PDA

View Full Version : За една седмица 4 кг..



Di
07-03-2010, 13:08
Поствам 3 диети изпитани напълно с които ще свалите 4 кг само за седмица.Може да ви се струват безсмислени.но съм ги пробвал.

1.Ядете абсолютно всичко до 4 часа следобяд.След 4 НИЩО!
2.Черен шоколад(натурален). Само него когато и колкото поискате.
3.Китайски ориз със зеленчуци. Само него когато и колкото поискате.


Диетите са гарантирани!!

KumchoValcho
07-03-2010, 13:09
За първата не съм сигурен, че ще действа :lol:

KakaoNaPrax
07-03-2010, 13:10
имам един въпрос.. цяла седмица ориз без абсолютно нищо друго,така ли? :?

Di
07-03-2010, 13:12
За първата не съм сигурен, че ще действа :lol:
действа жорко,изпитах я

Di
07-03-2010, 13:13
имам един въпрос.. цяла седмица ориз без абсолютно нищо друго,така ли? :?

Да,ще ти писне, но действа. Може да го разнообразяваш и с някакъв друг вид ориз,но нищо друго освен него.

Luscious_Heart
07-03-2010, 13:16
За първата не съм сигурен, че ще действа :lol:
действа жорко,изпитах я
ПЪРВАТА ДЕЙСТВА. Смисъл... аз не съм яла баш квото ми падне, аз по принцип ям предимно здравословно, но откакто НЕ ям след 6 вечерта, смъкнала съм 3 кила :shock:
Но на другите 2 не бих се подложила.

ElinoOor
07-03-2010, 13:17
Първата и аз съм я пробвала.Действа!

KumchoValcho
07-03-2010, 13:19
Първата и аз съм я пробвала.Действа! :shock:
Омг, вече никва храна след 4 часа :lol:

Duvessa
07-03-2010, 13:25
Не можеш да кажеш точно колко килограма човек ще смъкне от "диетите" ти, защото зависи от организма. Ако двама- един 150кг и друг 90 спазват един и същ режим (при теб не е такова де, ама все пак), в повечето случаи по-дебелият ще свали повече, защото има повече мазнини в излишък.
А това хранене не може да се нарече диета.... най-големите минуси са именно, че не осигурява важни вещества на организма, а еднообразието затормозява и психиката, на човек съвсем ще му се убие желанието да слабее.
Само за първата съм съгласна, действително ако не се яде вечер се сваля някой друг килограм.

HexGirl
07-03-2010, 13:30
ами логично , че ще свалиш та това са в най-добрия случеи ако станеш в 8 сутринта са 15 часа без храна .

Little_Lady93
07-03-2010, 14:45
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг. Така че с ядене до 4... сори ама и тва каквото колкото посикаш... глупости

Exothermic
07-03-2010, 15:04
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг

WTF!???

zlatnata_ribkaaa
07-03-2010, 17:01
Храненето вечер вече е доказано ,че не е вредно просто е важно какво ядеш . Примерно , ако гладът е непоносим , късно вечерта няма нищо лошо да изядеш един морков . Тези диети имат ефект , защото просто организма се изтощава от монотонната храна , развиващия се организъм има нужда от полезна и разнообразна храна , не със седмици да му се дава някакъв ориз :( . Също така да не се яде нищо след 4 е вредно , най-малкото защото организма не може да изкара толкова време без храна хипотетично ставане в 9.... 16 часа без храна , грешно се изразих организма може да изкара друг е въпроса как ще се чувства при постоянно излагане на подобен шок .
Много глупави методи за отслабване , разбира се това е моето мнение , само ще ви кажа мислете повече за здравето си , защото то за разлика от свалените килограми се връща трудно !!!

Di
07-03-2010, 18:42
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг. Така че с ядене до 4... сори ама и тва каквото колкото посикаш... глупости


41 кг - ти нормална ли си?

Di
07-03-2010, 18:44
Не казвам че са здравословни или че не са. Просто са ефикасни,който може да търпи и го иска го прави..

Little_Lady93
07-03-2010, 19:18
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг. Така че с ядене до 4... сори ама и тва каквото колкото посикаш... глупости


41 кг - ти нормална ли си?

Релакс де, аз съм ниска едва 162 съм. Иии на попреден пост да отговоря, да не ям след 12. И честно казано не огладнявам. Научих се да различавам глад от апатит. Храня се само когато наистина чувствам глад. Иначе нямам забранени храни, обаче естествено ако е примерно шоколад не повече от 1 редче на ден и така :P

DirtyDiana
07-03-2010, 20:40
А ако ям само ориз,и то не по-късно от 16.00ч. ?

Exothermic
07-03-2010, 20:45
Храня се само когато наистина чувствам глад.

И средно по колко пъти огладняваш преди 12?

Di
07-03-2010, 21:09
А ако ям само ориз,и то не по-късно от 16.00ч. ?

Ориза можеш да го ядеш колкото и когато искаш.Ако не ядеш ориз след 16;00 може би ефекта ще е по-голем,нз не съм опитвал.Ако можеш - пробвай!

DirtyDiana
07-03-2010, 21:25
^ Нее...само питах.
На такова нещо не мога да издържа,а и нямам нужда от отслабване.

cw3tty
07-03-2010, 21:33
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг. Така че с ядене до 4... сори ама и тва каквото колкото посикаш... глупости

:shock: WTF ?! Сигурна ли си, че не си няква анорексичка ? :shock: Аз съм с 2 години по-малка от теб и съм 47кг. + това съм ужасно слаба за годините и ръста си .. :shock:

Little_Lady93
07-04-2010, 08:20
Little_Lady93 написа:
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг. Така че с ядене до 4... сори ама и тва каквото колкото посикаш... глупости


Shocked WTF ?! Сигурна ли си, че не си няква анорексичка ? Shocked Аз съм с 2 години по-малка от теб и съм 47кг. + това съм ужасно слаба за годините и ръста си .. Shocked


Да, сигурна съм. Залитала съм към анорексията преди година и половина и знам какво е, ходех и по болници, но слава бого всичко мина. Тогав не ядях нищо и всъщност това, което ме причисляваше към анорексичките беше по скоро постоянната мисъл за храна. Анорексичките са буквално обсебени от храната. ПОстоянно мислят за нея, мислят какво ще ядат или по-точно какво "не могат' да ядат. Наистина е кошмарно.
За щастие сега съм здрава, ходила съм на изледвания и всичко си ми е наред. Това че ям веднъж или понякога 2 пъти на ден не ме прави анорексичка. Поддържам едни и същи кг и се чувствам добре. А най-готиното е, че си позволявам от всичко, разбира се по маалко. :) :) :)

silviq8888
07-04-2010, 08:45
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг. Така че с ядене до 4... сори ама и тва каквото колкото посикаш... глупости

:shock: WTF ?! Сигурна ли си, че не си няква анорексичка ? :shock: Аз съм с 2 години по-малка от теб и съм 47кг. + това съм ужасно слаба за годините и ръста си .. :shock:

Цвети а ти колко си висока? :) :)

А по темата това е нещо нереално след 12 на обяд да не ядеш :-x :-x :-x Ужас !

anonimchetou
07-04-2010, 08:53
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг. Така че с ядене до 4... сори ама и тва каквото колкото посикаш... глупости


41 кг - ти нормална ли си?

уау то ти май си се вманиачила нещо а? Аз съм 43-44 кг. а си ям редовно и каквото пожелая.. никога не бих си забранила да ям след 12 часа товва е Ад !

alex4et0y
07-04-2010, 09:30
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг. Така че с ядене до 4... сори ама и тва каквото колкото посикаш... глупости

Е това вече не е диета амии.. гладуване. На какви неща се подлагате, за да сте кльощи.

Little_Lady93
07-04-2010, 09:38
Аммм сори ама аз не ям нищо след 12 на обяд и повече от 5 месеца си стоя на 41 кг. Така че с ядене до 4... сори ама и тва каквото колкото посикаш... глупости

Е това вече не е диета амии.. гладуване. На какви неща се подлагате, за да сте кльощи.

Успокойте се малко де. Защо да е гладуване като преди 12 си ям каквото си поискам. И в крайна сметка съм доволна от това, което съм постигнала , наистина се чувствам добре в тялото си. Нямам заранени храни, спортувам.Какъв е проблема?

alex4et0y
07-04-2010, 09:44
Споделям мнение за мен това е гладуване и не бих се чувствала добре, но щом ти се чувстваш добре, окей все пак това е най-важното.

Sasha2k8
07-04-2010, 09:59
Little_Lady93 написа:


Анорексичките са буквално обсебени от храната. ПОстоянно мислят за нея, мислят какво ще ядат или по-точно какво "не могат' да ядат. Наистина е кошмарно.

Бъркаш анорексията с булимията. На анорексичките само при вида на храна им се повдига, докато булимичките са обсебени от мисълта за храната, тъпчат се и после ходят да повръщат.

Little_Lady93
07-04-2010, 10:06
Little_Lady93 написа:


Анорексичките са буквално обсебени от храната. ПОстоянно мислят за нея, мислят какво ще ядат или по-точно какво "не могат' да ядат. Наистина е кошмарно.

Бъркаш анорексията с булимията. На анорексичките само при вида на храна им се повдига, докато булимичките са обсебени от мисълта за храната, тъпчат се и после ходят да повръщат.

Не бъркам! На анорексичките не им се гади от храната искам да ти кажа. Те си повтарят, че не им се яде, докато стомаха им се свие толкова, че след всяка погълната храна тялото им не издържда и я изхвърля. НО това е много много напреднал стадий на болестта. Анорексията и булимията не идват с физическите симптоми. Това са психически заболявания с откщчващ период. Ако беше прочела по-нагоре щеше да видиш, че съм ходила по болници и съм изчела и знам толкова много неща за анорексиятаи булимията, хиперфагията и пр., които ми се иска да не знаех, но както и да е.
Не става дума за количествата погълната храна, а за начина по който я възприемаме. Защото един може да се нахрани с един банан, а друг с цели 4. Метаболизма на хората е различен ....

Sasha2k8
07-04-2010, 10:16
Прочетох какво си писала. Какво са ти препоръчали на теб лекарите?
Майка ми от няколко години страда от анорексия и съм наясно с тази болест.

Little_Lady93
07-04-2010, 10:55
Прочетох какво си писала. Какво са ти препоръчали на теб лекарите?
Майка ми от няколко години страда от анорексия и съм наясно с тази болест.

Оо миличка много съжелявам. Ами като цяло на мен лекари не ми помогнаха, като изклщчим изледванията. Ако майка ти пие антидепресанти по-хубаво да ги спре. Мен лично ме караха да се чувствам ужасно и да изглеждам ужасно. Бях като надрусана и без никакви сили, посянно ми се спеше. Аз отидох при диетоложката Байкова и тя ми направи режим за покачване на кг. Честно казано е мн трудно, защото промятана става в главата. Плачех докато се хранех, защото се ужасявах от мисълта, че отново ще стана такава, каквато се мразех. Наистина беше много тежко. Ако майка ти се опасява, че ще качи повече отколкото трябва и кажи, че няма да го позволиш. Обясни и ,че ще си до нея и няма да позволиш да напълнее прекалено. Кажи и, че ще правиш диетите с нея ако трябва, изобщо покажи и, че си изцяло в нейна подкрепа и разбираш какво преживява. Възможное тя да го прави, защото се опасява, че ако не е перфектна, няма да бъъде обичана. Това беше и моят проблем. Работете над това. Трябва да се научи да се харесва такава, каквато е. Разбира се, аз и сега няма да се харесвам с 10 кг отгоре, но този път не е заради другите, а защото АЗ не се ъвствам добре в кожата си. Ако ходи по лекари не и позволявай да ходи при такива, които я подтискат и и казват, че ако не яде ще умре и разни такива неща. На много такива лекати попаднах и не довеодха до нищо хубаво. Нека се среща с позитивни хора, за излиза, да има соиален живот. Това ще насочи мислите и в друга посока.
Има толкова много неща, които мога да напиша, но ще спра дотук, защото и без това стана ферман.
Ако имаш някакви въпроси или искаш съвет ми пиши на лично. Знам какво е така, че вианги съм готова да помогна на някого в това полоение. Само ще ти кажа, че тя МОЖЕ да се излекува. Успех :-)

Nadunda
07-04-2010, 13:21
Поствам 3 диети изпитани напълно с които ще свалите 4 кг само за седмица.Може да ви се струват безсмислени.но съм ги пробвал.

1.Ядете абсолютно всичко до 4 часа следобяд.След 4 НИЩО!
2.Черен шоколад(натурален). Само него когато и колкото поискате.
3.Китайски ориз със зеленчуци. Само него когато и колкото поискате.


Диетите са гарантирани!!

ам , реших да правя първата диета.
но мога да пия вода или сокове след 4 нали
или само вода :D

Di
07-04-2010, 19:45
Поствам 3 диети изпитани напълно с които ще свалите 4 кг само за седмица.Може да ви се струват безсмислени.но съм ги пробвал.

1.Ядете абсолютно всичко до 4 часа следобяд.След 4 НИЩО!
2.Черен шоколад(натурален). Само него когато и колкото поискате.
3.Китайски ориз със зеленчуци. Само него когато и колкото поискате.


Диетите са гарантирани!!

ам , реших да правя първата диета.
но мога да пия вода или сокове след 4 нали
или само вода :D

може,стига да не е газирано :) успех

lenito_sf
07-04-2010, 20:22
А, много полезна информация. Мерси. ((:
А само един въпрос.. Мога да сменям диетите всяка седмица, ако искам по-продължително да отслабвам, нали?
Всмисъл..идеята ми е да не ми омръзва само ориз.. или само шоколад

cherinka
07-04-2010, 20:50
Не казвам че са здравословни или че не са. Просто са ефикасни,който може да търпи и го иска го прави..
А така, кака! Отслабвайте нездравословно, хранете се нездравословно, после питайте що не сте успели да си задържите килограмите и искайте информации за нови диети.

Колко сте ми умнички...

Жалко, че не различавате думата "диета" от словосъчетанието "здравословен хранителен режим".

:)

Di
07-05-2010, 11:36
А, много полезна информация. Мерси. ((:
А само един въпрос.. Мога да сменям диетите всяка седмица, ако искам по-продължително да отслабвам, нали?
Всмисъл..идеята ми е да не ми омръзва само ориз.. или само шоколад

Да,разбира се! Можеш да си правиш и почивки например една седмица си на ориз,една седмица ядеш както трябва.. после започваш шоколада :) както си решиш.

Callisto
07-05-2010, 11:45
Тъпи диети..защо изобщо се занимавате? Научете се да се храните здравосложно.
Например:
-закуска
*мюсли с резенчета банан и мляко
*сок ог грейпфрут/аз лично лятото си правя млечен шейк с малини
-ако огладнея м/у двете изяждам един морков
-обяд
*салата със зеле и моркови
*пилешка пържола
-вечеря
*някаква супа/препечени филийки/ананас с мед и оцет

Аз лично не залагам толкова на здравосложното хранене, колкото до спортът и забавлението. Може да пия по цял ден и вечер бира, но нито имам бирено коремче нито нищо. Карам редовно, когато е слънчево времето ролери. По този начин си тренираш много хубаво краката, дупето, талията и ръцете...общо взето цялото тяло. :) Като се съберем компания от 15/20 човека и от сутринта до вечерта караме ролери, правим номера, играем на хокей и футбол пак с тях и се забавляваме и през това време тренираме.
Като спазвате диети само ще махнете мазнините, но няма да се стегнете, а ще се отпуснете още повече. Съчетавайте диетата със спорт. :)

Di
07-09-2010, 23:32
хората не искат да се хранят здравословно,те искат да са слаби

stickgirl
07-09-2010, 23:43
хората не искат да се хранят здравословно,те искат да са слаби
хаххах
touch

DarkKisss
07-10-2010, 05:52
^ Ми к'во да ти стане .. Ще ти се драйфа от филийки ..

darsit0
07-10-2010, 10:04
хората не искат да се хранят здравословно,те искат да са слаби
:shock: :razz: :razz: :razz:

7227
07-10-2010, 10:22
'хората не искат да се хранят здравословно,те искат да са слаби'

хахах :-D :grin: Прав сиии,аз предпо4итам да съм слаба и да не се храня здравословно,отколкото обратното :-P
Може ли да те питам,моми4е ли си или мом4е (Di) :-D :-D

DarkKisss
07-10-2010, 10:26
Мацо, ще се сгърчиш като станеш на 25 с това мислене =)

Luscious_Heart
07-10-2010, 10:32
Мацо, ще се сгърчиш като станеш на 25 с това мислене =)
"Those who think they have no time for healthy eating will sooner or later have to find time for illness."
Едуард Стенли е умен човек. :)

7227
07-10-2010, 10:35
:-D Права си ! Аз не бих пробвала тези диети,не ми се струват уда4ни.Но ако трябваше да избирам,предпо4итам да съм слаба пред вси4ко друго :) Искам да сваля 5,6 кг,но не по този на4ин. 2 седмици ще съм само на плодове и зелен4уци,последният път имаше страшен ефект :P Вси4ко е до на4ин на мислене и много воля!Трудното идва след диетата..запазване на постигнатото.

Luscious_Heart
07-10-2010, 10:39
Избери да си здравословно слаба чрез спорт и ФИКСИРАНИ хранителни навици.
Не е нужна пълна абстиненция, а постоянство и време.

7227
07-10-2010, 10:49
:) Така е,то4но така е.Аз спортувам и това помага наистина много,а и като ограни4иш и храненето ефекта е.. :-P

SmiLe3e
07-11-2010, 09:40
всеки организъм е различен :P вие искате да отслабнете а аз да напълнев :-D :-D :-D

7227
07-11-2010, 09:46
Блазе тииииии :D Аз съм 165см,49кг и съм прасеее :lol: искам да умра,толкова съм дебелаа :shock:

foreverr
07-11-2010, 10:24
ММ не ми се вярва.първо, оризът съдържа огромно количество въглехидрати и нишесте и от него НЕ се отслабва.Второ, шоколада(ма кар натурален) също съдържа супер много въглехидрати и захари, от които няма как да се отслабне.А и някъде четах, че не е важно толкова до колко часа ядеш, а важно е колко калории и въглехидрати си поемал през деня.И съм пробвала да ям до 4-5 часа и нищо не се е получавало, но аз много трудно свалям килограми и за това може.

Luscious_Heart
07-11-2010, 11:05
^ Еми, при мен па се получи. И то до 6 часа ядене. :D
Но аз хляба го ям до обяд. :-o

Aniiiii
07-11-2010, 12:10
То се сваля защото се яде една и съща храна през цялото време, което е супер вредно.
Моя позната отслабна от обикновени вафли ... Ядеше ги постоянно ;Х Смъсъл като усети че е гладна и хапва една вафла и то глада отминава за малко и после пак така. Беше 100 кг + и за една година стана по малко от 60...
Сега обаче ако знаете какви проблеми има ... никога няма да пойскате да сте на диета :?

justonegirlwithonehope
07-11-2010, 12:25
И аз искам да сваля някое килце, но не знам дали няма да се окаже вредно.Слабичка съм и нисичка, малко килограми и може би си набивам филми не знам.Всички ми казват, че съм като клечица, а аз все намирам недостатъци и не знам лъжат ли ме, в мен ли е проблема. :lol: Иначе съм си 42 кг за момента, 1.55, за възраста ми доста нисичка, но толкова. 8-) Та мисля да почвам лимонената.

Luscious_Heart
07-11-2010, 12:33
толко ли много си мразите здравето :booooomb: :booooomb: :booooomb:

rusoto_baby_f
07-11-2010, 13:25
със сигурност ще пробвам 1-вата..

Иначе една приятелка свали 15кг за 2 месеца близо с диета по някаква книга...
Общо взето съдържаше следното -
1 седмица - пилешки пържоли, вода. Нищо друго. Може да ядеш по колкото искаш на ден, но само пържоли.
2 седмица - пилешки пържоли + зеленчуци, плодове + извара или мляко, вода..Нищо друго..
И така се редуват...Пробвах я, издържах точно седмица и половина...
В началото си казвах ооо пилешки пържоли всеки ден и то колкото поискам..А сега да не ги вида...Гади ми се от тях...Иначе ефекта е огромен още през първата седмица...Но не бих се подложила...втори път на тази диета... :(

Callisto
07-11-2010, 15:00
хората не искат да се хранят здравословно,те искат да са слаби

Е па като не искат да се хранят здравосложно и да тренират след 5/10 години аз пак ще съм си с перфектното тяло, а те ще са балони пълни с мазнини...да видим тогава как ще се тръшкат за това си мислене.
Най-тъпото е, че всички в тази държава само искат, но ги мързи да направят каквото и да било...

Aniiiii
07-12-2010, 00:54
Най-тъпото е, че всички в тази държава само искат, но ги мързи да направят каквото и да било...

хаха колко точно казано \:D/

miss_murderer
07-12-2010, 08:13
първата диета наистина действа- казвам го от личен опит, за другите незнам. обаче трябва много да се внимава, защото аз явно се вманиачих и така си докарах страшно тежка анорексия. уточнявам че преди това изобщо не бях дебела, бях си съвсем в нормата. слава богу успях да се измъкна, но сега като чуя за диети направо се ужасявам. изводът, който си направих е, че всичко трябва да е с мярка. сега се храня здравословно, спортувам и се чувствам добре.

foreverr
07-12-2010, 08:21
^ Еми, при мен па се получи. И то до 6 часа ядене. :D
Но аз хляба го ям до обяд. :-o
А аз хляб не ям :D :grin: И то вече от година и половина не съм пипала хляб, не о обичам просто.

7227
07-13-2010, 18:39
вси4ки искат бързи резултати,лошото е 4е вси4ко става много трудно,но като видиш 4е по4ваш да отлабваш ти идва мерака :D

smil3_sun1
01-08-2013, 17:56
Поствам 3 диети изпитани напълно с които ще свалите 4 кг само за седмица.Може да ви се струват безсмислени.но съм ги пробвал.

1.Ядете абсолютно всичко до 4 часа следобяд.След 4 НИЩО!
2.Черен шоколад(натурален). Само него когато и колкото поискате.
3.Китайски ориз със зеленчуци. Само него когато и колкото поискате.


Диетите са гарантирани!!
Ами.. ако ям здравословно само с черен хляб без сладко и газирано дали ще смъкна за седмица 2,3 кила + тежък спорт

wiiwa
01-08-2013, 20:42
Ами.. ако ям здравословно само с черен хляб без сладко и газирано дали ще смъкна за седмица 2,3 кила + тежък спорт

2кг може, за 3 не знам

3oPuTy
01-08-2013, 21:30
И защо повдигате теми от преди 3 години,след като раздела е ПРЕПЪЛНЕН с по-актуални теми за диети?! о.О

scrooper
01-09-2013, 20:19
толко ли много си мразите здравето :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Защото темата е потресаваща.