PDA

View Full Version : Сложни отношения....



mirkisss
07-04-2010, 14:04
Всичко е толкова сложно и объркано, че не знам от къде да започна.. :shock:

Да кажем почвам от началото.. :

Миналото лято се запознах с едно момче... [Момчето И ]и всичко си беше перфектно..
закачки, свалки... и така нататък. И така до Декември месец... той ми каза, че всичко било лятно забавление... Приех го. Той имаше един много хубав приятел ... [Момчето В] с което уж бяхме само приятели... но стана по-сериозно... и с него беше всичко перфектно... но Май месец се скарахме... и нито контакти нито `здравей` по улицата.. и аз бях решила... че всичко е приключило... [беше минало към месец] и реших да се занимавам с друго момче .. [Момчето Й ] но пък с него не вървеше... и спрях да го търся... и реших да призная чуствата си към момчето което бях влюбена толкова време.. [Момчето К] с него всичко е перфектно :smt007 но... ето го проблемааа..

Последно време момчето И каза, че искал да е с мене...
Момчето В ми вика ония ден, че още сме имали връзка и сме били заедно..
А пък като казах на момчето Й, че не искам да се занимавам с него той почна некви работи от сорта, че щял да си прави некви работи.. и :shock: а пък аз съм си влюбена в момчето К .. ии :shock: нямам си и на представа кво да правя.. ;x Съвет?! Anyone ?! Моля ви се, спешно е ... :smt087

didi0804
07-04-2010, 14:11
Най-доброто решение е да бъдеш с който ти искаш,защото само ти знаеш какво изпитваш :) Въпреки че,честно казано,малко се обърках.Успех

mtvbabe
07-04-2010, 14:11
Преследвай истинаската любов! Успех! :P

VinDiesel
07-04-2010, 14:11
Имаш ли поне 15 години?В тоя кръговрат,в който си се забъркала е доста необмислен.Ти май си само за зарибявката.Какъв съвет да ти дам,освен да се хванеш с тоя ,дето си влюбена в него..

MaLkaTa_LaDy
07-04-2010, 14:12
Значи трябва да избираш между момчето К, момчето У и момчето Р?

Force_bladeR
07-04-2010, 14:44
За малко да изредиш цялата азбука..

AzBre
07-04-2010, 14:48
давай го по кротко с момчетата... й к и в ... тц :?

Rebus
07-04-2010, 15:02
Гледай си Ферхундето и не се занимавай с тея :-D

woshata
07-04-2010, 15:07
:lol: Мда нямаш 15 :D Режеш всички и си заминаваш.. ПЛЮС че не вярвам да си влюбена в момчето "АБВГДЕЖЗИЙК" след като си се занимавала с още 4ма през "цялото това време" . Детински истории :D

BiGBaDWolF
07-04-2010, 15:35
Ега не пуснат нов сезон на ЛИСТОПАД че тогава че ни изредиш и другите букви от азбуката ...


П.Т.-Стегни се бе !

justwondering
07-04-2010, 15:58
АБВГДЕЖЗИЙК. Боже, наистина, кво си се забъркала с един милион дечурлига (не че ти си много пораснала, като ти съдя по темата)?! Бъди с този, когото харесваш, останалите ги режи.

Paramour
07-04-2010, 18:01
Такааа...
момчето И си е пропиляло шанса,
момчето В е идиот,
момчето Й е с много слаба психика и не може да приеме истината,
момчео К е този, който е с тебе в момента и в когото ти си влюбена иии бъди с него (:
Извод: Стегни се и кажи на всички истината в очите!
п.п. Следващия път не прави такива каши :D
п.п.п. Успех! :-) :)

fenasf
07-04-2010, 18:24
Значи трябва да избираш между момчето К, момчето У и момчето Р?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bobito_th
07-04-2010, 19:18
За малко да изредиш цялата азбука..

8-)

Кажи на всички какво изпитваш. И моля те намали бройката, защото тва го четох 3 пъти докато разбера за какво става въпрос.

GossipGirl89
07-04-2010, 19:30
Мале наистина голяма каша :D
В крайна сметка бъди с този, в когото си влюбена.
А на тия глупости, че някой щял да се самоубива и прочие хич не се връзвай - не им стиска ;)

valdesbg
07-04-2010, 19:30
Значи трябва да избираш между момчето К, момчето У и момчето Р?

Да ги събере и тримата предлагам аз.

Авторке набиваш си страшни филми в главата. Нещата са супер прости - имала си три връзки, които са приключили. Сега имаш четвърта, която доколкото разбирам е добра и ти си щастлива.

Простичко описано изглежда така:
проба-грешка
грешка=нежелан резултат
Търсене-продължава
проба-грешка
грешка=нежелан резултат
Търсене-продължава
проба-грешка
грешка=нежелан резултат
Търсене-продължава
проба-успех
успех=желан резултат
Търсене - спира :)

Obsession
07-05-2010, 17:27
Paramour ти го каза - стегни се и кажи на всички истината в очите. Общо взето режи всичките, без К - гледай да си задържиш отношенията с него, ама САМО с него, че тоя алфабетен принцип ми взе очите докато ти прочета темата! И внимавай с тоя, дето "искал да си прави некфи работи".