PDA

View Full Version : Практика



remix1912
07-04-2010, 15:49
Ще карате ли сега лятото практика и според вас нормално ли е госпожата да ви даде 30 теми да пишете с подробности относно дейността на предприятието и т.н.,с какво се занимава и пр.?И да не сте целия клас в едно предприятие,а кой кадето намери да се спасява?

spopi
07-04-2010, 18:38
Не но ако съм на твое място тази госпожа незнам къде ще е пратя. :)

ameli
07-04-2010, 18:47
Ще карате ли сега лятото практика
Не.

поред вас нормално ли е госпожата да ви даде 30 теми да пишете с подробности относно дейността на предприятието и т.н.,с какво се занимава и пр.?
Да, защо не?! И не преувеличавай, сигурна съм, че са по-малко от 30 ;)

И да не сте целия клас в едно предприятие,а кой кадето намери да се спасява?
Доколкото разбрах, ти трябва сам да си намериш къде да практикуваш.. Ако е така.. хм.. сложно, защото трудно ще си намериш работа (изтърканата фраза: криза е) А и сам да се спасяваш.. наистина кофти
:?

ThePowerOfLove
07-04-2010, 19:13
Ами зависи от училището. Аз не, но една приятелка ходи на практика. И те сами си търсеха. Май нямат да пишат никакви теми, но госпожата им щяла да минава да ги провери какво правят, как върви. Иначе на приятелката й е интересно, доволна е. Смята с това да се занимава, и тези 10 дена са й полезни.

remix1912
07-04-2010, 20:55
Ще карате ли сега лятото практика
Не.

поред вас нормално ли е госпожата да ви даде 30 теми да пишете с подробности относно дейността на предприятието и т.н.,с какво се занимава и пр.?
Да, защо не?! И не преувеличавай, сигурна съм, че са по-малко от 30 ;)

И да не сте целия клас в едно предприятие,а кой кадето намери да се спасява?
Доколкото разбрах, ти трябва сам да си намериш къде да практикуваш.. Ако е така.. хм.. сложно, защото трудно ще си намериш работа (изтърканата фраза: криза е) А и сам да се спасяваш.. наистина кофти
:?

1.Точно 30 теми са,не преувеличавам
2.Темите са такива,че специялно тая фирма ми каза,че е всички са фирмена тайна и не могат да ми ги кажат
3.Ще ни проверява.
4.Темите са абсурдни.