PDA

View Full Version : Как бихте постъпили на мое място?



VinDiesel
07-03-2010, 12:47
Реших да пусна една тема,не че толкова се нуждая от съвет или ми е голям проблем.
Искам да се обвържа,стана ми самотно,същевременно август месец ще ходя на море с групичка 10-12 човека.Ако се обвържа сега ,ще трябва да взема и момата с мен,иначе става доста тъпо.Ако се обвържа и идем на морето,няма да си изкарам ,както аз си знам и искам.Дали да ида сам на море с групичката , да си изкарам перфектно или с гадже ,малко по-сдържано?Аз си знам отговора,но да видя и вашите предпочитания? :)

DarkGirll
07-03-2010, 12:51
Ауее пич....отивай на моренце с фр. забавлявай се,кефи се като се върнеш от морето тогава се обвързвай :P Ае успех :P и приятно прекарване! :-)

Biskfitka
07-03-2010, 12:51
Ходи на море,изкарай си както трябва и след това си хвани гадже :D

peshost
07-03-2010, 12:56
Винаги съм предпочитал морето, затова фащай се кефи, докато можеш! Приятно изкарване! :)

Paramour
07-03-2010, 13:18
Морето с приятелите :)

ivcheto0o
07-03-2010, 13:25
Що пък да трябва да я взимаш с вас ?? А инъче определено бих избрала с приятелите. :)

BiGBaDWolF
07-03-2010, 13:32
Ходи си сам та си живни малко .. За другото има време и място :)

valdesbg
07-03-2010, 13:41
Гаджок и само с нея на море :)

С орда диваци - не мерси :)

Stan4o123
07-03-2010, 13:55
Ми пич,ако можеш да си държиш оная работа в гащите,давай с гадже,ако ли не,остави я резерва малко :)

3oPuTy
07-03-2010, 14:11
Като чуя това "ако съм с гаджето няма да си прекарам яко" и не знам к'во ми става ... :lol:
Имам чувството,че гаджетата ви са все някакви страшилища,а вие ходите мирно до тях с наморник и каишка :razz: :razz: :razz:
Това,че няма да флиртуваш с всяка пияна кифла в диското или няма да си всяка вечер с различна ку*ва не означава,че няма да си прекараш яко :?
Била съм и С и БЕЗ гадже на море ... Определено,когато бях с гадже ми беше с пъти по-хубаво.Другите 4 пъти,в които съм ходила без гадже все се събирахме големи компании от по 15-тина човека (че и повече),а при пристигане в курорта се сприятелявахме с още горе-долу толкова (добре,че хазяите бяха готини и не правеха проблеми,когато се събирахме всички) и пак не ми беше чак толкова приятно :?

tnp123
07-03-2010, 14:23
Като ходиш на море с 15 приятели, поне можеш да се измъкнеш тактично или най много да понесеш 1/15 от вината от евентуална бременност на член от групичката. Докато ако си само с гадже на море...тц тц, лошо....
:razz: :razz: :razz:

Bianc0
07-03-2010, 14:28
Хаха добре.Ще си хванеш гадже сега юли месец и до август толкова близка ще ти стане,че да я вземеш с тебе на море...Добре.

Elenichkaa
07-03-2010, 14:31
Хаха добре.Ще си хванеш гадже сега юли месец и до август толкова близка ще ти стане,че да я вземеш с тебе на море...Добре.
aбсолютно вярно 8-)

3oPuTy
07-03-2010, 14:33
Хаха добре.Ще си хванеш гадже сега юли месец и до август толкова близка ще ти стане,че да я вземеш с тебе на море...Добре.
Какво значение има това,от колко време си с един човек за да отидеш с него на море?! :-o

SmilezZz
07-03-2010, 14:40
Аз бих избрала да съм с компанийката на морето..
Но всеки си има различно предпочитание и мисли различно - така,че ти решавай

Elenichkaa
07-03-2010, 14:44
Хаха добре.Ще си хванеш гадже сега юли месец и до август толкова близка ще ти стане,че да я вземеш с тебе на море...Добре.
Какво значение има това,от колко време си с един човек за да отидеш с него на море?! :-o
по принцип няма да отидеш с човек,който познаваш от няколко дни или седмици!

3oPuTy
07-03-2010, 14:47
Хаха добре.Ще си хванеш гадже сега юли месец и до август толкова близка ще ти стане,че да я вземеш с тебе на море...Добре.
Какво значение има това,от колко време си с един човек за да отидеш с него на море?! :-o
по принцип няма да отидеш с човек,който познаваш от няколко дни или седмици!
А защо мислиш,че автора не може да тръгне с момиче,което познава от няколко месеца/години?! :?

valdesbg
07-03-2010, 14:49
по принцип няма да отидеш с човек,който познаваш от няколко дни или седмици!

Защото?

След като си се съгласил/а да ти е най-близкия човек а.к.а. гадже, къде е пробелма да отидеш и на море с него?

Bianc0
07-03-2010, 14:52
Айде стига сте говорили глупости?Познаваш някое момиче от скоро,зарибявки а-у и тръгвате след 2-та/3-та седмица.А на 4-та седмица отиваш не море.Е?Ще я вземеш ли с теб или ще отидеш с приятелите си,които познаваш от години?

Elenichkaa
07-03-2010, 14:53
по принцип няма да отидеш с човек,който познаваш от няколко дни или седмици!

Защото?

След като си се съгласил/а да ти е най-близкия човек а.к.а. гадже, къде е пробелма да отидеш и на море с него?
зависи от мноого неща...не е толкова просто.
и не е казано,че задължително трябва гаджето ти да ти е най-близкия човек!
3oPuTy щом авторът се колебае и казва,че ще си искара по-добре с приятелите си (не се съмнявам),значи това момиче не му е чааак толкова близка,че да я предпочете?

3oPuTy
07-03-2010, 14:54
Айде стига сте говорили глупости?Познаваш някое момиче от скоро,зарибявки а-у и тръгвате след 2-та/3-та седмица.А на 4-та седмица отиваш не море.Е?Ще я вземеш ли с теб или ще отидеш с приятелите си,които познаваш от години?
1.Пак питам,защо трябва да тръгва с момиче,което познава от скоро?!
2.Защо пък трябва да избира между гаджето и компанията?!Не могат да отидат заедно ли?!

valdesbg
07-03-2010, 14:55
Ест че ще я взема с мен.

Щом е част от обкръжението ми - ще я поканя. Кво като я познавам от 3 седмици?

Приятелите са си приятели, гаджето - гадже. Винаги гаджето на първо място, предвид че тя би трябвало да ми е най-близкия човек. Ако вашата дефиниция за гадже е друга - моля споделете я.

Elenichkaa
07-03-2010, 14:57
[1.Пак питам,защо трябва да тръгва с момиче,което познава от скоро?!
2.Защо пък трябва да избира между гаджето и компанията?!Не могат да отидат заедно ли?![/b][/color]
дори и да отидат заедно с приятелите му тя ще иска да остават през повечето време сами.
А дори и да останат през повечето време с приятелите му,няма да е същото,защото ако нея я няма ще си позволи по-големи..хм,да ги наречем волности,а като е там ще е по-различно!

Elenichkaa
07-03-2010, 14:59
Ест че ще я взема с мен.

Щом е част от обкръжението ми - ще я поканя. Кво като я познавам от 3 седмици?

Приятелите са си приятели, гаджето - гадже. Винаги гаджето на първо място, предвид че тя би трябвало да ми е най-близкия човек. Ако вашата дефиниция за гадже е друга - моля споделете я.
и ще си зарежеш приятелите от детинтство примерно,заради гадже?
не винаги на първо място,може би трябва да ги съчетаваш понякога?
и да приятелите са приятели,гаджето-гадже!

Bianc0
07-03-2010, 15:01
Ест че ще я взема с мен.

Щом е част от обкръжението ми - ще я поканя. Кво като я познавам от 3 седмици?

Приятелите са си приятели, гаджето - гадже. Винаги гаджето на първо място, предвид че тя би трябвало да ми е най-близкия човек. Ако вашата дефиниция за гадже е друга - моля споделете я.


Ами гаджето ще ти е гадже месец/година,две,а после като скъсате и ще се чудиш къде са ти приятелите.



1.Пак питам,защо трябва да тръгва с момиче,което познава от скоро?!
2.Защо пък трябва да избира между гаджето и компанията?!Не могат да отидат заедно ли?!


Ами ако момичето не познава добре компанията му?Ами ако не и допаднат?Кво прайм тогава?Трябва да обръща внимание на нея и на тях по отделно и плюс това няма да може да се държи толкова отпуснато когато е с тях и тя покрай него.

3oPuTy
07-03-2010, 15:01
С моя ходехме от 20-тина дена и на Нова година бяхме в негов приятел.От там познавах само него и още едно момиче,а бяхме 20 и няколко човека ... Е,не ми беше скучно ... Нито пък на него.
Ако автора иска сериозна връзка няма дори да си помисля за тези "волности" ;)
Що се отнася до нея - сутрин/вечер докато спят ще са достатъчно време заедно,като им се доправи секс пак ще са заедно ... През останалото време ще са с компания.

А и къде видя Владо да казва,че ще си зареже приятелите и как реши,че тези приятели (на автора) са от детството му 8-)

valdesbg
07-03-2010, 15:04
Еленичка ако това е избора гадже или приятели - естествено че гаджето. Все едно аз да се сърдя че Пешо, с когото се знаем от ей такива е решил да отиде с жена си на море, вместо с мен? 8 клас сме го минали отдавна. Порастнете малко.

Нещо смесвате прекалено много неща - приятел е човек, който няма да ти се обиди ако не му се обадиш в продължение на 2 месеца примерно. И разговора е протече така сякаш сте се чули вчера. Ако поставяш приятелите ПРЕДИ гаджето.. то това изобщо не ти е гадже, а някаква опашка.

Макар че защо отхвърляме опцията да отидем с приятелите И гаджето на море?

Едит: Бианко - що е задължително да късаме? Опция да сме щастливи заедно за дълго време и да се оженим няма ли? И няма да се чудя, ще знам къде са :) Щото сръдливковци около мен няма :)

anonymous708973
07-03-2010, 15:07
владИ

Моля някой да ми каже едно волност, която не би си позволил, като е с гадже? С моя също ще сме една седмица на почивка заедно... с негови приятели (с моите не излизаме, че са дечковци и нямат общи теми).
И пияни сме се виждали, и напушени, и всякакви...?

Какви са тия глупости?!

Elenichkaa
07-03-2010, 15:08
С моя ходехме от 20-тина дена и на Нова година бяхме в негов приятел.От там познавах само него и още едно момиче,а бяхме 20 и няколко човека ... Е,не ми беше скучно ... Нито пък на него.
Ако автора иска сериозна връзка няма дори да си помисля за тези "волности" ;)
Що се отнася до нея - сутрин/вечер докато спят ще са достатъчно време заедно,като им се доправи секс пак ще са заедно ... През останалото време ще са с компания.

А и къде видя Владо да казва,че ще си зареже приятелите и как реши,че тези приятели (на автора) са от детството му 8-)
първо за няколко часа или просто купон е различно,друго е да сте заедно с всичките му фр за седмица или две.
Не мисля,че момиче би се задоволило да е насаме с приятеля си само докато са заедно в леглото!Все пак са на почивка...!
за приятелите писах метафорично.а и така излезе,нали гаджето го сложихте на 1 място,ок супер но приятелите къде останаха тогава!...останаха на заден план,когато захленчите пак,че са ви зарязали !

Bianc0
07-03-2010, 15:09
Едит: Бианко - що е задължително да късаме? Опция да сме щастливи заедно за дълго време и да се оженим няма ли? И няма да се чудя, ще знам къде са :) Щото сръдливковци около мен няма :)

Мхмммм и деца и внуци да си имате,а?Голям фюм стана тука. 8-)

3oPuTy
07-03-2010, 15:11
Ами ако момичето не познава добре компанията му?Ами ако не и допаднат?Кво прайм тогава?Трябва да обръща внимание на нея и на тях по отделно и плюс това няма да може да се държи толкова отпуснато когато е с тях и тя покрай него.
Аз познавах само моя и още едно момиче от компанията му,която е 20+ човека,но пак бях с тях на Нова година.
След това ходихме за седмица на хижа пак с негови приятели (бяхме към 15 човека),от които познавах 5 човека.Останалите не ми допаднаха ВЪОБЩЕ,но пак си прекарах яко.
Що се отнася до това "отпускане,когато гаджето го няма" за мен е непонятно :) Аз съм си еднаква и когато е при мен,и когато го няма ;) Да не говорим,че с моя често обсъждаме "готините какички и батковци" и на двамата не ни пречи,че другия се е обърнал след някой от другия пол и/или се е загледал ...
Честно казано,според моите разбирания,човек с подобно "отпуснато държание,когато гаджето го няма" е "под чехъл",защото не се държи "естествено",когато е с гаджето си.


П.П.Много се забавих с писането на отговор и сигурно има още 10 мнения след предишното ми :D

valdesbg
07-03-2010, 15:11
Еленичке - няма да хленчим бе. И ще си подбираме и гаджетата и приятелите внимателно.

Is that an option?

Бианко - ще порастнеш и ще разбереш че приятелите изобщо не са всичко на тоя свят.

Elenichkaa
07-03-2010, 15:13
Еленичка ако това е избора гадже или приятели - естествено че гаджето. Все едно аз да се сърдя че Пешо, с когото се знаем от ей такива е решил да отиде с жена си на море, вместо с мен? 8 клас сме го минали отдавна. Порастнете малко.

Нещо смесвате прекалено много неща - приятел е човек, който няма да ти се обиди ако не му се обадиш в продължение на 2 месеца примерно. И разговора е протече така сякаш сте се чули вчера. Ако поставяш приятелите ПРЕДИ гаджето.. то това изобщо не ти е гадже, а някаква опашка.

Макар че защо отхвърляме опцията да отидем с приятелите И гаджето на море?

Едит: Бианко - що е задължително да късаме? Опция да сме щастливи заедно за дълго време и да се оженим няма ли? И няма да се чудя, ще знам къде са :) Щото сръдливковци около мен няма :)

авторът не е семен мъж с жена и деца 8-) ... става дума за "поредното" момиче и поредната почивка през лятото на море!

valdesbg
07-03-2010, 15:15
Екзакли :)

Щом са поредните - защо се хващате за глупости?

Пак питам - защо да се сърдя че Пешо е с гаджето си на море вместо с мен? И какво ще прави с мен, след като си има гадже? Вариант е да отидем заедно на море, обаче това не значи да сме 24/7 заедно. Всеки си прави каквото си прави, събираме се вечерта за 2-3 часа да се видим, да се почерпим и да си полафим и после всеки отива да си прави каквото иска? Къде е пробелма?

Bianc0
07-03-2010, 15:15
Еленичке - няма да хленчим бе. И ще си подбираме и гаджетата и приятелите внимателно.

Is that an option?

Бианко - ще порастнеш и ще разбереш че приятелите изобщо не са всичко на тоя свят.


А дано някой ден като ти се счупи колата(не ти го пожелавам) гаджето да дойде да ти помогне. :smt023

Elenichkaa
07-03-2010, 15:18
Еленичке - няма да хленчим бе. И ще си подбираме и гаджетата и приятелите внимателно.

Is that an option?

Бианко - ще порастнеш и ще разбереш че приятелите изобщо не са всичко на тоя свят.

"И ще си подбираме и гаджетата и приятелите внимателно. "Тук ме съгласи
"приятелите изобщо не са всичко на тоя свят"-явно нямаш много добри приятели!..просто предположение

anonymous708973
07-03-2010, 15:19
И все пак въртите и сучите, но никой не дава конкретен пример за това какво не може да си позволи, когато гаджето е около него.
Съгласна съм със ЗоРиТу - какво е това "отпускане, като гаджето го няма"... Толкова ли се стрягате, като е с вас? Какво? Срам ви е да се хилите като идиоти или да псувате наред? Значи просто сте сложили маска, когато сте с нея, което не е похвално никак... Бааа, ще кажете, че на каишка ви държим. Пък аз се имам за супер точно гадже :)

valdesbg
07-03-2010, 15:20
Имам достатъчно добри приятели. Които знаят че могат да разчитат на мен. И не ми се сърдят че искам да отида някъде БЕЗ тях, както и не ми се сърдят че гаджето ми ще дойде някъде с нас.

Твоите не са ли така?

Elenichkaa
07-03-2010, 15:20
Екзакли :)

Щом са поредните - защо се хващате за глупости?

Пак питам - защо да се сърдя че Пешо е с гаджето си на море вместо с мен? И какво ще прави с мен, след като си има гадже? Вариант е да отидем заедно на море, обаче това не значи да сме 24/7 заедно. Всеки си прави каквото си прави, събираме се вечерта за 2-3 часа да се видим, да се почерпим и да си полафим и после всеки отива да си прави каквото иска? Къде е пробелма?
не е казано,че трябва да се сърдиш!Но авторът каза,че може би ще прекара по-добре с приятелите си.И ще може да се нарадва на почивката си.

Elenichkaa
07-03-2010, 15:22
Имам достатъчно добри приятели. Които знаят че могат да разчитат на мен. И не ми се сърдят че искам да отида някъде БЕЗ тях, както и не ми се сърдят че гаджето ми ще дойде някъде с нас.

Твоите не са ли така?
не става въпрос за сърдене и цупене!
те,че няма да се сърдят няма,ще го приемат заради мен,но може би той няма да се впише?
*при тебе е тя.

Bianc0
07-03-2010, 15:23
Под отпускане не става въпрос за заглеждане по други или нещо такова,а за "изпростяване" щото все пак не на всяко момиче и е приятно да гледа приятели си пиян,как псува и прави някви глупости или нещо от сорта. :)

valdesbg
07-03-2010, 15:24
Е като не е проблем кво ревете за глупости?

Автора попита какво ще направим - и всеки си каза. Вие пак хванахте старата песен че гаджето е нещо, което се сменя през определен период и след това се оплаквате на приятелите си за тая смяна.

Само на мен ли ми е губи логиката в това твърдение?

Elenichkaa
07-03-2010, 15:25
Под отпускане не става въпрос за заглеждане по други или нещо такова,а за "изпростяване" щото все пак не на всяко момиче и е приятно да гледа приятели си пиян,как псува и прави някви глупости или нещо от сорта. :)
ето един здравомислещ

Elenichkaa
07-03-2010, 15:26
Е като не е проблем кво ревете за глупости?

Автора попита какво ще направим - и всеки си каза. Вие пак хванахте старата песен че гаджето е нещо, което се сменя през определен период и след това се оплаквате на приятелите си за тая смяна.

Само на мен ли ми е губи логиката в това твърдение?

ти май не разбра нито дума,а?
и тоя спор с нищо не е полезен на автора,аз съм дотук!

valdesbg
07-03-2010, 15:26
Еленичке - като не се впише няма лошо. Къде е проблема?

Ще се виждаме разделено, с приоритет гаджето.

Трябва ли моите приятели да са и нейни приятели?

Elenichkaa
07-03-2010, 15:29
Еленичке - като не се впише няма лошо. Къде е проблема?

Ще се виждаме разделено, с приоритет гаджето.

Трябва ли моите приятели да са и нейни приятели?
не,ноо...вие сте на почивка..не сте си у дома!
там сте за да прекарате ваканцията или почивните дни ЗАЕДНо.Все пак такава е уговорката преди да тръгнете!
А и ако приятелите ти искат да отидат някъде ти ще трябва първо да се съобразиш с "твоето" момиче.
и не не трябва твойте фр да са и нейни,и точно затова след като се познавате от вчера не би трябвало да ходите на почивка заедно!Може би ако нещата станат сериозни и задълбочени и в последствие...ама..какво ли разбирам аз..

3oPuTy
07-03-2010, 15:33
Под отпускане не става въпрос за заглеждане по други или нещо такова,а за "изпростяване" щото все пак не на всяко момиче и е приятно да гледа приятели си пиян,как псува и прави някви глупости или нещо от сорта. :)
И това за някого е забавно?! :shock: :lol: :lol: :lol:

Владо ако не се впише няма да си с нея на море ;) Почна да обръщаш темата ;)


А към всички,които казват,че автора иска "поредната" ... Ако той искаше "поредната" (т.е. нищо сериозно) нямаше да иска гадже,а щеше да е*е малки пияни кифли по дискотеките ;)
Между другото едно "задръстено" момиче/момче няма да тръгне с голяма компания на почивка ;) ... Мисълта ми е,че само някое по-задръстено девойче би отказало да отиде някъде 8-) В крайна сметка ако няма да ходят по "магистрални феи" няма причина тя да откаже да отиде ... Е к'во най-много да решат да отидат на стриптийз ама к'во пречи и тя да отиде с тях :D На мен лично даже ще ми е забавно,но като го знам моя едва ли би отишъл :-D
А ако случайно реша да не отида някъде с останалите (заради главоболие например),то със сигурност няма да позволя на моя да остане при мен и да изпусне купона :?

valdesbg
07-03-2010, 15:36
Е колко пъти да пиша че гаджето за мен е С приоритет ВИНАГИ. И приятелите ми никога няма да се разсърдят за детинщините дето пишеш.

Отишли сме на почивка ЗАЕДНО, а не да прекараме почивката ЗАЕДНО. Което на 100 % не значи че ще се влачим тълпа говеда 24/7.

Ако се опитваш да разбереш защо - вече го написах не един път. Че не си съгласна - разбрах. Разбрах и защо.

Нещо още неясно?

Едит: Зозенце - щях да съм на море с нея :) Без групата маймуни. Обясних вече защо.

Elenichkaa
07-03-2010, 15:41
Е колко пъти да пиша че гаджето за мен е С приоритет ВИНАГИ. И приятелите ми никога няма да се разсърдят за детинщините дето пишеш.

Отишли сме на почивка ЗАЕДНО, а не да прекараме почивката ЗАЕДНО. Което на 100 % не значи че ще се влачим тълпа говеда 24/7.

Ако се опитваш да разбереш защо - вече го написах не един път. Че не си съгласна - разбрах. Разбрах и защо.

Нещо още неясно?

Едит: Зозенце - щях да съм на море с нея :) Без групата маймуни. Обясних вече защо.
:lol:
разбрал бил...айде айде...
нищо неясно!;)

VinDiesel
07-03-2010, 20:24
Ехееееееее тука голям спор станало.Приятелите ми са 3-ма(истински 2 момчета и 1 момиче).Няма трудност в която някой от нас да е казал на другия,съжалявам ама немога да ти помогна,винаги сме помагали на нуждаещия,няма нещо с което не сме се справяли(за сега..).Аз ще предпочета естествено да си прекарам,както аз си знам,без задръжки и спирачки,заради момиче което е с мен.Ако някои от вас нямат истински приятели,аз имам.Естествено предпочитам с приятелите до гроб,отколкото с незнайно до кога момиче,да прекарам една такава почивка на морето.

justonegirlwithonehope
07-03-2010, 20:27
Отивай с приятелите ти на море и въобще не му мисли, за какво ти е приятелка на море да ти спича кефа. 8-) Като се върнеш от почивката си я хвани, преди това си поживей като за последно.

VinDiesel
07-03-2010, 20:57
Винаги истинските приятели ще са пред гаджето.Който се опита да ме обори, няма истински приятели.

3oPuTy
07-04-2010, 09:47
За това е най-готино,когато най-добрият ти приятел и гаджето ти са един и същ човек,както в моя случай :-D

Дизел,само не разбрах,защо въобще пускаш темата?!
Сам казваш,че с гадже не можеш да си прекараш яко и че искаш момиче,защото ти било самотно ... Е то по морето к*рви бол,така че ...

mincheto
07-04-2010, 09:51
Както си решиш. Ама ,ако си имаш гадже, иде с нея.Ако ли не, ходи с приятелите, там мацки бол. Или най -добре нещо неангажиращо там, а тук после ангажиращото.

VinDiesel
07-04-2010, 10:28
За това е най-готино,когато най-добрият ти приятел и гаджето ти са един и същ човек,както в моя случай :-D

Дизел,само не разбрах,защо въобще пускаш темата?!
Сам казваш,че с гадже не можеш да си прекараш яко и че искаш момиче,защото ти било самотно ... Е то по морето к*рви бол,така че ...
Замисълът на темата беше,да видя вие как бихте постъпили?Аз си знам отговора преди да я пусна темата.Ще ида с приятели и ще си искарам без задръжки и спирачки,както казах ^.Това да си изкарам добре не обхваща-пян с походка"Левия тротуар е мой ама и десния не го давам",бойща,виканици по улиците,кръчмите,дискотеки те.Не отиваме само кочове,ще има и женски :).За мен това да си изкарам добре-кръчми,дискотеки и капанчета по плажа .Най-обичам да видя женска свободна компания, разбираме се с приятелите ,кой коя си е харесал и на лов :).Играем с момичета по дискотеки и кръчми.Сваляме ги,коя върже ,коя невърже ,случай всякакви :).Когато аз съм с гадже,тоя свободен живот го няма при мен,не изнверявам и не се забивам с други.Останалото държание както ми е с приятелите,така и пред гаджето.Най-честата забележка от приятелките ми е била"Стига си се оригвал,не е културно",при която аз отговарям"Не си възпитана,когато човек се оригне,се казва,наздраве" :D .Момичетата с които мога да се обвържа не ги познавам от вчера.Ако се хванем с някоя,ще е кофти да замина без нея.Искам малко да си поживея за последно и после да търся сериозното.

black_baby
07-04-2010, 11:40
Ако бях на твое място бих си взела и половинката :)

VinDiesel
07-04-2010, 14:32
Ако бях на твое място бих си взела и половинката :)Защото не си момче с моята характеристика :D