PDA

View Full Version : Значи..



Manik96
07-03-2010, 17:03
Исках да попитам с какво се забавлявате лятото....Защото ваканцията вече започна,а на мен ми е скучно..И само гледам някакви се сабират само да пушат и да пият,а други са се зумбирали пред компютрите...Та исках да попитам как се забавлявате през лятото,какво правите,с какво разнообразявате ежедневието си...!Благодаря предварително и моля без обиди и тем подобни!!! :) :) :)

SmilezZz
07-03-2010, 17:13
Запиши се на някакъв курс /рисуване,танци и т.н./..Аз лично обмислям така да направя..Също така излизай с приятели,чети книги и така ще мине ваканцията..

WaterLilly
07-03-2010, 17:16
Музика, книги, филми, излизане с приятели... Накратко всичко, за което все не ми остава време като съм на училище. Но ти си този, който може най-добре да каже кое ще му е забавно.

mimsssssss
07-03-2010, 17:29
Като за начало 3 морета.
Много учене и подготовка за изпитите.
Ходене на 2 матури и два изпита след това.
Четене на 20 книжки.
Писане на теми, проза, поезия - абе каквото ми душата излее на листа.
Ровене в нета и сваляне на нова музика.
Ходене на кино да гледам новите филми.
Каране на мотор, поне до колкото мога да свикна малко от малко.
Няколко пъти ходих да стрелям с пистолет.
Разходка, кафета, гостита.
Устройване на наша си вечер - състои се в нещо за ядене, запалени свещи, нещо за пиене, подготвени няколко филма, които харесваме...
Ако нямам работа ще свърша нещо в къщи - да изчистя, да изера, да събера дрехите и да ги сгъна, да напазарувам, слушам музика и си подреждам шкафчетата...
Общо взето намирам какво да правя. А и живе с приятеля си, така че все пак не скучая.

fenasf
07-03-2010, 18:08
Спорт, работа, напиване... :-D

BlackRose7
07-03-2010, 18:23
Можеш да ходиш на някой курс ако искаш. А ако не ходиш можеш да четеш книги, да слушаш музика, да излизаш с приятели (не е задължително да се напиеш и напушеш). Абе всичко квото ти се прави.. може и филми да гледаш. - Всичко което ти казаха до сега.

07-03-2010, 20:38
Ще спя. Ще прекарам колкото се може повече време с жена ми.. какво друго.. ммм ... споменах ли че ще спя? :D ммхм май е това

DruGmAsTer
07-03-2010, 21:39
на моренце и кафенце с гаджето....е може и без нея :lol: :lol: :lol: 8-) 8) 8) :) :-D

viqnkababyy
07-03-2010, 22:32
[/img] http://prikachi.com/images/629/2291629y.jpg [img]

Взимайте шишетата и се почвайте. :D

SummerDream
07-03-2010, 22:40
[/img] http://prikachi.com/images/629/2291629y.jpg [img]

Взимайте шишетата и се почвайте. :D

Супер якатаа снимка ^^ ..преди малко ти я гледах във фейсбук-а 8-) Иначе и на мен ми се очертава тъпо лято \: Смятам да посетя някои приятели от други градове, да ида на море, а и на лагер, ако се отвори такава възможност..да почета малко стойностни книжки ии така..