PDA

View Full Version : Връх ''Мусала''



vanesa0pld
07-03-2010, 21:39
Така....с едни фр сме решили да изкачваме връх Мусала :grin: ,но пътя бил дълъг...Един човек ми каза че ще трябва да нощуваме..Вярно ли е?
Някои ако е ходим да даде ПОДРОБНОСТИ,моля.... :-P

JohnnyQuid
07-03-2010, 21:43
Не. Ходенето от последната станция на лифта до Мусала е към 3-4 часа, зависи как ходите...

cherinka
07-03-2010, 21:59
Кога ще ходите? Искам и аз да дойда! Пиши ми!

PainMonopoly
07-03-2010, 22:11
Ако тръгнете пеша от Боровец, сигурно ще замръкнете.

Но си има лифт за тази цел.

Аз като ходих лифта затваряше супер рано, нещо от сорта на 16:30 и обратния път беше на бегом :lol:

Но това беше преди 10 години.

Rowdy
07-03-2010, 23:12
пробвайте Вихрен.. по-мазохистичен е според мен, особено от Банско :)
За Мусала, ако слезете на поседната спирка, нямате грижи.

hgfh
07-04-2010, 12:53
Не знам защо, но като прочетох заглавието или по - точно за връх Мусала и направих асоциация с връх Еверест и ето такава физиономия - :shock: .
Не мога да ти помогна по темата, но мога да ти пожелая едно приятно изкарване . Успех .

П.с: Как ми се ходи и на мене. :grin:

FlashMX
07-04-2010, 13:17
Не знам защо, но като прочетох заглавието или по - точно за връх Мусала и направих асоциация с връх Еверест и ето такава физиономия - :shock: .
Не мога да ти помогна по темата, но мога да ти пожелая едно приятно изкарване . Успех .

П.с: Как ми се ходи и на мене. :grin:

Айде да се съберем една походна групичка 8-)
Отдавна не съм изкачвал планина пеша.. Ама сега мотора като е на профилактика...

hgfh
07-04-2010, 13:50
Не знам защо, но като прочетох заглавието или по - точно за връх Мусала и направих асоциация с връх Еверест и ето такава физиономия - :shock: .
Не мога да ти помогна по темата, но мога да ти пожелая едно приятно изкарване . Успех .

П.с: Как ми се ходи и на мене. :grin:

Айде да се съберем една походна групичка 8-)
Отдавна не съм изкачвал планина пеша.. Ама сега мотора като е на профилактика...
Аз пък въобще не съм ходила на планина ,жалко за което . 8-)

FlashMX
07-04-2010, 13:55
Не знам защо, но като прочетох заглавието или по - точно за връх Мусала и направих асоциация с връх Еверест и ето такава физиономия - :shock: .
Не мога да ти помогна по темата, но мога да ти пожелая едно приятно изкарване . Успех .

П.с: Как ми се ходи и на мене. :grin:

Айде да се съберем една походна групичка 8-)
Отдавна не съм изкачвал планина пеша.. Ама сега мотора като е на профилактика...
Аз пък въобще не съм ходила на планина ,жалко за което . 8-)

Еми айде бе!! От къде си?

hgfh
07-04-2010, 17:43
^Плевен. 8-)
Аз съм съгласна. :grin: :D

HeLLishFraG
07-05-2010, 14:11
^Плевен. 8-)
Аз съм съгласна. :grin: :D

хихи и аз съм от Плевен :-P

FlashMX
07-05-2010, 15:26
^Плевен. 8-)
Аз съм съгласна. :grin: :D

Плевен малко сме разделечени :D

myNameIsImmortal
07-05-2010, 15:47
Тука във Велинград бол от планини 8-)
Най-високия преход който съм правил е бил пеша до Сюткя..

За кога го планувате това изкачване?

Di
07-05-2010, 16:02
Ако тръгнете пеша от Боровец, сигурно ще замръкнете.

Но си има лифт за тази цел.

Аз като ходих лифта затваряше супер рано, нещо от сорта на 16:30 и обратния път беше на бегом :lol:

Но това беше преди 10 години.

оо да,раничко си затваря лифта и доста рано трябва да тръгнете от боровец и по лифтовете