PDA

View Full Version : Медновосъчен вазелин ми помага за акне



Anonimen05
07-03-2010, 13:36
Здравейте създавам малко странна тема, но чакам вашето мнение. Аз съм момиче на 13 години и имам проблем с акнето по гърба и много малко в областта на гърдите. По лицето нямам пъпки. Много рядко да ми излезе някоя. Може да се каже, че имам чисто лице. Тате е имал акне като е бил млад. Сигурно е от него по наследство, защото кожата на мама е перфектна. Миналта седмица заради лошото време ми се напука устата и си сложих вазелин. Имах една пъпка на лицето и клепнах с него на другия ден почти я нямаше. Така реших да си намажа част от гърба и след 1,2 дена тази част беше много по добре от другата. Много се зарадвах и днес пак си сложих. Мазала съм се с какво ли не - Зинерит, хума, акне аут, крем здраве, бочко и разни от Ейвън но ефект почти нямаше. Вече не нося потници. Личната лекарка ми препоръча нещо , но и то не ми помогна. Моля не ми пишете да ходя на дерматолог, защото мама е решила до ходим след морето, ако пак стане така. Морската вода и слънцето май ми влият доста добре и миналата година се изчисих, но после пак. Вие как мислите добре ли влият или зле? Има ли някой като мен, който да ползва медновосъчен вазелин и да е доволен :D. Малко е смешно, но може би защото съм чувала, че медът помага за акне. Благодаря за отделеното време. Съжалявам ако не е в правилната тема, но не знам как. Моля не я трийте, а я преместете.

viqnkababyy
07-03-2010, 13:42
И аз зимата имам акне в същите области, както и ти.
Но лятото само от слънцето ми се махат.

ShtrudeL
07-03-2010, 14:06
Местя темата в Козметика и диети..

xxsunshinexx
07-03-2010, 17:08
аз нямам по гърба и тн. и лицето ми е чисто но си ползвам акне аут само за да ми е чисто а и по този начин се предотвратяват пъпките.Да медът помага така че пробвай със мед и лимон мисля че беше една супена лъжица лимон и 1-2 супени лъжици мед и загряваш на к0тлона и бъркаш до получаване на хомогенна смес и после мажеш където трябва,чакаш малко да засъхне и изплакваш с хладка вода :P :)