PDA

View Full Version : Разтълкуване на сън



roshlichka
07-04-2010, 11:13
Здравейте. Снощи сънувах сън който много ме разтрои.. Може ли да ми помогнете да го разтълкуваме. Таааа..
Сънувах че съм на екскурзия и там е момчето което адски много харесвам и екскурзията беше 4 дни. Първият ден пътумахме с голям автобус и видях това момче от далеч но нищо не сме си казали (а попринцип сме приятели.. е не много добрии ноо сме се събирали заедно по едно време бяяхме малко по-близки но така и не се стигна до целувка) вторият ден много го търсих но неможах да го намеря в хотела.. незнаех в коя стая е.. постоянно питах в коя стая е и все ми казваха или незнам или ми казваха някакъв номер на стая но таам го нямаше. На третият ден го видях започнах да му правя много и много открити намеци че го харесвам.. той все ме режеше. Аз цял ден ходех зад него и го следвах но увии той ме режеше и режеше.. казах му че неискам обвързване само искам да знам че сме двамата.. ако трябва няма да ходим.. казах че сърцето ми плаче без нето но той пак ме одряза.. след което ми ставаше много гадно и плачех и пак се втурвах след него.. знам само че 4 дедн щяхме да заминаваме обратно но се събудих.

ПП1 Аз последните нощи преди да заспя правя планове и обмислям в подходях момент наистина да му призная за чувствата си.

ПП2 Не ме съдете за правописните грешки много бързах.

ПП3 Днес в фейсбук видях че на стената му има някаква снимка на русо момиче на което влязах в фейса и дори го нямаше в приятели.. много се разтроих.


Какво ли означава това?

mylife1
07-04-2010, 12:26
Здравей!
На такъв сън - разтълкуване няма! Нормално е, когато човек се вълнува от нещо - да го сънува, аз същото съм така понякога - сънувам желан подарък или както е в твоя случай - гадже и целувка! Тъй че не бива да се разстройваш, няма нищо гадателско - това е просто един обикновен сън! Иначе за момичето от ФБ - не разбрах много какво имаш предвид, ако искаш още някакъв съвет как да постъпиш с момчето - пиши, ще се радвам да ти помогна! :)

roshlichka
07-04-2010, 12:56
беше сложил на стената се тази снимка на момичето..

Иначе благодаря ти.. наистина много се разтроих.. може би този сън е защото се страхувам да му призная за да не ме отхвърли.. аз си мисля че ме харесваше преди но имаше една игра на шише с истина или риск един път и едно др момче го попита ти харесваш ли я.. (тоест мен) и той каза не.. чувствах се тъпо но си помислих че и аз бих казала не пред толкова хора които имаше.. ддз.. тамън се бях решила да му призная но сега се разколебах заради съня и тая снимка ии няма да го направя..

mylife1
07-04-2010, 18:50
Знам, че ти е трудно да го направиш, но вярвай ми това че момчето трябва да направи първата крачка не е така! Крачката трябва да бъде направена от този, който е сигурен в чувствата си! Пробвай се да излезеш с момчето и да му покажеш или направо да му кажеш в прав текст (това е най-хубавото) дза своите чувства и наистина ще е добре да го направиш но живо и лично - само вие двамата, защото само така ще можеш да си сигурна дали ако отрече, няма да излъже! Малко оплетено ти го казах ама :? .... :) Вярвам че ще се справиш! Не е страшно, когато му кажеш, ще видиш колко добре ще се почувстваш! Действай! И да се похвалиш, като се случи ;) ... Чакам добрите новини!

roshlichka
07-04-2010, 21:25
мерси за съвета.. ако наистина събера смелост да го направя ще кажа.. :-)

Unendlich
07-05-2010, 15:12
Сънят ти просто е плод на въображението ти. Явно често мислиш за него и си представяш разни случки. (нормално де, все пак го харесваш) Ако мислиш, че си достатъчно готова да му кажеш чувствата си - давай, възможност винаги ще се намери, стига да има желание. Както каза mylife1 - този, който е сигурен в чувствата си, той трябва да направи първо крачката. Поне така ще разбереш дали наистина те харесва или не :)