PDA

View Full Version : Съвет



RoCkSpOt
07-03-2010, 12:30
Хора мислете преди да кажете нещо на гаджето си дори и да сте скарани дори да сте много нервни мислете преди да кажете нещо ... защото аз направих тая грешка да не мисля! Казах неща които не мисля и не съм искал да казвам и сега не съм с момичето и много съжелявам ... и просто реших да ви кажа да не правите същата глупост като мен ! :(

valdesbg
07-03-2010, 12:31
И утре ще пуснеш лигава сълзлива тема как да си я върнеш и че не можеш без нея, нали?

Sunshin3
07-03-2010, 12:33
Ми добро утро бе... да си мислил навреме!

RoCkSpOt
07-03-2010, 12:40
И утре ще пуснеш лигава сълзлива тема как да си я върнеш и че не можеш без нея, нали?

Не ... просто исках да го кажа ... квото е станало станало аз съм виновен аз я познавам аз треа да се опраам с нея не да пускам теми и да питам как ... не е ли така ? Просто споделям ...

VinDiesel
07-03-2010, 12:51
Щом си й ги казал,значи си ги мислел.Неща които не ги мислиш,няма да ги кажеш,ако ще да си пян,нервен,надрусан,предсм ртно легло....

didi0804
07-03-2010, 12:55
Мерси за съвета !! :)

umri
07-03-2010, 13:22
Хора мислете преди да кажете нещо на гаджето си дори и да сте скарани дори да сте много нервни мислете преди да кажете нещо ... защото аз направих тая грешка да не мисля! Казах неща които не мисля и не съм искал да казвам и сега не съм с момичето и много съжелявам ... и просто реших да ви кажа да не правите същата глупост като мен ! :(
Грешката ти е била не, че си казал нещата, които си казал, а че след това си тръгнал да се извиняваш и да се молиш като евреин на нацист. Ако можеше да извъртиш така нещата, че тя да е виновна и да се почувства такава, няма значение какво си казал. Преживей го.

stephanieee
07-03-2010, 13:24
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

slun4ice

BiGBaDWolF
07-03-2010, 13:30
Щом си й ги казал,значи си ги мислел.Неща които не ги мислиш,няма да ги кажеш,ако ще да си пян,нервен,надрусан,предсм ртно легло....

По верен от тоя отговор нема ! ++

3oPuTy
07-03-2010, 13:58
Много ми е смешно,когато някой каже "казах нещо,което не мислех" :razz:
Няма как да кажеш нещо,което не мислиш ... освен ако не ти хлопа дъската де,но ако беше така щеше да си в бяла стая с меки стени 8-)
Щом от устата са ти излезли някакви думи,то те са били в главата ти.
Друг е въпроса,че на някои не ви се отдава да преценявате кога и какво можете и не можете да казвате :?

Stan4o123
07-03-2010, 14:10
Хора мислете преди да кажете нещо на гаджето си дори и да сте скарани дори да сте много нервни мислете преди да кажете нещо ... защото аз направих тая грешка да не мисля! Казах неща които не мисля и не съм искал да казвам и сега не съм с момичето и много съжелявам ... и просто реших да ви кажа да не правите същата глупост като мен ! :(
Грешката ти е била не, че си казал нещата, които си казал, а че след това си тръгнал да се извиняваш и да се молиш като евреин на нацист. Ако можеше да извъртиш така нещата, че тя да е виновна и да се почувства такава, няма значение какво си казал. Преживей го.

Човек,ти си ми нещо като идол :),само че разбиранията ти са малко крайни,но все пак кефиш!

Elenichkaa
07-03-2010, 14:34
Хора мислете преди да кажете нещо на гаджето си дори и да сте скарани дори да сте много нервни мислете преди да кажете нещо ... защото аз направих тая грешка да не мисля! Казах неща които не мисля и не съм искал да казвам и сега не съм с момичето и много съжелявам ... и просто реших да ви кажа да не правите същата глупост като мен ! :(
задръж си съветите....

SmilezZz
07-03-2010, 14:37
И как така каза нещо,което не мислиш ?
Това е НЕВЪЗМОЖНО..Щом си й казал нещо,то значи си ги
мислел..Иначе нямаше как да й ги кажеш..Логично е !!
Сега да не ти пука..И следващия път внимавай да не направиш същата
грешка... (:

umri
07-03-2010, 16:16
Хора мислете преди да кажете нещо на гаджето си дори и да сте скарани дори да сте много нервни мислете преди да кажете нещо ... защото аз направих тая грешка да не мисля! Казах неща които не мисля и не съм искал да казвам и сега не съм с момичето и много съжелявам ... и просто реших да ви кажа да не правите същата глупост като мен ! :(
Грешката ти е била не, че си казал нещата, които си казал, а че след това си тръгнал да се извиняваш и да се молиш като евреин на нацист. Ако можеше да извъртиш така нещата, че тя да е виновна и да се почувства такава, няма значение какво си казал. Преживей го.

Човек,ти си ми нещо като идол :),само че разбиранията ти са малко крайни,но все пак кефиш!
Абе чак идол.. недей 8-) по-добре е пример за хора, които им е писнало да бъдат правени на друсан кебап от женски. :lol:

Rolisten
07-03-2010, 19:39
и аз влизам в тоя раздел да проверя дали ти си писал 8-)

anonymous708973
07-03-2010, 19:53
Идол. :?

Еми, съветът е полезен: Мисли, преди да говориш, защото думите раняват. Но няма нищо нередно в това да се извиниш. А дали ще бъдеш извинен вече зависи от много фактори. :)

RoCkSpOt
07-04-2010, 19:02
Може защото бях нервен много и тя нещо каза от сорта на не съм пречка и аз да не си пречка мога да права квото искам но съм тук с теб и винаги ще е така ... и като и видях очите осъзнах какво съм казал

valdesbg
07-04-2010, 19:34
Ааа на умри ще му правим фенклуб. Пу аз съм организатора(половината печалба за мен, другото за теб) :)

Авторе - кога ще ни освободиш от безсмисленото си присъствие завинаги?

mincheto
07-05-2010, 06:25
Извини и се,кажи и ,че не си мислил,това,което си говорил,и си бил много ядосан.