PDA

View Full Version : съвет - любовта никога не е лесна...



svejarche
07-03-2010, 14:34
Хора, знам че най-добре сама да си ги взимам тия решения, но не мисля че ще ми е излишно да чуя някое мнение:) Ще ви бъда благодарна.
Мъчи ме любовта както сигурно се сещате... Незнам защо но не ми върви нещо :( Със сигурност за някой ще му се стори супер незначително, но за мен не е така.. и който би имал желание нека си каже мнението...
Харесвам едно момче и му го казах... тогава той ми каза че любовта май му е чужда и не му се е получавала до сега, цени приятелството си с мен и не би рискувал да го загуби... тогава в общи линии реших че това беше... но следващите дни когато си писахме... нещата винаги бяха двусмислени, с закачки... изобщо всеки би решил че си е променил мнението... говоря за преди няколко седмици... сега обаче.. някак си стана по сдържан.. незнам дали защото работата му е много и наистина е уморен или е решил друго... незнам какво да си мисля.. дали е срамежлив и му е трудно да предприеме нещо, дали ако аз реша да го целуна ненадейно ще отвърне... просто незнам...
Малко сме различни, но това не би трябвало да е проблем... иначе той е 3 години по-голям от мен.. учим заедно...не ми е за идеята да бъда с него.. отнасям се сериозно към тези неща.... незнам какво друго да кажа за да добиете най-добре представа за ситуацията...
Не искам да намесвам някой който ни познава и двамата... или може би трябва? Какво мислите, че трябва да направя?

Elenichkaa
07-03-2010, 14:37
ти вече си направила първата крачка,но той те е отблъснал.ТОва не ти ли стига?
Просто забрави и продължи напред! :)

ivcheto0o
07-03-2010, 15:17
Питай го,друг начин да разбереш какво му е в главата няма.

BiGBaDWolF
07-03-2010, 16:52
Питай го пак... Или направо действай.. Па ако не ти отвърне значи нема смисъл от повече ...