PDA

View Full Version : Обувки.



jFoxx
07-04-2010, 14:45
Здравейте, тези обувки преди няколко месеца си ги свалих от нета:
http://prikachi.com/images/916/2292916i.jpg

Та, исках да ви попитам знаете ли къде мога да намеря такива в София или в нета да си поръчам от някъде.. търсих ги, но не можах да ги намеря.Моля ви, помогнете.

woshata
07-04-2010, 15:49
В един магазин в Обеля ги има. 8-)

jFoxx
07-04-2010, 16:07
Наистина ли?! Как се казва магазина, къде точно се намира??

woshata
07-04-2010, 17:08
Мнем, шегувам се

xSANYAx
07-06-2010, 10:13
О,сигурна ли си ,че ще можеш да ходиш с толкова високи..аз колко време се учих,та сега ходя,ама толкова мъки.. :D Много е трудно да се ходи с такива,а и не са много евтини и не си заслужава да даваш пари на вятъра,ако няма да ги обуваш.Но иначе на Витошка има,в Сердика има ужасно много 100%,има също и в The Mall.

Успех! :)

Whoopdedoo
07-06-2010, 11:00
Yuck.

babity
07-06-2010, 12:00
О,сигурна ли си ,че ще можеш да ходиш с толкова високи..аз колко време се учих,та сега ходя,ама толкова мъки.. :D Много е трудно да се ходи с такива,а и не са много евтини и не си заслужава да даваш пари на вятъра,ако няма да ги обуваш.Но иначе на Витошка има,в Сердика има ужасно много 100%,има също и в The Mall.

Успех! :)

Ти кат' не можеш или ти е било трудно не значи, че и другите не могат!

shadow4e
07-06-2010, 17:29
О,сигурна ли си ,че ще можеш да ходиш с толкова високи..аз колко време се учих,та сега ходя,ама толкова мъки.. :D Много е трудно да се ходи с такива,а и не са много евтини и не си заслужава да даваш пари на вятъра,ако няма да ги обуваш.Но иначе на Витошка има,в Сердика има ужасно много 100%,има също и в The Mall.

Успех! :)
Едва ли ги има във всеки магазин на Витошка, постът ти не помага хич на авторката, то е ясно къде има магазини за обувки, но явно тя си търси конкретни.
Самите обувки не ми изглеждат толкова неудобни, защото токовете не са много тънки, каишките също са на добри места, така че да държат крака и най-вече глезена, а и най-важното имат платформа при пръстите, която отнема от височината. Поне така изглежда, а и разбира се с тази височина трудничко ще са наистина удобни, пък и то зависи и колко ходиш и какъв тренинг имаш все пак.

Към авторката: едва ли някой ще знае, но ако желаеш, може все пак да ти преместя темата и в Козметика да видиш дали няма да получиш някой отговор.

jFoxx
07-06-2010, 20:26
Ами окей, мерси за отговорите, към "shadow4e" окей, ако искаш я премести там. : )) Както прецениш. : )

bonbon_
07-08-2010, 09:07
Едва ли ще намериш същите, но ако евентуално помниш сайта, от където си ги свалила, можеш да ги поръчаш от интернет :)