PDA

View Full Version : Кои са любимите ви игри?



minus273dot15
07-03-2010, 19:39
Sys:


Тъжно, но факт. Реши се, че ще се пробва да се разшири ентъртеймънт пазара на софтуерните продукти, които предлагаме на клиентите си. Или казано малко по-простичко: ще продаваме игри. Общо взето единственото, което остава аз да свърша е да харесам 40-тина заглавия на игри и да ударя конкуренцията през кръста с цени и промоции.

И да си дойдем на думата: Кои са игрите, които бихте си купили реално, ако имахте възможност да го направите? Ще ви допадне ли, вместо пряко намаление на цената, да получавате някакви подаръци към закупените игри? Или пък, отново вместо пряко намаляване на цената, да участвате в лотария(томбола или както искате го дефинирайте) за някакъв извънземен геймърски гиър например? Изобщо ще си докарате ли задника, ако се направи демо-пул?(сглабят се 15-20-30 компютъра, закарват се в някакво наето помещение, качват им се игрички, вход свободен за всички да дойдат и да си поцъкат, после могат спокойно да си купят нещо, ако им е харесало - било то хардуер или софтуер). Или пък ако искате предложете нещо(все пак в границите на реалното), което би ви харесало и за което евентуално бихте си дали паричките :)

Аз ще си помисля за няколко примерни промоции, които могат да бъдат предложени, докато похапвам и после ще ги споделя, за да видим дали ще ви харесат.

doomkillerr
07-03-2010, 20:43
Не съм много по игрите, но ще изброя няколко, макар част от тях да са малко старички вече:

Moto GP 2 & 3
MTX Mototrax
Command And Conquer Generals & Command and Conquer Generals: Zero Hour
The Black Mirror
Syberia 2
Knights Of Honor
Call of Duty 4 : Modern Warfare
Guitar Hero III : Legends of Rock
Assassin's Creed
Singularity

Всяка една от горе изброените бих си я закупил, ако я видя изложена в някой магазин и естествено имам финансовата възмонжонст за това! :)

П.С. - Идеята за лотария (томбола) и като награда "извънземен геймърски гиър", както и демо-пулт е много добра! Със сигурност ще има ефект от тях! Едно е да гледаш постера на играта или демо клипчета от "You Tube", а пък съвсем друго си е да я пробваш на място преди да си я закупиш! Поне така няма после да се чувстваш излъган и да се ядосваш, че си хвърлил пари на вятъра, за нещо което не те кефи на практика. 8)

asp1r1n94
07-04-2010, 14:48
В сайта на пулсар има заглавия на добри игрички

minus273dot15
07-05-2010, 09:15
Sys:



Малко ме дръпнаха други ангажименти, та отне време да синхронизираме идеите и да се организират офисите из страната (:

doomkillerr, мерси за заглавията на игрите и останалото инфо. Идеята за демо пул ще се реализира. За сега е ясно единствено, че ще е към краят на месеца и ще има такова нещо. Остава да се уточнят градовете, датите и другите дребни детайли... най-вероятно ще се организира нещо в София и Пловдив, а за Варна и Бургас лично мое мнение е да пропуснем... уатевър, това са детайли.

asp1r1n94, въпроса по-скоро беше не къде има заглавия, а какво конкретно би искал например ти да играеш и/или да видиш като игри, промоции и тем подобни предложения.

Както и да е, вече имам някакъв ориентировъчен списък с 50-тина игри за демонстрацията. До към 20-ти този месец не е късно да правите още предложения, списъкът остава отворен... :)

Force_bladeR
07-05-2010, 14:06
Аз бих купил Assassin's Creed 2 / Brotherhood (за мултито xD) и COD: MW2

DarkAngelOfHope
07-05-2010, 19:35
Аз бих си купил Prince Of Persia 4-логията (изключвам тази от 2008), последната част е добра, макар и да няма бойната система на първите три, freerun-а е на ниво, а графиката е отлична :)

Tempest
07-05-2010, 22:31
аз пък бих продал такива игри, за да си купя машина, която да ги подкара.. па после замунда има, арена има... има все от де да ги набарам.. ся с тоя трошляк най-новата игра, която мога да подкарам с що-годе сносна графика и то, защото не иска много процесор, това е фифа10 :D