PDA

View Full Version : Wi-Fi скрито име на мрежа (SSID).Помощ



n3razum3n
07-03-2010, 18:40
Здравейте има ли някакъв начин на се разбере името на мрежата защото като ходя на вилата за събота и неделя хващам мрежа,но със скрито име.Ако има някой който да ми помогне ще съм му много благодарен :) :)

doomkillerr
07-03-2010, 19:22
Как така откриваш Wi-Fi мрежа, пък е със скрито име? Че то може въобще да не е въвеждано нищо, като име на мрежата и за това да не ти излиза... :)

Foreverbg
07-03-2010, 23:00
Как така откриваш Wi-Fi мрежа, пък е със скрито име? Че то може въобще да не е въвеждано нищо, като име на мрежата и за това да не ти излиза... :)
Това си е възможно. Това си е обикновенна мрежа само, че вместо парола трябва да въведеш име.

L0ST
07-03-2010, 23:22
Мисля, че няма проблем да има парола + скрит ssid

Иначе не съм сиг дали има начин..

L0ST
07-04-2010, 22:47
Пробвай някъде където знаеш,че определено няма WI-FI да видиш,че пак ще ти покаже,че има скрита мрежа :D.
Пък и дори и да има някаква,не е сигурно,че щи ти свърши работа,понеже някой безжични мрежи са за други цели само!За какво на дълго и широко е обяснено в Гугъл!

Не е точно така... При седмицата когато има мрежа със скрито име си се появява там дето се избира към коя мрежа да се свърже. И когато мрежата не е в обхват си изчезва.. на хикс пе-то не знам как е.