PDA

View Full Version : гордеете ли се..



brusa
07-03-2010, 16:05
със себе си и със постигнатите резултати във фитнес залата или във спорта който тренирате..доволни ли сте от постигнатите резултати

аз лично се гордея със себе си защото намерих воля и успях да сваля 30 кг (бях 100 сега съм 70) като се има на предвив че съм висок 1.66 представете си къв съм бил 8-) сега живота ми се промени коренно всеки ден спортувам (тичане,фитнес,лостове)..чув ствам се нов човек придобих по-голямо самочувствие и така нататък...

LuxurySk0B
07-03-2010, 16:29
да доволен съм от моите фитнес постижения - не е важнко колко вдигаш , а как изглеждаш

yakuza_
07-03-2010, 17:46
да доволен съм от моите фитнес постижения - не е важнко колко вдигаш , а как изглеждаш
За някои е обратното.

brusa
07-03-2010, 18:00
да доволен съм от моите фитнес постижения - не е важнко колко вдигаш , а как изглеждаш
За някои е обратното.

мда за трибоиците е така

но тука сички са бати ограничените типове кат срещнат некаде като им кажеш че се занимаваш с фитнес и веднага въпроса е "колко дигаш от лежанка" или па "с колко прайш бицепс" тва за мене са пълни тапанари и ограничени личности...и примерно ако прайш с по-малко кила от тех и те веднага почват да надигат глава и да те гледат с насмешка...той не се вижда че е мн по зле от мен ама е тръгнал да вири нос...дееба и смешниците как ме дразнат :?

yakuza_
07-03-2010, 18:36
Аз също гледам да вдигам повече, а не как ми изглежда тялото, то си идва с вдигането.

Vasoto129
07-04-2010, 07:04
Да,доволен съм.Повече ме надъхва да работа,като знам че може да се развивам още. :D :D :D

ShadyRecords
07-04-2010, 10:00
Доволен съм преди 2 години и половина бях 58 кг на 184... с 28 см бицепс сега съм 186.... 76 кг със 38 бицепс.. нямам нищо общо с преди фитнеса ме промени даже мисля с това да се занимавам след време.

Valento
07-04-2010, 10:22
Доволен съм преди 2 години и половина бях 58 кг на 184... с 28 см бицепс сега съм 186.... 76 кг със 38 бицепс.. нямам нищо общо с преди фитнеса ме промени даже мисля с това да се занимавам след време.

Да,доволен съм...без протеини и химия постигнах добър релеф които сега си го подържам с лостове...не гоня големи размери а просто искам релефче ! :)

tItEufFf
07-04-2010, 11:53
Да, да, даа !! :grin:
Аз тренирам волейбол от една година и прогреса който направих е уникален , колкото и нескормно да звучи. Не обичам да съм в сянката на другите, не обичам да седя на пейката .. След 3тия мач станах твърд титуляр и дори една от силите на отбора. Станахме първи за региона, вече имаме спечелен медал. Вече амбициите на отбора са други - да стигнем възможно най-далеч за купата ма Франция, като се има предвид, че този сезон изгубихме всички мачове, отпаднахме в най-ранна фаза.
Другото, което е, че най-сетне преглътнах височината си - 178. Хич не ми пука, дори се кефя да съм над другите :-D

InDo
07-05-2010, 16:29
Да,определено съм доволен започнах преди 3 години, тогава тежах 50кг около година и няколко месеца правих упражнения в домашни условия.Вече някъде година и 7 месеца посещавам фитнес залата.По време на най-добрия си период (зимата) тежах 89 килограма.В момента поддържам 84-3кг като гледам, същевременно да изграждам мускулатура.Естествено приемал съм хранителни добавки,(Протеин,Креатин,Ам инокиселини,Л-глутамин). Просто човек трябва да е постоянен,да се храни добре и да дава възможност на тялото да почине и да се възстанови, тогава резултатите няма да закъснеят.


Поздрави :)

LuxurySk0B
07-05-2010, 18:46
Доволен съм преди 2 години и половина бях 58 кг на 184... с 28 см бицепс сега съм 186.... 76 кг със 38 бицепс.. нямам нищо общо с преди фитнеса ме промени даже мисля с това да се занимавам след време.

Да,доволен съм...без протеини и химия постигнах добър релеф които сега си го подържам с лостове...не гоня големи размери а просто искам релефче ! :) обаче ме кефят такива оптимисти

gofeto917
07-05-2010, 18:55
Да, определено мога да кажа, че съм доволен, за около 6 месеца свалих 42 килограма и изкарах от огромн шкембе преса :Д. Сега се подържам във фитнеса редовно и бягане по 5-10 километра, ако съм уморен 5, ако не 10 зависи :)