PDA

View Full Version : Ако се следим ще се хванем . . .



miminka__94
07-04-2010, 13:39
Има ли такъв момент в които си позволявате малко повече с другите момчета/момичета от колкото може да си позволи обвързан човек или никога не давате повод за съмнение за изневяра ... Случвало ли ви се е да ви казват,че гаджето ви е флиртувало с друг/друга или обратното и изобщо следите ли се или не сте изобщо ревниви?

VinDiesel
07-04-2010, 14:13
Имало е такива моменти,не следя никоя ,то се разбира винаги..

mtvbabe
07-04-2010, 14:15
Това само на мен са ми го казвали...на гаджето ми-никога. :oops: :oops: :oops:

MaLkaTa_LaDy
07-04-2010, 14:16
Ще отида при него и по най-дериктния начин ще го питам "Защо се сваля с ... ?". От реакцията му ще преценя дали го е правил. И в крайна сметка зависи в какви отношения сме, дали се е случвало преди и т.н., ще реша дали искам да го късам. Попринцип не съм ревнива. Нещата стоят по-просто - с мен си / не си с мен.

partychild
07-04-2010, 14:50
Не си позволявам такива неща...не ми е кеф :) Не следя приятеля си..не съм ревнива, а и му имам пълно доверие

EndlessVoid
07-04-2010, 15:04
Не съм толкова ревнив и никога не си позволявам да нещо повече от приятелски разговор с други момичета. Също така и не следя приятелките си. Ако има нещо все някой ще ми каже :D

Obsession
07-05-2010, 17:31
Нали знаеш, че всеки има различна представа за диапазона от "позволени" и "непозволени" "неща", когато е обвързан.
Никога не съм си позволявала нищо, което да унижи партньора ми, без значение дали някога би разбрал. А това "гаджето ти се сваля с еди-коя-си.." хм, честно казано, не съм го чувала от 13 годишна ;)

soul1199
07-05-2010, 18:07
Има ли такъв момент в които си позволявате малко повече с другите момчета/момичета от колкото може да си позволи обвързан човек или никога не давате повод за съмнение за изневяра ...

Когато съм обвързана,не бих изневерила,просто не бих могла,а и няма никъв смисал в това. Случвало ли ви се е да ви казват,че гаджето ви е флиртувало с друг/друга или обратното и изобщо следите ли се или не сте изобщо ревниви?Аз съм много ревнива,не ми трябва някой да ми казва примерно,ако някое гадже е флиртувало с друга,сам ще разбера рано или късно.

kremen4eto
07-05-2010, 18:20
Имам му доверие, не следя, тъпо е. Ако стане нещо, да става. Рано или късно ще разбера. Той пък е на принципа - ако ми изневериш така си решила, ти губиш. И така ... не се занимаваме с излишни истерични пристъпи. Знаем си, че искаме да сме заедно и нямаме нужда от други, то се усеща отвсякъде. Отвреме - навреме се шегуваме и проявяваме лека ревност, но в умерени количества.

Аз лично смятам изневярата за голямо предателство. Не бих го причинила на невинен. Щом се стига до изневяра, значи не искам да съм повече с моя човек. Зарязвам го и си гледам живота, няма смисъл да наранавям хората. Бих изневерила за отмъщение или нещо такова.

Дори не ми го побира главицата какво ще правя ако моят реши да ми изневерява. В смисъл дотолкова ме е накарал да повярвам, че няма нужда от друга, че просто не мога да си го представя. :-D

radeberger
07-05-2010, 18:47
Аз съм много ревнив , но не го показвам :-D . Не съм следил никоя . :)

CherryS
07-05-2010, 18:49
Не си позволявам такива неща...не ми е кеф :) Не следя приятеля си..не съм ревнива, а и му имам пълно доверие

Sladurchoo
07-05-2010, 19:00
повече от приятелски разговор с другите момчета- не, случвало ми се е да ми казват какво е правил (коя и колко е свалял и т.н. ии тогава си поговорихме и разбрах, че не е вярно) , не го следя и никога няма да го направя и да ревнива съм, но на моменти е нормално да се дразним ей така и да се ревнуваме

bobito_th
07-05-2010, 19:12
Не си позволявам такива неща...не ми е кеф :) Не следя приятеля си..не съм ревнива, а и му имам пълно доверие

И аз съм така. Само дето съм малко ревнива.

justonegirlwithonehope
07-05-2010, 19:50
Много съм ревнива, каквото и да си говорим - факт, но не съм стигала чак до там да следя приятеля си и прочие.В крайна сметка всеки има право на личната си свобода, ако той държи на мен и ме обича няма да посегне към чуждото.Лично аз съм на този принцип.Но ако все пак се случи, че така да се каже кръшне, едва ли бих простила.Твърде против тези неще съм, въпреки че ми се е случвало да изневеря, но това е в миналото и след като съм се променила и съм променила самия си начин на мислене, не го взимам в предвид. :)

Al3ksandra
07-05-2010, 21:10
Обвързана съм така да се каже, но той досега не ми е давал никакви поводи за съмнение. :) Дори да ми кажат че се сваля с някоя докато не видя с очите си, или не го разбера от него - не вярвам. :D

krem4et0
07-07-2010, 08:17
Ревнива съм без той да ми е давал повод. На практика почти не се вижда с други жени и по-скоро би следвало той да ме ревнува, но е обратното.

Иначе си му имам доверие да кажем на близо 100%, но знае ли човек? Не го дебна, защото просто като не е на работа и не спи, останалото време е почти на 100% с мен.

Wasilewaa
07-07-2010, 09:36
Не следя никой за нищо просто ако разбера от някой друг, че флиртува с друга а той самия не ми е казал ще става скандал :D

babity
07-07-2010, 09:54
Последния път се изненадах доста приятно от себе си. Когато ми каза, че бившата му приятелка му се е нахвърлила не изпитах ревност. Беше нещо много по - детинско, но не беше ревност. После си препиках територията и забравих. Дразни ме обаче, че той не ревнува. Не, че съм давала поводи де... Ще ми се да имаше поне чувство за собственост... Обичам да ме ревнуват.

mynichka
07-07-2010, 16:27
Ако съм с едно момче, то съм само с него..не се занимавам с други. Не съм прекалено ревнива и вярвам на приятеля си, не ми е давал поводи за недоверие и се надявам да не го направи. От негова страна също има съвсем лека ревност..но това е така, защото ме обича и ме иска само за него си 8-) :)

indigo0lady
07-07-2010, 21:04
Според мен, за да има любов, трябва да има и свобода. Е да, ревнива съм в рамките на умереното, но никога не бих тръгнала да следя гаджето си ... Най-малкото не бих унизила себе си така. А ако ми изневерява, и без да разполагам с подробен снимков материал, придруженн от пикантно подробно описание, бих го усетила по държанието му. :? :neutral:

tuzaro
07-07-2010, 21:10
аз съм ревнив по един особен начин, нема да ме е яд че се чука с друг, а че ще ме направи на глупак, а ако видя някой да я закача пред мене му чупа носа, даже и да е два пъти колкото мене. Аз не си позволявам такива неща да правя, само понякога с така да ги наречем бивши си говоря мръснишки.

mincheto
07-08-2010, 06:39
Случвало ми се е разбира се.
И той е флиртувал,и аз много обичам да флиртувам и винаги го правя независимо дали имам сериозна връзка или никаква...в кръвта ми е .И ще го правя до като съм млада ,поне.

mincheto
07-08-2010, 06:41
Ревнива съм без той да ми е давал повод. На практика почти не се вижда с други жени и по-скоро би следвало той да ме ревнува, но е обратното.

Иначе си му имам доверие да кажем на близо 100%, но знае ли човек? Не го дебна, защото просто като не е на работа и не спи, останалото време е почти на 100% с мен.

Не си ли омръзвате така, като сте почти на 100% заедно?

bilqnavod
07-08-2010, 07:00
Аз на мъжете не вярвам. При положение, че отговаря на неговите колежки във феисбук, а на мен никога - значи се срамува от мен.... започвам всякакви неща да си мисля.... Имам чувството че флиртува с други и то го прави разбираемо за мен... нз вече побърквам се... какво ли място заемам в неговия живот...е***** се с мен май