PDA

View Full Version : Град Девин



Shmahao
07-04-2010, 06:45
Има ли тук такива които живеят в Девин ? Аз съв от много голям и луд град (София) но мисля да отида да живея на по-спокойно и красиво място а именно Девин . Града е заобиколен от вековни гори и много богата растителност заради което го избирам за поне една година . Енергииното поле там е изключително високо и зареждането с тази енергия ще е цялостно . 8) Но все пак , аз съм млад човек и се чудя , дали ще има и друто за правене там ... има ли млади хора или като във повечето краища на България е започнало да не отсава нищо свежо ?

Canis_Dirus
07-04-2010, 06:49
ИЗвестният форумник SWASTICA е роден там. Сега разбирам, че това се е случило само и единствено благодарание на голямата концентрация на Силата! 8)

Shmahao
07-04-2010, 06:56
Не познавам форумното лице SWASTICA , но щом живее там със сигуртност е по-добре присихечси и духвно от много от нас .Балкана е мястото което е с най-силна концентрация на енергия която е като батерии за нас и за всичко .

LadyDi
07-04-2010, 07:24
Само дето Родопите и Балкана не е баш едно и също.

Shmahao
07-04-2010, 07:27
е да но важното е че има вековни дървета . Това стига .

LadyDi
07-04-2010, 07:28
е да но важното е че има вековни дървета . Това стига .
:lol:

Така, така...

raduna
07-04-2010, 08:47
Еми не знам, аз бях там миналата пролет и вековните дървета не ме впечатлиха особено, явно съм неподатлива на енергиите. Не искам да засягам никой, който е оттам, но не ми хареса града. Не знам как би издържал една година, да не пишеш книга?

Dumb
07-04-2010, 08:54
Баба ми е от Девин. Изобщо не харесвам града, става ми кофти като съм там. Най-вече заради хората...

Rowdy
07-04-2010, 08:55
Има ли тук такива които живеят в Девин ? Аз съв от много голям и луд град (София) но мисля да отида да живея на по-спокойно и красиво място а именно Девин . Града е заобиколен от вековни гори и много богата растителност заради което го избирам за поне една година . Енергииното поле там е изключително високо и зареждането с тази енергия ще е цялостно . 8) Но все пак , аз съм млад човек и се чудя , дали ще има и друто за правене там ... има ли млади хора или като във повечето краища на България е започнало да не отсава нищо свежо ?

виж ся, майна, ако се зареждаш от гори, турски сараи, поздравите от джамиите, мисля, че няма да те бърка, че няма малди хора в Девин :-o

Shmahao
07-04-2010, 09:48
Да бе това за турците го бях подминала твърде лекомислено .
Девин остава на заден план .
Не , не пиша книга но се интересувам от медитация и йогя и търся подходящотото място .

Shmahao
07-04-2010, 09:52
Еми не знам, аз бях там миналата пролет и вековните дървета не ме впечатлиха особено, явно съм неподатлива на енергиите. Не искам да засягам никой, който е оттам, но не ми хареса града. Не знам как би издържал една година, да не пишеш книга?
Необходимо е малко да дадеш и от себе си за да постигнеш това енергиино зареждане . Има много пътища и всички водят към едно и също . Когато си в балкана и вървиш с километри освобождаваш отрицателната енергия която се е насъбрала в теб . Вдишваш , усещаш природата . След това се прибираш и си физически уморен но психически успокоен . Наспиваш се здраво и на другия ден .... усещаш за какво говоря .

FlashMX
07-04-2010, 10:21
Не познавам форумното лице SWASTICA , но щом живее там със сигуртност е по-добре присихечси и духвно от много от нас .Балкана е мястото което е с най-силна концентрация на енергия която е като батерии за нас и за всичко .


:D

ShtrudeL
07-04-2010, 10:22
Не познавам форумното лице SWASTICA , но щом живее там със сигуртност е по-добре присихечси и духвно от много от нас .Балкана е мястото което е с най-силна концентрация на енергия която е като батерии за нас и за всичко .


:D

мда е...вече знаем защо е такъв...

LadyDi
07-04-2010, 19:04
Човекът иска в Девин... в Балкана... там е изворът на Шангри-Ла.

strave
07-04-2010, 19:40
Не познавам форумното лице SWASTICA , но щом живее там със сигуртност е по-добре присихечси и духвно от много от нас .Балкана е мястото което е с най-силна концентрация на енергия която е като батерии за нас и за всичко .


:D

мда е...вече знаем защо е такъв...Tъкмо мислех да напиша,че Свасти и добре психически е някакъв оксиморон.

SilentGrey
07-04-2010, 22:19
Всички окултисти на сапун.

iLovePussyJuice
07-05-2010, 10:48
много джамии и турци, така е навсякъде из Родопите...