PDA

View Full Version : Главоблъсканица...



Amelly
07-04-2010, 11:54
Нещатата се разтакават много бавно и реших най-накрая да взема нещатата в свои ръце,като се има напревид ,че аз съм по-срамежливата от двамата.
Смятам да го питам направо ,ще става ли нещо,ще сме заедно ли ,защото определено си личат симатиите и на двама ни,но до там.
Момчета как бихте реагирали ,ако сте на негово място ако ви изкарат картите на масата дет се вика.Облекчени ,че друг е поел инициативата или?
Притеснението ми идва именно от там,че той не ео хората които се спичат аз съм и за това се чудя защо нещата до сега не са се получили ?
Да действам ли или да изчакам още известно време докато той реши?>

BiGBaDWolF
07-04-2010, 12:18
Действай и се небой !

peshost
07-04-2010, 12:18
ОМГ, имаш НАпредвид ахухаухау!!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

Elenichkaa
07-04-2010, 12:48
Действай.

VinDiesel
07-04-2010, 14:25
Ти ша бъдеш мъжа във връзката,давай хвани го ти :)

fenasf
07-04-2010, 16:19
Нещатата се разтакават много бавно и реших най-накрая да взема нещатата в свои ръце,като се има напревид ,че аз съм по-срамежливата от двамата.
Смятам да го питам направо ,ще става ли нещо,ще сме заедно ли ,защото определено си личат симатиите и на двама ни,но до там.
Момчета как бихте реагирали ,ако сте на негово място ако ви изкарат картите на масата дет се вика.Облекчени ,че друг е поел инициативата или?
Притеснението ми идва именно от там,че той не ео хората които се спичат аз съм и за това се чудя защо нещата до сега не са се получили ?
Да действам ли или да изчакам още известно време докато той реши?>

Абсолютно :D

sheilsis
07-04-2010, 16:57
Кажи му всичко каквото изпитваш към него без страх! :) Поеми инициативата и повярвай няма да съжаляваш! :))) Особено след като казваш, че и той има симпатии към теб действай, за да не се вайкаш после че си си изпуснала шанса.
Както казва Христо Стоичков - ИграИш - пИчелиш, нИ играИш - нИ пИчелиш! :D

Paramour
07-04-2010, 17:46
Действай и се небой !

Точно, кратко и ясно! :) :)

valdesbg
07-04-2010, 19:42
Ем.. то очеизвадния отговор е да действаш.

В карйан сметка или ще спечелиш или не. Което си има плюс - няма да си на тръни. Все пак и в двата варианта е добре за теб.

Айде!

mincheto
07-05-2010, 06:20
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

LadyDi

fenasf
07-05-2010, 16:12
^^ кво ми се правите на модератори, съкращения ли ще има, че изведнъж почнахте и правило 6 да забелязвате :D