PDA

View Full Version : супер тесните дънки



Shmahao
07-04-2010, 07:53
Вярто ли е че те правят по-сраб ?

Ааа и друг върос имам ! Току що изядох 150г пуканки със сол (смятай къв чувал е това ) и направо се пресолих Ще умра . Кво да правя да изхвърля солта по-бълзо много вода ли да пия 8-)

ValLoveYa
07-04-2010, 08:00
не пий вода тя задържа солта в организма
организмът ти сам ще ихвърли солта
а за дънките не мисля че правят човека да изглежда по-слаб
:?

vanilievisez
07-04-2010, 08:01
супер тесни дънки, ако можеш да се вмъкнеш в тях поне, е окей
ама ако нямаш хубави крака и горе-долу поне слаба талия, 'щото те притискат горе, и що има коремче и паласки, излиза много грозно..
иначе не пий вода по-добре, тя задържа солта в организма

Claudette
07-04-2010, 08:31
Тц-тц...

Все си мислех, че не е възможно човек да си мисли подобни неща, но ето, че е. Работила съм в магазин за дънкови облекла и толкова много жени си въобразяваха, че като си сложат тесни дънки, ще станат по-слаби, че бройката им бях загубила... А вярвай ми, резулататът е грозен! По-добре се погрижи за тялото си, за да изглежда добре в тесни дънки или се обличай според фигурата си.

xxsunshinexx
07-04-2010, 09:05
не пий вода тя задържа солта в организма
организмът ти сам ще ихвърли солта
а за дънките не мисля че правят човека да изглежда по-слаб
:?


тии чуваш ли се бе момиче ? Водата задържала солта по голяма глупост не бях чувала :lol: :lol: ... Солта задържа течностите в организма и за това ТРЯБВА да се пие вода за да се пречисти организма ;) неслучайно във всички диети трябва да пиеш по 2 литра вода на ден ;)

Colouring
07-04-2010, 09:14
Това за дънките е глупост.Като сложих супер тесни дънки и ако нямш хубава фигура знаеш ли на какво ще заприличаш? :-o Ще ти се очертава всеки един недостатък.Освен това-ако в талията също ти са тесни.. и като сложиш някоя прилепнала блузаааа....става УЖАС!

Neopitom3na
07-04-2010, 09:18
БОЖЕЕ.. :shock:

Little_Lady93
07-04-2010, 09:24
Освен, че няма да те направят по слаба, влияят зле на кръвообръщенито и водят до разширени вени и целулит...

PinkFloydSound
07-04-2010, 09:32
Амии, да речем, че водата разрежда натрия (т.е. солта) в кръвта, така че не се правете на много знаещи. И все пак не прекалявай с водата, де.
А за дънките – НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hgfh
07-04-2010, 10:57
Ако си с хубава фигура дънките само ще я подчертаят !
Обаче ,ако си пълна или имаш неоформена фигура, (например краката ти да са като 2 забити кола ) въобще ама въобще няма да е приятна гледка.

ValLoveYa
07-04-2010, 13:30
не пий вода тя задържа солта в организма
организмът ти сам ще ихвърли солта
а за дънките не мисля че правят човека да изглежда по-слаб
:?


тии чуваш ли се бе момиче ? Водата задържала солта по голяма глупост не бях чувала :lol: :lol: ... Солта задържа течностите в организма и за това ТРЯБВА да се пие вода за да се пречисти организма ;) неслучайно във всички диети трябва да пиеш по 2 литра вода на ден ;)

съжалявам объркала съм се разбрала съм го обратно :D

Steff9423
07-04-2010, 13:53
Значи зависи от фигурата.Не дали си пълна или слаба а да ли имаш голямо дупе или паласки.
Ето как седят тесни дънки на човек с паласки http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44556000/jpg/_44556179_pa_fat_jeans203.jpg
А ето как седят на човек с малко по-голямодупе (изобщо не е дебела,много е сладка с тия дънки) http://images.buddytv.com/artist-photos/francia%20raisa-20590/francia%20raisa-3700446.jpg
Затова,кажи дупе или паласки..Така по-добре ше ти помогнем..

betibarclay
07-04-2010, 13:53
Вярто ли е че те правят по-сраб ?

Ааа и друг върос имам ! Току що изядох 150г пуканки със сол (смятай къв чувал е това ) и направо се пресолих Ще умра . Кво да правя да изхвърля солта по-бълзо много вода ли да пия 8-)
бълзо пий вода :razz:

Shmahao
07-04-2010, 17:28
нямам нито паласки нито задника ми е голям но съм висока и не кокалеста . Имам месо по себе си .... и са нали е модерно да няммаш и аз си се чудя на акъла за кво ми пука кво е модерно ....

Steff9423
07-04-2010, 17:43
Права си..Носи каквото ти харесва,и каквото мислиш че ти седи добре..аЗ отдавна спрях да се интересувам от хорското мнение..

Luscious_Heart
07-04-2010, 17:55
[b]не пий вода тя задържа солта в организма
Ти куха ли си ма? :lol:
СОЛТА задържа водата :razz:

fenkatakrisi952
07-04-2010, 19:04
Не гледай колко са тясни,а намери правилната кройка за теб (тази която те прави най-слаба и в която най-много се харесваш) :) :) :-)