PDA

View Full Version : На какво ви е научило гаджето?



YouMakeMeSmile
07-04-2010, 09:54
е, тук определено не става дума за уменията ви в леглото под инструктажа на любимия. Става дума за духовните и моралните ценности, които ви е дал човекът до вас. Какво се е променило в характера ви от както сте заедно, по- добри хора ли сте станали, как се чувствате и изобщо как ви влияе гаджето? Вие сте. :)

mincheto
07-04-2010, 09:57
Абсолютно нищо.Той беше, наркоман и боклук.

anonimchetou
07-04-2010, 10:14
Не е толкова лесно да имаш връзка колкото изглежда именно той ми помогна да осъзная смисъла на една връзка.. Той ме научи винаги да вярвам и да имам надежда.. Той ми показа, че хората могат да се променят към по-добро, когато обичат. Той ме научи да проявявам повече разбиране, научи ме какво е компромис . С него изживявам много "първи" неща от рода на съвместен живот и т.н. Като цяло той ме научи само на положителни неща както и аз научих него на много неща.. И още и Още мога да пиша.. :smt007

alex4et0y
07-04-2010, 10:31
На нищо. Той беше боклук.. Като изключим това, че ми показа, че наистина съществуват такива боклуци.. 8-)

VinDiesel
07-04-2010, 10:40
Като цяло май аз съм бил учителя във всичките връзки.Имаше една за която незнаех че пуши трева,аз успях да я науча ,да си пуши само цигарите.Другата имаше приятели отрепки,които я муфтеха за пари...Отворих й очите.Да обръщат внимание на оценките си и как да ги подобрят.Да постъпват правилно в дадени ситуаций.Мен ме научиха ,да не вярвам толкова в уш искрената женска обич.

EndlessVoid
07-04-2010, 11:09
Май за учител не ставам, ама и за ученик не ме бива. Но едно поне мога да кажа - научил съм ги да осъзнават колко много губят. И рано или късно ми ревът... ама вече късно е.

BiGBaDWolF
07-04-2010, 11:36
Научи ме да обичам истински !

rebeccaa
07-04-2010, 11:40
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

slun4ice

yoo97
07-04-2010, 13:19
Хубава темичка.
Оо,на много неща ме научи.Научи ме,че една връзка не е просто физическо преживяване,като целувки и пр.,а че е нещо много повече,затова много му благодаря.Той ме научи да обичам.Научи ме,да знам що е уважение и истинска обич.Преди нямах такова чувство и не знаех какво е.Научи ме да ценя живота и,ако се разделим,да не тъжа за него,а да си намеря друг,който да обичам също като него. :smt022 :smt007 :smt060 :cry:

spopi
07-04-2010, 13:27
По точно аз се научих да мразя и да не вярвам в любовта. :? Забравих какво е доверие и поставям стени между себе си . 8)

LoVe3e
07-04-2010, 15:12
Какво ме научи ли? Хмм труден въпрос при положение колко много трябва да се изброява...Научи ме най вече да Обичам истински ...Научи ме как да уважавам даден човек..как да се справям сама в трудни ситоации...как да преодолявам всяка пречка пред пътя ми...Научи ме, че никога в една връска не е важно дали сте правили секс или не ...Научи ме да го ценя и да му имам доверие във всяко отношение... И най вече НАУЧИ МЕ ДА ГО ОБИЧАМ !!! :) :)

ShtrudeL
07-04-2010, 15:16
Интересно...всички неща,които сте научили би трябвало да ги знаете и без да сте имали гадже.

"Научи ме да обичаМ" - всеки обича човече. На това няма как НЯКОЙ да ви научи.
"научи ме да не се доверявам на всички" - туй трябва да си малоумен,че да не го знаеш
"Научи ме на уважение" - доста жалко ако преди това не сте знаели какво е
"научи ме да ценя живота" - че не сте ли го ценили преди това?


П.П Няма да се променя (да изневеря на своето и на това,което държа) заради някой си. Променям се единствено в отношенията ни. Т.е усещам,че с времето и с всеки ден ми е по-близък.

Priceless
07-04-2010, 15:17
Love3e .. или там както си ..Да те научи и на граматика. Няма да е лошо.

Иначе .. научи ме, че ... не трябва да си правя грандиозни планове за бъдещето, защото нещата почти винаги се прецакват.
Научи ме, че колкото и искрено да звучат думите, в един момент се оказват поредната лъжа...

Положителното е ... че ме научи да обичам себе си.

strave
07-04-2010, 15:47
Интересно...всички неща,които сте научили би трябвало да ги знаете и без да сте имали гадже.

"Научи ме да обичаМ" - всеки обича човече. На това няма как НЯКОЙ да ви научи.
"научи ме да не се доверявам на всички" - туй трябва да си малоумен,че да не го знаеш
"Научи ме на уважение" - доста жалко ако преди това не сте знаели какво е
"научи ме да ценя живота" - че не сте ли го ценили преди това?


П.П Няма да се променя (да изневеря на своето и на това,което държа) заради някой си. Променям се единствено в отношенията ни. Т.е усещам,че с времето и с всеки ден ми е по-близък.Акуратно мнение от модераторката с което се съгласявам.Нещата които може да ми предложи е различното си мислене по някой теми.

zority7
07-04-2010, 15:52
ми да ви кажа на нищо :D :D ,срам 8-) май аз само съм го научила поне на нещо :oops:

GracelessIsDumb
07-04-2010, 16:22
Научи ме да пуша, да играя футбол и също така ме научи да ям кисело мляко 8) 8-)

Сега за по-сериозните неща, но горните 3 са черешката на сладоледа
Моето бивше гадже ме научи, че животът не се поднася на тепсия и трябва да се боря, за да постигна своето. Но ме научи да бъда истинска само с тези, които истински уважавам и обичам. За другите- лицемерие и добра актьорска игра :)

3oPuTy
07-04-2010, 16:24
ShtrudeL ако се замислиш сигурно ще се сетиш за поне 2-3 ситуации,в които може да спреш да обичаш (било то роднина,приятел,гадже ...) и след време с помощта на някой твой близък да се научиш отново да го обичаш.
Що се отнася до доверяването - едно е да знаеш,че не трябва да се доверяваш на всеки (включително и на близки и/или приятели) и съвсем друго да МОЖЕШ да не им се доверяваш.Второто си е чиста и проста Наивност,а не малоумие!!!
За уважението - може да се има предвид уважение към самия човек (т.е. към гаджето на този,който го е написал).
За цененето на живота - когато човек загуби някой свой близък роднина или приятел може да попадне в такава депресия,че да загуби смисъл да живее ... Точно тогава може да се появи човек,който отново да върне желанието за живот във въпросния човек.

Това,че за теб някои неща не са "нормални" не означава,че за всички е така ;) Както аз (а и повечето писали тук,предполагам) не съм съгласна с твоето твърдение,че не би се променила заради някой (реално погледнато всеки се променя,когато има дълга и сериозна връзка с някого ... макар и несъзнателно,просто човек започва да се нагажда и да свиква с неща,свързани с човека до него,което си е точно промяна),така и ти не си съгласна с нещата от по-горе,но това не прави никоя от двете ни "малоумна" или нещо подобно ;)




По темата:
Научи ме да му вярвам безрезервно.
Научи ме да изразявам чувствата си,а не просто да ги тая в себе си.
Научи ме да да бъда себе си,а не да се крия зад различни маски.
Научи ме да ценя повече малките радости в живота.
Научи ме и на още няколко неща,но те са прекалено лични ... :)

SisinkaS
07-04-2010, 16:36
На какво ме е научил ли.. ами на доста неща ..хах. Аз покрай него се осъзнах като истински човек и видях реалността .. :-o Научи ме да бъда търпелива, да проявявам повече разбиране.Покрай него разбрах какво е това компромис.Той ми отвори очите, че не всички са такива на каквито се правят.Около него ,заради мой собствени действия се научих да бъда по отговорна и внимателна в действията и постъпките си.Той беше този който ме научи, че немога винаги да оставям себе си на заден план и да се съобразявам с другите.Той беше човека, който успя да ме кротне и да ме вкара в пътя.Аз успях да го науча как да се държи с едно момиче.. или по - точно как да говори с едно момиче, защото много често казваше неща, които... просто е трябвало да си премълчи.. Разбрах какво е това да обичаш и да държиш адски много на някой, да те е страх да не го изгубиш.Той ми показа онзи свят изпълнен с любов, мечти, страст .. И честно казано аз не искам да го променям повече, без значение дали има нещо което ме дразни в него или не.. Просто такъв си го харесвам и обичам.. иначе просто няма да е същия човек в който съм се влюбила :-)

sheilsis
07-04-2010, 16:55
научи ме да не се страхувам от чувствата си и да ги изразявам
научи ме, че утре-то не е гарантирано за никого и че трябва да живея в настоящето, а не в бъдещето
от него научих и че мечтите са едно от най-важните неща в живота и че трябва да се бориш със всичка сила за това, което искаш и да не се отказваш, да не се отчайваш
аз от своя страна го научих да обича :) или поне той така твърди :) каза, че съм променила много живота му и т.н. и т.н.
мда вече не сме заедно, но никога няма да го забравя :) страхотен човек е

ThePowerOfLove
07-04-2010, 18:17
Предишния ме научи да ценя това, което имам.. А сегашния, хм.. да имам вземане-даване само с хора, за които ми пука.

Shmahao
07-04-2010, 18:19
да се друсам . Гадна утрепка

givemereasontolive
07-04-2010, 18:20
Научи ме,че когато искаш нещо толкова силно то става,стига да вярваш в него и да не се отказваш.
Научи ме,че физическия контакт не е единствен м/у двама.
Научи ме да обичам истински,научи ме,че с воля всичко се постига.
Научи ме и ми помогна.

art
07-04-2010, 19:07
Не мога да кажа, че ме е научил на нещо, но за жалост не мога да кажа, че аз съм го научила на нещо. Единственото, което проумях с времето е, че наистина много го обичам и заради това съм готова на всякакви компромиси.

Jumbie483
07-04-2010, 19:42
Мен пък ме научи да пиша огледално, да рисувам графити и ме научи как сама да си "изобретявам" разни неща 8-)

nefchi_bs
07-04-2010, 20:30
Промени ми стила на музика и сега осъзнавам,че по този начим ми е променил и характерът...Иначе на него не му пукаше много много за мен..

ShtrudeL
07-04-2010, 22:17
ShtrudeL ако се замислиш сигурно ще се сетиш за поне 2-3 ситуации,в които може да спреш да обичаш (било то роднина,приятел,гадже ...) и след време с помощта на някой твой близък да се научиш отново да го обичаш.
Що се отнася до доверяването - едно е да знаеш,че не трябва да се доверяваш на всеки (включително и на близки и/или приятели) и съвсем друго да МОЖЕШ да не им се доверяваш.Второто си е чиста и проста Наивност,а не малоумие!!!
За уважението - може да се има предвид уважение към самия човек (т.е. към гаджето на този,който го е написал).
За цененето на живота - когато човек загуби някой свой близък роднина или приятел може да попадне в такава депресия,че да загуби смисъл да живее ... Точно тогава може да се появи човек,който отново да върне желанието за живот във въпросния човек.

О боже! Та нали и да има човек,който да те връща към определени чувства/емоции...който да ти помага и напомня някои неща...той просто те...покрепя/побутва по рамото...ти винаги си ги знаел и си бил научен от преди...(би трябвало!) Всичките неща,които сте научили уж от гаджетата си си ги знам и съм си ги откривала сама и са абсолютно елементарни.

Masari90
07-04-2010, 22:22
целия ми любовен живот ме е научил че алкохола и наркотиците ПОМАГАТ! в краина сметка винаги само те ми остават... ;) След като разпръснах позитивната си аура съм готов за подвизи ;)

CherryS
07-04-2010, 22:29
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

slun4ice

Monstre
07-04-2010, 22:33
8-) Научи ме как да го въртя на малкия си пръст. Обаче след това ми омръзна и...

Всъщност беше първият, в който се влюбих. Научи ме, че няма смисъл да се правя на някоя друга, аз съм си аз. Всъщност не беше първият, който ми го е казвал, ама само на него повярвах. 8-) Може би само затова съм му благодарна, останалото ми е навличало предимно проблеми.

Naive
07-04-2010, 23:02
Хмм. Не знам на какво ме е научил, т.е. знам, но не е на нито едно от нещата, които вие изброихте, та... тези неща си ги знам още от... и аз не знам откого.
С него имаме различни интереси и както аз му обяснявам някои неща и го обогатявам, така и той мен. Но да тръгне да ме учи, че трябва да уважавам, да бъда себе си?! пхаха

chemist9009
07-04-2010, 23:59
На едно НИЩО! Срещам само кучки...на к'во може да ме научи?!?!? :lol: :lol: :lol:

anity92
07-05-2010, 07:25
Научи ме да обичам както никога до сега ! :smt007 :)

didi0804
07-05-2010, 07:30
Показа ми какво е да обичаш истински! :smt007

kremen4eto
07-05-2010, 08:37
Научи ме да отстоявам позициите си. Научи ме да не се оставям да ме тъпчат. Научи ме да бъда силна в обществото и душичка насаме с него (той самият е такъв). Научи ме да не спирам да опитвам, щом искам нещо. Научи ме да не мисля за страха, а да действам докато не е станало късно. Научи ме, че нещата от живота са просто събития - нито начала, нито краища на нещо. Научи ме да разбирам какво искам и че не е толкова трудно да го знам. Научи ме да признавам всичко, дори грешки, които не е толкова наложително да признавам ... а просто за да съм откровена. Научи ме, че всеки ден е хубав щом аз самата се събудя с тази мисъл. Научи ме, че никой не може да ме промени, ако аз не го поискам. Научи ме, че мога да променя всичко, което искам, стига наистина да го искам. Научи ме, че няма пропилени шансове, просто натрупан опит. Научи ме да споделям дори и най-притеснителните неща, без да се срамувам от тях. Научи ме, че да се усмихнеш не е крайният резултат на щастието, а именно с това се започва.
Чертата в характера му, която най-много харесвам и на която ме научи е, че всички сме хора и после сме различни.

P.S.: Страхотна тема! Не бях мислила досега за тези неща.

reoffender
07-05-2010, 08:55
Научи ме да бъда себе си.
Научи ме да слушам dnb.
Научи ме да прощавам непростимото.
Научи ме да обичам по най-чистия и велик начин.
Научи ме да разпознавам истинското от фалшивото.
Научи ме да вярвам в себе си.
....
....
и ме заеба. :)

pebals
07-05-2010, 09:05
Научи ме да обичам истински !

+ 1 и да мисля преди да върша някой неща... :)

Muddled
07-05-2010, 09:10
Поздравления за темата наистина е мнохо хубава :grin:
Той ме научи да вярвам повече в себе си, научи ме да не се оставям хората да ме тъпчат и да отстоявам позициите си, научи ме че когато искам нещо трябва да се боря за него до край, научи ме да бъда себе си, научи ме да прощавам повече отколкото някой е заслужил, показа ми какво е да обичаш истински. :smt007

mechtaq_za_teb
07-05-2010, 12:15
Ооо... да бъда много по силна и твърдоглава, когато искам нещо. :-D

crayola
07-05-2010, 12:26
Предишният ми приятел ме изгради като човек - овенските (иначе казано инатите) черти в характера ми ги откри той. Преди бях съгласяващо се с почти всичко заблудено момиченце... Но тъй като бяхме заедно дълго време ми е въздействал много.
Сегашният ми приятел е в процес да ме научи да чета качествена литература, да виждам нещата от друга гледна точка и да общувам с хора, които не се вписват в представата ми за "нормални".

Донякъде съм съгласна със Щрудел-ката. Ако приятелят ви ви е научил на уважение и да цените живота си, сте го закъсали доста зле... Става нещо от рода на: "Бях емо и си режех вените през ден, но тогава дойде Негово Величество ТОЙ и ме просвети" :?

anonymous708973
07-05-2010, 12:29
Предишният ми приятел ме изгради като човек - овенските (иначе казано инатите) черти в характера ми ги откри той. Преди бях съгласяващо се с почти всичко заблудено момиченце... Но тъй като бяхме заедно дълго време ми е въздействал много.
Сегашният ми приятел е в процес да ме научи да чета качествена литература, да виждам нещата от друга гледна точка и да общувам с хора, които не се вписват в представата ми за "нормални".

Донякъде съм съгласна със Щрудел-ката. Ако приятелят ви ви е научил на уважение и да цените живота си, сте го закъсали доста зле... Става нещо от рода на: "Бях емо и си режех вените през ден, но тогава дойде Негово Величество ТОЙ и ме просвети" :?

edit: Горното мнение също е мое - бях в акаунта на приятелка. :)

totalmk
07-05-2010, 13:25
Промени ми стила на музика и сега осъзнавам,че по този начим ми е променил и характерът...Иначе на неЯ не И пукаше много много за мен..
хах, същата история :>

07-05-2010, 13:43
Научи ме на повече от колкото някога можех да науча. Даде смисъл на живота и заедно, след толкова много време, научихме какво наистина значи да си пълноценен в една връзка, да се грижиш за човека до себе си, да обичаш истински човека на когото държиш, да помагаш и да разчиташ на помощ, безценно. Обожавам я.

Казват, че безкрайни неща не съществуват.. хм.. дано заедно поне успеем да се приближим дори малко до тази безкрайност. Един живот, до краят му - смъртта, заедно .... това ще е достатъчно. :)

wonderland
07-05-2010, 17:37
С него съм от много време и ме е научил на доста неща.Научи ме,че има ситуации,в които трябва да мисля първо за себе си и после за другите.Научи ме,че когато искам нещо трябва да се боря за него.Също така ме научи да не се боя от нищо.

soul1199
07-05-2010, 17:59
Благодарение на бившия ми осъзнах,чемомчетата са боклуци,не всички,но повечето,благодарение на него си прецаках приятелството с най-добрия ми фр. и разбрах,че трябва много внимателно да подбирам гаджетата си. :)

partychild
07-05-2010, 19:34
Научи ме да отстоявам позициите си. Научи ме да не се оставям да ме тъпчат. Научи ме да бъда силна в обществото и душичка насаме с него (той самият е такъв). Научи ме да не спирам да опитвам, щом искам нещо. Научи ме да не мисля за страха, а да действам докато не е станало късно. Научи ме, че нещата от живота са просто събития - нито начала, нито краища на нещо. Научи ме да разбирам какво искам и че не е толкова трудно да го знам. Научи ме да признавам всичко, дори грешки, които не е толкова наложително да признавам ... а просто за да съм откровена. Научи ме, че всеки ден е хубав щом аз самата се събудя с тази мисъл. Научи ме, че никой не може да ме промени, ако аз не го поискам. Научи ме, че мога да променя всичко, което искам, стига наистина да го искам. Научи ме, че няма пропилени шансове, просто натрупан опит. Научи ме да споделям дори и най-притеснителните неща, без да се срамувам от тях. Научи ме, че да се усмихнеш не е крайният резултат на щастието, а именно с това се започва.
Чертата в характера му, която най-много харесвам и на която ме научи е, че всички сме хора и после сме различни.

P.S.: Страхотна тема! Не бях мислила досега за тези неща. В общи линии ме научи да вярвам в себе си, а аз него научих какво е любов ( за първи път обича) и го отказах от някои вредни навици :)

justonegirlwithonehope
07-05-2010, 19:40
Научи ме да не бъда толкова наивна и че е нужно да показвам любовта си и да давам, че живота не е само получаване.И съм му благодарна, за което, дори да е просто бивш, той бе всичко и може би още е. :(

BurnDown
07-07-2010, 22:44
Научи ме да вярвам повече в себе си, да не се отказвам, да не ми пука толкова за мнението на другите... Направи ме по-уверена в себе си.
За година и нещо от както сме заедно и двамата израснахме доста и научихме много неща.

miShle
07-07-2010, 22:53
Май за учител не ставам, ама и за ученик не ме бива. Но едно поне мога да кажа - научил съм ги да осъзнават колко много губят. И рано или късно ми ревът... ама вече късно е.


Да,да, да ... какво като ми е разбил сърцето след време винаги успявам да го върна двойно :)

indigo0lady
07-07-2010, 23:27
С него преоткрих много неща за себе си, които съм усещала като вярни и преди, но върху които не съм се замисляла толкова. А ако трябва да кажа нещо, на което ме е научил къде с пример, къде с анти-пример 8-) - може би, че истината е неедностранчива, често противоречива, дори нелогична ... :)

K_O_L_E_V
07-08-2010, 00:00
Научи ме да чета , пиша , смятам и правя оригами. 8)

bilqnavod
07-08-2010, 07:06
Предишното или сегашното... :D
Да ме дразни.... най - вече. Направо ми писна да си намира извинения да не се видим.... 100 на 100 прави се на ударен и вече усещам, че парата започва да излиза от чайника и незнам в кой момент ще взема сопата и нз.... Писна ми да давам, а нищо да не получавам.... Писна ми от незаинтересованост към мене. Не съм няква наптрапчива да го тормозя през цялото време. Дори не смея вднъж в седмицата да го потърся ...тва на кфо мяза. Ако беше някоя друга до ся щеше да му каже шет мада фака бегай да не ти опъна врътъ

HardGirl666
07-08-2010, 08:03
Заедно разбрахме какво е любовта,той е до мен във всеки един труден момент и той е единствения,който може да ме успокои.А какво научих от него?Научи ме да бъда силна,дори в моменти когато нещата са висяли,никога да не се предавам.Научи ме никога да не си мълча,когато имам нещо за казване-да го казвам веднага,защото рано или късно ще съжалявам за неизказаните думи.Само и единствено пред него мога да бъда себе си-той ме научи да бъда АЗ,да не подражавам на други,даде онази част на душата и разума ми,която ме допълни. :)

anonymous708973
07-08-2010, 08:04
[i]Предишният ми приятел ме изгради като човек - овенските (иначе казано инатите) черти в характера ми ги откри той. Преди бях съгласяващо се с почти всичко заблудено момиченце... Но тъй като бяхме заедно дълго време ми е въздействал много.
Сегашният ми приятел е в процес да ме научи да чета качествена литература, научил ме е да виждам нещата от друга гледна точка и да общувам с хора, които не се вписват в представата ми за "нормални".


Научи ме да разбирам малко от малко от футбол (коефициенти, такива неща) - което звучи малко странно на фона на възвишените неща, на които са ви научили вас, но за мен е малко и сладко :)
И всъщност ме научи да вярвам, че понякога просто нямаш причини да ревнуваш, защото си сигурен в човека до теб. :)

d3d0ks7eR
07-08-2010, 08:26
Истинска Любов :) :-) :-) :-)

mincheto
07-08-2010, 08:28
Аз го научих тоя боклук на нещо, да спре с дрогата. Не ,че пак не е същият боклук де....но благодарение на мен се осъзна ,че живота не е само в дрогата,пиячката и тъпите курви.

bilqnavod
07-08-2010, 09:29
Аз го научих тоя боклук на нещо, да спре с дрогата. Не ,че пак не е същият боклук де....но благодарение на мен се осъзна ,че живота не е само в дрогата,пиячката и тъпите к**ви.

Ходила си с такъв който е употребявал наркотици? Ужас, хубаво че сте се разделили.... :shock: :smt099

DaemonBoy
07-08-2010, 09:32
Дотук са ме научили на едно: вяра на жена да нямаш...

XTREMEFREERIDE
07-08-2010, 09:37
Научи ме да не ми пука за хора, които не го заслужават.

TheBeliever
07-08-2010, 09:40
Нучи ме да се радвам на малките неща в живота. Научи ме да правя компромиси. Научи ме да показвам свободно чувствата си, да не се срамувам от недостатъците си. Отучи ме от някои лоши навици и сега се опитва да ме отучи от проявите ми на безсмислен инат.
Май си намерих майстора... :lol:

Violenza
07-08-2010, 09:46
Научи ме, че не бива да съм такъв инат, и че с него няма да постигна нищо добро. Показа ми какво е да имаш стабилна връзка с мъж, а не с момче. Доказа ми колко е хубав съвместният живот с партньор, но за кратко.
Научил ме е и на много други неща, свързани с някои науки.
Научи ме и как да възпитавам кучето си.

Assshley
07-08-2010, 12:06
Мога да кажа,че като цяло приятеля ми ме научи на доста неща както с добро така и с лошо.Изстрадал е много повече от мен и е пораснал прекалено бързо точно за това може би така да се каже 'попих' толкова много неща от него.Научи ме,че живота е такъв какъвто си го направиш-нито добър,нито лош.Научи ме,че никога не трябва да се доверявам на хората и да разчитам за тях на всичко и,че ако не си помогна сама едва ли ще има хора,които да ми помогнат без задни мисли.Научи ме,че колкото повече планувам едно нещо толкова повече то се прецаква накрая.Научи ме,че истината може и да е болезнена,но лъжата е два пъти по-болезнена.Научи ме какво значи истински да обичаш някой не само да си мислиш,че го обичаш .. Чрез връзката ни се научих да бъда по-отговорна и по-малко егоистка.Научи ме,че рано или късно всичко се връща и,че понякога лошите неща те правят по-добър човек и,че винаги можеш да се поучиш от грешките си.Общо взето на много неща ме е научил.Покрай него пораснах .. Преди това си бях неосъзнато лапе чак сега го забелязвам.

Neopitom3na
07-08-2010, 14:29
научи ме да обичам

dAimIk0z
07-08-2010, 14:56
научи ме да обичам
научи ме да бъда човек
да се държа както трябва
и да уважавам хората

ReachlessGirl
07-08-2010, 17:36
Иска му се да ми повлияе към по - добро, но съм прекалено голям инат, за да го послушам .. с което определено не си помагам!!! .. :?
За сега е успял да "залепи счупеното" от предишната ми връзка и да си намери място в живота ми .. :smt007

givemereasontolive
07-08-2010, 17:47
Мога да кажа,че като цяло приятеля ми ме научи на доста неща както с добро така и с лошо.Изстрадал е много повече от мен и е пораснал прекалено бързо точно за това може би така да се каже 'попих' толкова много неща от него.Научи ме,че живота е такъв какъвто си го направиш-нито добър,нито лош.Научи ме,че никога не трябва да се доверявам на хората и да разчитам за тях на всичко и,че ако не си помогна сама едва ли ще има хора,които да ми помогнат без задни мисли.Научи ме,че колкото повече планувам едно нещо толкова повече то се прецаква накрая.Научи ме,че истината може и да е болезнена,но лъжата е два пъти по-болезнена.Научи ме какво значи истински да обичаш някой не само да си мислиш,че го обичаш .. Чрез връзката ни се научих да бъда по-отговорна и по-малко егоистка.Научи ме,че рано или късно всичко се връща и,че понякога лошите неща те правят по-добър човек и,че винаги можеш да се поучиш от грешките си.Общо взето на много неща ме е научил.Покрай него пораснах .. Преди това си бях неосъзнато лапе чак сега го забелязвам.

Едно към едно.

gLypChenCee
07-08-2010, 17:48
Научи ме да обичам и да бъда себе си . :)

FiRe_LaDy
07-08-2010, 18:18
Научил ме е на много.Станала съм доста по-силна като характер и като човек.Научил ме е, че трябва да се боря и да вярвам до последно, ако искам нещо.Нямам нищо общо с това, което бях, когато тръгнахме.Знам, че не трябва да вярвам на всеки и да разчитам най-много на себе си;че с един човек света не свършва;че трябва да имам доверие на човека до себе си;че трябва да понякога да се вслушам в думите на хората и да признавам грешките си;че колкото повече се страхувам и държа един човек до себе си, толквоа повече го губя и отдалечавам от себе си;че всеки трябва да има лично пространство и никой няма право да го нарушава;че когато обичаш можеш да правиш компромиси и да прощаваш дори и непростимото.Нещата, които научих от него са наистина много и не бих могла да изброя сега.Просто той е човектъ, които ме направи мен самата човек и ме накара да порасна много.Благодарна съм му за всичко, макар и да ми е показал и да ме е научил на някой неща болезнено ...
П.П. Обичам те !!!!

m0
07-08-2010, 18:30
Научи ме,че може би, най-важното нещо в една връзка е споделянето,дори и на най-срамното и най-съкровеното.

melchetooo
07-08-2010, 18:47
Научи ме да не давам на хората да определят съдбата и живота ми,също така,че съм равна с всички и никой не е по-доло или по-горе от мен...

gia_sena_mono
07-08-2010, 19:11
От настоящия не мисля,че има какво толкова да науча. :?

DqVoLsKoJeLaNiE
07-08-2010, 19:31
Той не ме научи, а пи-точно ми показа...,показа ми какво е ИДИОТ,какво е мъж, с каква глупава философия живее, научи ме да лъжа, да бягам, да си измислям оправдания, научи ме как да използвам красотата си и накрая ме научи, че тези "уроци" са били с цел да ги последвам, да приема философията на един ограничен мъж като идеал и да съм като куче след него...,но проблема при този "учител" беше, че...не проработи,защото единственото ценно нещо, на което ме научи беше ИНАТЪТ...Иначе, аз го научих на доста неща:какво е компромис, какво е любов, как да се държи не-като-идиот,там където не трябва и най-важното: момиче никога не преебавай, защото за нея може да боли, но след малко или много време, преебания оставаш ТИ... :) Като се замисля го наумих още нещо:КАК ДА БЪДЕ ЧОВЕК...,но този урок си остана неразбран..очевидно. :)

VinDiesel
07-08-2010, 19:34
Как така всичките все учите на любов и обич, или вас ви учат ...