PDA

View Full Version : Притеснение (петънца)



LipSy
07-03-2010, 18:46
Здравейте! :) Нося брекети от 3 години. Сега август месец ще ги махам. Страх ме е да не би на зъбите ми да останат някакви петънца! :( Много ме е страх! :cry: Хигиената ми е такава:
1. След почти всяко ядене си мия зъбите по 2-3 пъти с COLGATE и SENSODYNE
2. Сутринта си ги мия веднъж преди да ям и след закуска отново по 2-3 пъти със същите пасти описани по-горе

Ако сте носили брекети и сте имали някакъв подобен проблем, моля ви кажете ми как сте го премахнали! А, избелването на зъбите някакъв такъв вариант ли е или не?? Благодаря за помощта! :)

DarkGirll
07-03-2010, 20:28
Не мисля,че след като ти ги махнат ще останат петънца.. :? не се притеснявай :wink: ако искаш за да си по-сигурен/а попитай заболекарят/зъболекарката си!

themusicinme
07-03-2010, 22:09
Доста често си миеш зъбите :-o

ShtrudeL
07-03-2010, 22:14
Може и да ти останат. На едно момиче в старото даскало и бяха останали нещо като...отпечатъци/вдлъбнатинки по всички зъби и изглеждаха като къдрави...не мога да го обясня...и да...тези петънца ги имаше. Все едно да си оставиш отпечатък от ръката в незасъхнал цимент...ъм....ама и аз обяснявам толкова хубаво...

Vasoto129
07-04-2010, 07:56
До колкото знам,след избелването всичко ще си е наред. :) :) :)

LipSy
07-04-2010, 09:28
До колкото знам,след избелването всичко ще си е наред. :) :) :)

И аз така мисля! :) Ако имам някакъв проблем и ако не може да се направи нищо ще си избеля зъбите, защото не искам недостатъци! :smt045

LipSy
07-04-2010, 09:29
Доста често си миеш зъбите :-o

Да знам. Баща ми чак ми вика, че се престаравам, но аз предпочитам това отколкото мръсни зъби! Аз въобще не мога да си понасям зъбите мръсни! :(

SmilezZz
07-04-2010, 10:56
Според мен няма да имаш проблеми..
Но за по-сигурно попитай зъболекаря си..