PDA

View Full Version : Ревност която може да ме избута в пропаста



d3d0ks7eR
07-03-2010, 17:38
От както свърших даскало , почнах да се държа като друг човек .. Говоря пълни глупости от порядъка на "забрани за виждания" до това "къде,как,що" ..Не знам ..Чесно казано съм объркан в момента ,лично аз си усещам грешката но не знам откъде да започна че да си я поправя ,сигорно е защото си търся работа ,ама засега нищо не мога да намеря и съм под голям стрес ..Искам да се променя ,да бъда предишния човек който тя хареса ,ама не знам откъде да започна .Моля за помощ ,защото много я обичам и не искам да я загубя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SunSetBeach
07-03-2010, 17:51
Опитай се да преодолееш ревността.Това 4е тя е признак на любов,не значи 4е трябва да задушаваш приятелката си,за да и показваш колко я обичаш.Ако продължаваш така,това ще я отблъсне и ще те зареже,по-спокойно и й имай повече доверие :):):)

DarkGirll
07-03-2010, 17:57
Както каза SunSetBeach опитай се да преодолееш ревността..!Защото тя носи само нещтастие,раздяли и т.н.Спокойно пич..ще се оправиш.. :wink: Лято е все пак забавлявай се вместо да се измъчваш.. :) Успех :wink:

GregoryHouse
07-03-2010, 17:57
Get stronger...mentally!

BiGBaDWolF
07-03-2010, 18:00
Щом има ревност има съмнения... Нека тя се оправи не ти ..

Whoopdedoo
07-03-2010, 18:37
както каза обичаш я. ревност = силна любов/обич/привързаност etc
няма кво да оправяш, просто и кажи, че няма да ти е приятно да излиза с някви кочове, а ако тя не си вземе поука, режеш и тва е

umri
07-03-2010, 18:38
Щом има ревност има съмнения... Нека тя се оправи не ти ..
Само щуротии от теб.
Ревността е признак на слабост и е по-отблъскваща от всичко, което можеш да си представиш. Бъди апатичен в това отношение. Единственият ти шанс, колкото и малък да е той е да спреш да ревнуваш. Вярно е, че не можеш да подтиснеш мислите и комплексите си, но просто се старай изобщо да не я ограничаваш и да я питаш къде, как и с кого излиза. Тотален нихилизъм.

d3d0ks7eR
07-03-2010, 18:50
както каза обичаш я. ревност = силна любов/обич/привързаност etc
няма кво да оправяш, просто и кажи, че няма да ти е приятно да излиза с някви кочове, а ако тя не си вземе поука, режеш и тва е

Не..не са и някви непознати ..Повечето са мой приятели ,който са се доказали през годините ама пак не мога да проумея защо това става ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mArMaLaDkA
07-03-2010, 18:51
^ Сигурно, 'щото тя сама им се натиска?

Sladurchoo
07-03-2010, 18:54
ми просто си дай време, ще я преодолееш тая ревност ... недей мисли непрекъснато къде е тя, с кой е и т.н. ...излизай повече с твойте приятели, разсейвай се, така няма да я мислиш ...

Elenichkaa
07-03-2010, 19:07
намери си работа!

Whoopdedoo
07-03-2010, 19:09
^ Сигурно, 'щото тя сама им се натиска?
да, може и така да е... имах абсолютно същия случай преди време и беше така

kukli4kata001
07-03-2010, 19:14
Успокой се! Сигурно наистина е от стреса, на който си подложен. Или ревнуваш от липса на доверие. Но едва ли е това, защото не забелязах нищо такова в поста ти. Предполагам прекалено много издребняваш. Стегни се! Започни да обръщаш внимание на това,че се обичате,че сте щастливи заедно. Недей да си изкарваш на нея стреса,който е вътре в теб. Защото от тази твоя ревност, могат да последват големи проблеми помежду ви!

VinDiesel
07-03-2010, 20:33
Просто си изнервен и търсиш как да се расеяш,грешка е че си го изкарваш на нея . :)

mincheto
07-04-2010, 08:33
Ревнуваш,щото обичаш. То е тясно свързано.Но гледай да си потдтискаш тая загубена ревност,щото аз така загубих за винаги 1 човек .Тя може да ти провали и съсипе изцяло живота, и да ти обърне живота на 180 градуса в съвсем различна посока.Внимавай много.Това е дяволско чувство ,с което човек много трудно може да се справи, но все пак МОЖЕ,стига да го поискаш достатъчно.

Priceless
07-04-2010, 15:23
Ма да те избута. Ако продължаваш с филмите - ще й помогна даже. Dude, сериозно - стегни се.

strave
07-04-2010, 15:34
Пич и да се тревожиш и да не се тревожиш,тя ако е решила да направи нещо винаги ще намери начин.Излишни нерви са това,а и по този начин ще изпуснеш момичето.