинтересуван от мнението ми по въпроса разгледай някои от мненията от профила ми. Не казвам, че 100% това е най-доброто, най-моралното, което давам за пример, но върши работа, ако успееш да настроиш психиката си така.

fenasf
07-03-2010, 18:04
Истинският мъж не се занимава с жени. Те се занимават с него.

SmilezZz
07-03-2010, 18:18
Ти си си "истински мъж"..Това,че тази не го е осъзнала,си е неин проблем..
Не си смъквай самочувствието заради такава,която не знае какво иска и която не оценява любовта,която й се дава..
Продължавай напред и не се променяй заради никого..Това вече стана изтъркано,но просто БЪДИ СЕБЕ СИ..

mArMaLaDkA
07-03-2010, 18:31
Бий си инжекции тестостерон.

Whoopdedoo
07-03-2010, 18:32
Ти с държанието си, си истински мъж,това че си попаднал на няква овца,която не те е оценила, е просто лош избор от твоя страна.Дръж се добре с тях,но трябва и те да се държат добре с теб,взаимни компромиси и угаждания.Ако усетиш ,че почва да те прави на луд обръщаш страницата и ставаш лош,това е :).Успех!
тва е точното обяснение за "истински мъж"

umri
07-03-2010, 18:35
Бий си инжекции тестостерон.
Дам. Може да пробва с венозно трибестанче, ама бая ще му трябват. 2 сутрин 2 вечер.

EndlessVoid
07-03-2010, 19:01
Дръж си на думата. Бъди точен тип :D Рано или късно те ще усетят какво са изгубили и ще им е много кофти. :D