PDA

View Full Version : Не подминавайте темата ;( Помогнете мииии



momichetobe
07-03-2010, 22:51
Здравейте аз съм на 14 и искам да разкажа моята гадна история ... значи тази година моите най - добри приятелки ми направиха номер, който никога няма май да забравя ... Номерът беше такъв ... Значи те се престориха на едно момче по-голямо от мене, че ме харесва и ми пишеха в скайп често ... и най накрая стана така че ми уредиха фалшива среща ... на която аз естествено се хванах и отидох и той не дойде много ясно и супер ми беше гадно и най накрая разбрах а те нито ми се извиниха нито нищо даже се смяха а това момче дори не ме и познаваше . Всъщност този номер не са го измислили моите приятелки а една друга ... тя поне се извини .... Ми от тогава до сега не мога да го забравя от тогава постоянно съм все едно депресирана е не плача ама като разбрах се разплаках най вече за това че те са ми приятелки и как можаха да постъпят така . Това никога не бях го очаквала и ето че се случи ... Имам чувството че оттогава все съм тъжна и постоянно ми е ТЪПО не ми е забавно както предии ... ;( дали е заради тях незнам ... Но мисля че те никак не са ми истински приятели все някоя от тях ще ме обиди ще ме издразни с нещо .... все номера все глупости 7 години вече ги знам и чак сега осъзнах какви са сега за 8ми няма да съм вече в техния клас но събота и неделя ще съм с тях чудя се още как се водя с тях ... Въпросът ми е дали съм тъжна заради този случай и да се водя ли с тях да ама пък ако не се водя с тях няма да има с кой засега де ???
:( :( :( :o

mylife1
07-03-2010, 23:09
Здравей!
Нормално е на тази възраст да има такива гадни "шеги", почти всеки ги е правел или е бил потърпевш! Ако наистина ти е много гадно, опитай се да поговориш с приятелките си и да им опишеш колко гадно се чувстваш, а ако те са ти истински приятелки ще ти си извинят и всичко ще е ок! ;)

Paramour
07-04-2010, 13:17
"Моите най-добри приятелки..." те ти правят номера, а ти ги смяташ за приятелки!?!?! :shock: :shock: :shock: Заеби ги!! Не ти трябват такива 'приятелки'!

CuteBaby
07-04-2010, 14:11
И ги наричаш "приятелки"... а те се подиграват с теб.Изобщо не се занимавай с тях..

elizabethg
07-04-2010, 14:31
"Моите най-добри приятелки..." те ти правят номера, а ти ги смяташ за приятелки!?!?! :shock: :shock: :shock: Заеби ги!! Не ти трябват такива 'приятелки'!


...+1 :)

L0ST
07-04-2010, 15:31
детска му работа... :?

Виаги ги е имало такива случки и ще пордължава да ги има..

Millen4ety
07-04-2010, 15:45
според мен те са ти приятелки дотолкова, доколкото да се подиграват на твой гръб.. ако им го направят на тях, ще овикат света.. трябва да ти е ясно, че на тях въобще не им пука за теб, важното е на тях да им е кеф.. в никакъв случай не се депресирай, защото няма смисъл някой да се ебава с теб, а ти да се досамоизмъчваш заради идиотщината им :)

elizabethg
07-04-2010, 16:12
Ако става на въпрос,те изобщо не са и приятелки!Но кажете какво приятелство може да има на такава възраст???

momichetobe
07-04-2010, 20:10
А да им покажа ли тази тема ??

LipSy
07-04-2010, 20:26
И ги наричаш "приятелки"... а те се подиграват с теб.Изобщо не се занимавай с тях..

+1 На същото мнение съм!

elizabethg
07-04-2010, 20:42
За какво да им я показваш?За да видят коментарите,които изказват мнението по въпроса?...Не!Просто СПРИ да излизаш с тях.Намери си други приятели и ако те попитат,защо си спряла да дружиш с тях им кажи всичко в очите :)

Sashko95
07-05-2010, 07:35
И ние един път така на един приятел,ама после му се извинихме и се посмяхме заедно.Него не му пукаше 8-) а и споко не е края на живота :lol:

LadyDi
07-05-2010, 09:16
Хайде, стига. В един раздел е повече от достатъчно.