PDA

View Full Version : Не подминавайте темата ;( Помогнете мииии



momichetobe
07-03-2010, 21:31
Здравейте аз съм на 14 и искам да разкажа моята гадна история ... значи тази година моите най - добри приятелки ми направиха номер, който никога няма май да забравя ... Номерът беше такъв ... Значи те се престориха на едно момче по-голямо от мене, че ме харесва и ми пишеха в скайп често ... и най накрая стана така че ми уредиха фалшива среща ... на която аз естествено се хванах и отидох и той не дойде много ясно и супер ми беше гадно и най накрая разбрах а те нито ми се извиниха нито нищо даже се смяха а това момче дори не ме и познаваше . Всъщност този номер не са го измислили моите приятелки а една друга ... тя поне се извини .... Ми от тогава до сега не мога да го забравя от тогава постоянно съм все едно депресирана е не плача ама като разбрах се разплаках най вече за това че те са ми приятелки и как можаха да постъпят така . Това никога не бях го очаквала и ето че се случи ... Имам чувството че оттогава все съм тъжна и постоянно ми е ТЪПО не ми е забавно както предии ... ;( дали е заради тях незнам ... Но мисля че те никак не са ми истински приятели все някоя от тях ще ме обиди ще ме издразни с нещо .... все номера все глупости 7 години вече ги знам и чак сега осъзнах какви са сега за 8ми няма да съм вече в техния клас но събота и неделя ще съм с тях чудя се още как се водя с тях ... Въпросът ми е дали съм тъжна заради този случай и да се водя ли с тях да ама пък ако не се водя с тях няма да има с кой засега де ???

TovaSumAz
07-03-2010, 22:07
оф зарежи ги бе...щом догодина даже ще сте в различни класове - перфектно! догодина си намери по-яки приятели и недей да взимаш нещата толкова навътре - ако някой се държи гадно с теб, чупи го :D и аз разкарах старите "приятели", дето само ме разиграваха...

MaryJane1
07-03-2010, 22:08
Като за начало спри да дружиш с тях, все ще си намериш някой друг засега. Догодина ще си намериш нови.

momichetobe
07-03-2010, 22:19
Ами за това лято ще съм тях ... Просто много са гадни и аз така ги чувствам , но от друга страна не мога да ги зарежа просто така от толкова време се водим .... Пък и как да оправя това че все ми е тъпо и тъжно ???? :?

mtvbabe
07-04-2010, 01:40
Не е края на света, но
не можеш да им бъдеш приятелка .. повече :shock:

anitapz93
07-04-2010, 06:55
Зарежи ги! Явно не са ти толкова добри приятелки, колкото ти се пишат. Догодина щом отивап в друго дасколо ще си намериш нови.

Jumbie483
07-04-2010, 06:58
Много тъп начин на мислене имаш. Не си могла да ги зарежеш, защото се знаете от толкова време - пълни глупости. Ако ти харесва да се движиш с хора, които те използват, подиграват ти се и явно не те оценяват както трябва, то тогава бих сметнала мнението ти за правилно.
Запознай се с нови ходи, потърси си други приятели, излизай повече..
То е ясно, че ще ти е винаги тъжно, след като си в тази компания. Я, намери хора, които ще те ценят и няма да ти се подиграват и после да видим дали няма да ти е по-добре.
Не се чувствай задължена да си със сегашните, само защото се познавате дълго време!

Exothermic
07-04-2010, 07:36
Тегли им една майна!
Не мога да понасям подобни безмозъчни същества.
Имала съм подобни "познати", но ги усетих по-рано, зае*ах ги и не съжалявам.

momichetobe
07-04-2010, 07:57
Ами за това лято ще съм с тях ... На септември ще съм с други :) Ми и аз не мога да се разбера .... Хем ги мразя за всичките неща които са ми причинили и много съжалявам мнного ама много , но пък имам някво чувство че ги Обичам все още въпреки какви са и аз незнам дали заради това съм тъжна ако го забравя може би ще се оправя

shakira96
07-04-2010, 08:03
Тегли им една майна!
Не мога да понасям подобни безмозъчни същества.
Имала съм подобни "познати", но ги усетих по-рано, зае*ах ги и не съжалявам.
+1 :wink:

m0n4yyy
07-04-2010, 08:13
Зарежи ги! Явно не са ти толкова добри приятелки, колкото ти се пишат. Догодина щом отивап в друго дасколо ще си намериш нови.

Правилно. Понякога е по- добре сама отколкото с такива "услужливи" другарчета като тези двете. Просто другия път си подбирай повече приятелите, не се предоверявай. :)

momichetobe
07-04-2010, 08:22
Да надявам се че новите ми ще са много по добре от тия :D 8-)

m0n4yyy
07-04-2010, 08:22
Да надявам се че новите ми ще са много по добре от тия :D 8-)

Много зависи и от теб ако питаш мен .. не се хвърляй на първата възможност .. подбирай. :)

momichetobe
07-04-2010, 08:24
Незнам но много искам да покажа тази тема на моите да ги наречем "познати" и се чудя какво ли пак ще ми кажат ??? Сигурно че щом така мисля защо се водя с тях ... А аз ще се водя до лятото .. Незнам хора дразнят ме когато ми кажат нещо а всъщност все едно не мога без тях защото съм свикнала с тях пфф

Elenichkaa
07-04-2010, 08:29
боже още на колко места ще попадна на тая тема!
ИЗбере си само един раздел и я пусни там,кво е тва нещо. :? :-x :-x

spopi
07-04-2010, 08:30
Шматки не те заслуават ако съм на твое място такава майна ще им тегля че и те ще го запомнят за цял живот. :-x Забавлявай се пред тях за да ги е яд. :)

momichetobe
07-04-2010, 08:33
Да и аз съм си мислила за това . Да се забавлявам, но как като вътрешно се чувствам тъжно ??

m0n4yyy
07-04-2010, 08:33
Незнам но много искам да покажа тази тема на моите да ги наречем "познати" и се чудя какво ли пак ще ми кажат ??? Сигурно че щом така мисля защо се водя с тях ... А аз ще се водя до лятото .. Незнам хора дразнят ме когато ми кажат нещо а всъщност все едно не мога без тях защото съм свикнала с тях пфф

Знам какво ти е .. преживях нещо подобно наскоро. Искаш извинението им, но според мен .. няма да получиш желаното .. аз поне не го получих, а ми се случи нещо подобно .. изпитваш привързаност към тях .. нормално е .. но за теб ще е най- добре просто да преодолееш тези топли чувства и да забравиш тези момичета. Вярвай ми - нищо добро няма да донесат след себе си! Цели се по- високо, когато си търсиш другарчета. :)

momichetobe
07-04-2010, 08:37
А да им покажа ли тая тема на моите "познати" Да видим какво ще кажат :D :?

JackSparrow
07-04-2010, 08:41
и аз бях така. просто от стария клас имаше много тъпанари и няколко умни хорица, с които ги съсипвахме от майтапи с трудна за схващане логика и тъпите нищо не разбираха, абе глупаци, все ги познава 8-) ^^ а сега в новия клас сме само хора с високо чувство за хумор и поне ми разбират шегите, а не

- ти ко искаш да ми кажеш, бе!? кажи ми го направо! :o

не искам ваканция, искам с класа !! :lol:

m0n4yyy
07-04-2010, 08:42
А да им покажа ли тая тема на моите "познати" Да видим какво ще кажат :D :?

Няма да има желания ефект, мила. Поне така си мисля, де .. Когато разбраха въпросните мои бивши "другарчета" как се чувствам ми обърнаха гръб .. Но ако наистнина искаш това да направиш - действай. Само така ще разбереш какво наистина трябва да направиш - да продължиш да дружиш с тях или да ги изхвърлиш от живота си. Ноо според мен по- скоро им кажи как се чувстваш .. поговори с тях, а не им показвай тази тема. :) Така ще можеш да чуеш и тяхното мнение .. ако говорите очи в очи по- трудно ще успеят да те излъжат. :)

m0n4yyy
07-04-2010, 08:46
Да и аз съм си мислила за това . Да се забавлявам, но как като вътрешно се чувствам тъжно ??

Не бъди отмъстителна .. не бъди злопаметна .. Това, което са ти причинили е оставило рана в теб, но това не значи, че трябва да им го върнеш. Този горе гледа и няма да остави действията им безнаказани. А ти недей си цапай ръцете с тях, защото когато се опитваме да се преборим с такива човечета като твоите приятелки, и ние стигаме до тяхното ниво .. не се занимавай, така няма да успееш да се отърсиш от станалото, а само задълбаваш. :)

momichetobe
07-04-2010, 08:57
Но как да го забравя много искам да го забравя този случай и отново да съм весела и щастлива и пак да се водя с тях, но те да се държат по - добре с мене :?

SmilezZz
07-04-2010, 09:50
Зарежи ги..Не са ти НИКАКВИ приятелки,камо ли пък истински..
Прекъсни всякакви връзки с тях..И не вземай нещата толкова навътре,защото това вреди на тебе,не на тях,нали ? Трябва да бъдеш силна и да не се предаваш лесно..
Забрави ги..Намери си някакво занимание и ще видиш,че ще ти е по-добре..
А и щом от началото на новата учебна година няма да си с тях - супер..Запознавай се с други хора..
Успех..

YouDontKnowMe
07-04-2010, 11:39
Аз много редовно правя такива номера. Що се сдухваш, яко е да си от другата страна. И вие , дето сте жертвите, ще си страдате вечно, щото не се научихте да говорите лично или по телефона, ами само със скайп се занимавате. Тогава ще си останете шаарани и ще си ревете.

WaterLilly
07-04-2010, 12:14
Shit happens. Нужно ли е да драматизираш толкова заради шега?

m0n4yyy
07-04-2010, 14:12
Но как да го забравя много искам да го забравя този случай и отново да съм весела и щастлива и пак да се водя с тях, но те да се държат по - добре с мене :?

Просто ги зарежи .. няма смисъл.

dar4incety
07-04-2010, 15:14
Зарежи ги.Догодина ще си намериш нови приятели. :)

ameli
07-04-2010, 18:42
Прочетох в поста ти май, че в събота (?!) ще излизате - ти и 'приятелките ти' :-o Кажи им в еди-колко си часа ще си еди-къде си, за да се срещнете, а недей да ходиш. Да видят какво е да те карат да чакаш ;) А за напред не си губи времето с тях, ще си намериш други, истински приятелки ;)

momichetobe
07-04-2010, 19:14
WaterLilly
ако ти си го преживяла ще видиш какво е . Да нужно е да драматизиръм. На тебе като не са ти правили номера .. Аз преди тази шега ги смятах за приятели но все пак....

ThePowerOfLove
07-04-2010, 19:17
Въобще какво се замисляш? Естествено, че не са ти приятелки тези патки.

bloodyF
07-04-2010, 19:29
Много тъп начин на мислене имаш. Не си могла да ги зарежеш, защото се знаете от толкова време - пълни глупости. Ако ти харесва да се движиш с хора, които те използват, подиграват ти се и явно не те оценяват както трябва, то тогава бих сметнала мнението ти за правилно.
Запознай се с нови ходи, потърси си други приятели, излизай повече..
То е ясно, че ще ти е винаги тъжно, след като си в тази компания. Я, намери хора, които ще те ценят и няма да ти се подиграват и после да видим дали няма да ти е по-добре.
Не се чувствай задължена да си със сегашните, само защото се познавате дълго време!

++++

jo0zy
07-04-2010, 21:27
Божеееееееее :shock: чудя ти се как не са ти противни тия момичета и аз имах една "приятелка " която ми правеше други номера, но сега не движа с нея .. много рядко да излезнем някъде и то не сами .. пишем си по скайп, контактуваме, но не й споделям вече нищо, говорим общи теми .. Толкова ли нямаш други приятелки та точно с тях да си през лятото :?

EsteticLoff
07-05-2010, 07:48
Само не разбрах като са ти напрайли тоя така наречен гаден номер защо лятото ще си дружиш пак с тях !? :-o Да не би да е, защото си мислиш, че като ги зарежеш и ще останеш без приятели? .. Та и аз да се изкажа като другите 8-) Зарежи ги.. не са ти никакви приятелки. А в 8 клас ще се запознаеш с нови хора ..

momichetobe
07-05-2010, 14:22
Ми да явно няма да имам с кой друг да се водя ... Защото другите ми приятелки не излизат много те само вкъщи си седят пред компютъра а аз обичам да излизам .... Пък и нали знаете "Времето ликува" Не съм казала че съм им простила аз никога няма да им простя ...само казвам

alex4et0y
07-05-2010, 16:11
Значи на тях може да не им пука, че сте от доста време заедно и да ти правят гадни номерца, а на теб трябва да ти пука, че сте заедно от много време и да не можеш да ги зебеш именно заради това време?! ? Доста странно мислене имаш.. Замисли се и виж, че ти си си в правото да се даржиш както си поискаш.

momichetobe
07-06-2010, 11:13
Благодаря за отговорите ви !!! Ще видим какво ще става за напред ...

momichetobe
07-06-2010, 11:14
Но пишете и още мнения 8-)

justwondering
07-06-2010, 11:47
Имах една приятелка до 7 клас обаче тя беше супер нечестна с мен и въобще ме беше излъгала за нещо, което за мен беше супер важно и тя знаеше, че го смятам за важно и ме излъга. Но понеже ние бяхме четири и до края на годината разговарях с нея, но този човек просто не значеше нищо за мен и не й се доверявах, както преди. След 7 клас спрях да се виждам с нея, спрях да й говоря и не сме се чували от тогава. С другите две (както споменах, бяхме четири) се виждаме често, а едната даже каза, че и тя вече не общува с моята бивша приятелка, защото се е много променила и надула. :)
Моят съвет е: Просто спри да говориш и да се виждаш с тях. Ако се срещнете някъде, казваш едно "Здрасти" на разминаване и това е. И ги слагаш в графа "Познати, на които не мога да се доверя" и толкова.

Exidee
07-06-2010, 12:15
Еми за да не си тъжна се опитай да си намериш нови приятели не е толкова сложно. Освен това се опитай да си хванеш гадже, ако успееш съм убеден, че няма вече да изпитваш тъга и между другото незнам как може да тъжиш за такива"приятели" ако бях на твое място ги заебавам и продължавам напред =; . Успех \:D/

step_up_right
07-06-2010, 15:21
Махай ги,не струват

xdennyx
07-06-2010, 16:03
Лелее какви приятелки..Зарежи ги ,намери си нова компания,не ти трябват такива хора!Освен това тази година ще имаш нов клас и ще си намериш по-добри приятелки. :)

bubaAbu
07-06-2010, 18:45
тея твоите приятелки пиклички си падат май :D зарежи ги или им го върни по по-гаден начин въпреки че едва ли си заслужава за някви детоо не знаят какво да правят с свободното си време :)

GD
07-07-2010, 03:55
Аз лично ако съм на твое място и така постъпат с мен не бих ги погледнал повече и не ме интересува от колко време са ми приятели и т.н. Зарежи ги както казват някои и не си заслужава ти да е страдаш. И ще си намериш други приятелки недей да се отчайваш. :smt011

EsteticLoff
07-07-2010, 08:05
Прекалено навътре взимаш нещата :?
Да, верно, че ти направили номер и гадно, защото сте били приятелки.. ама все пак...Има и такива .. не е кой знае какво.Да не ти пука за тях.Защо не накараш тея другите ти познати да излязат с теб вместо да киснат пред компа ? :)

momichetobe
07-07-2010, 08:27
Ем другите няма да излязат заради много причини ... ама както и да е ... Хубави мнения