PDA

View Full Version : Как да постъпя?



ggg5
07-04-2010, 15:56
Здравейте и от мен.Имам един проблем и не знам как да постъпя.С приятеля сме заедно вече 1 година.На 23ти ще я направим.Радвам се естествено!Обичам го адски много,но ме мъчи друго. :( Неговите планове и моите се разминават за в бъдеще.Говорили сме си как след 1-2 години ще заминем на друго място,ще се ожиним и т.н.Но това,което ме притеснява е че спомена всичко друго,но не и деца! А на мен страшно много ми се иска да си имаме едно бебенце. :)Познавам родителите му,всички роднини да не кажа!Те много ме убаважат.Майка му дори вече ме вузприема за снаха. хахаха Забравих да подчертая че и двамата сме на по 20 години.От край време се каня да му го кажа,но ме е страх да не го стрестна или уплаша.Вие как бихте направили на мое място?Не искам и за луда да ме помисли. :)

mArMaLaDkA
07-04-2010, 16:03
Децата идват с времето. Т'ва, че човекът до теб не си е правил графици и списъци дали и колко деца ще има в бъдеще, не значи, че не иска деца.
И двамата сте на по 20 още, млади сте, образованието не сте си взели, за къде бързаш? :-o Поживейте още няколко години заедно, осигурете си дом и (минимална) финансова сигурност, пък тогава мислете за деца.

ggg5
07-04-2010, 16:06
Аз тази година завърших средното си образование.А тои миналата,навреме.Отказахме се да учим...може би за добро.Усещам че той е човека. :) Не знам защо.... :P

mArMaLaDkA
07-04-2010, 16:13
Не мисля, че едно средно образование е достатъчно, за да успееш да издържаш себе си, камо ли семейство.
И да, постът ми се повтаря - поживейте, посвикнете заедно, научете се да се справяте с типично битовите проблеми, пък тогава се замисляйте и за дете. Не ме разбирай погрешно, и аз се радвам на малки дечица, ама има разлика между "искам" и "способна съм да дам всичко необходимо на детето си, че да е облечено, нахранено, да има сигурен покрив над главата си и да е обичано".

VinDiesel
07-04-2010, 17:02
Дете се прави когато си готов финансово и психически :)

black_baby
07-04-2010, 17:40
Здравейте и от мен.Имам един проблем и не знам как да постъпя.С приятеля сме заедно вече 1 година.На 23ти ще я направим.Радвам се естествено!Обичам го адски много,но ме мъчи друго. :( Неговите планове и моите се разминават за в бъдеще.Говорили сме си как след 1-2 години ще заминем на друго място,ще се ожиним и т.н.Но това,което ме притеснява е че спомена всичко друго,но не и деца! А на мен страшно много ми се иска да си имаме едно бебенце. :)Познавам родителите му,всички роднини да не кажа!Те много ме убаважат.Майка му дори вече ме вузприема за снаха. хахаха Забравих да подчертая че и двамата сме на по 20 години.От край време се каня да му го кажа,но ме е страх да не го стрестна или уплаша.Вие как бихте направили на мое място?Не искам и за луда да ме помисли. :)





Първо заминете нанякъде,започнете ваш си живот,а бебето с времето ще си дойде. :)

ivcheto0o
07-04-2010, 17:44
Мисля че ви е малко раничко за деца.Сигурно и това е и в неговите планове но малко по-късно.Не насилвай нещата всичко си идва с времето.

Slave4You
07-04-2010, 17:46
Една година заедно не е толкова много време.. и 20-годишни не сте толкова 'престарели'. Това, че познаваш техните, не означава, че вече трябва да ги правиш баба и дядо :D Това, че се радваш на дечицата в парка не означава, че си готова да имаш свое собствено все още.. струва ми се, че не оценяваш колко сериозна стъпка е това. Зарежи малко темата, помисли какво ще работите, ще имате ли възможност да отглеждате деца? Ще можете ли да си осигурите свой дом и т.н.?

valdesbg
07-04-2010, 19:40
Абе, намерете си работа, намерете си квартира/жилище, поживейте малко заедно САМИ и тогава си мисли за деца.

Най-лесно и приятно е да гледаш лъва в клетката. Ама влез при него и тогава кажи че е голямо котенце (:

BiGBaDWolF
07-04-2010, 21:17
Леле боже... Да ви имам и проблемите ...

П.Т.-Ще направите и бебе небой се :)

Masari90
07-04-2010, 21:38
Право е момичето заеби образование работа и тем подобни безсмислени неща - шибайте се правете деца и да те боли фара ;)

Paramour
07-04-2010, 21:51
...и за бебета има време, спокс (:

Anonimen00
07-04-2010, 22:17
ОМГ , На 20 години и иска деца :-o поживей си още 3/4/5 години , направи кариера , създай нянаква почва за това дете - естествено , че приятеля ти осъзнава ,че някога ще има деца , но на този етап - 20 години е рано според мен . А да ти кажа 1 година сте заедно не е много това време нз , може пък после да се намери друг ... все пак нали това е смисъла на живота да създадеш поколение да продължи гена ти , но трябва да си готова финансово и психически 8)

Bianc0
07-04-2010, 22:56
Изтегли си Sims. :smt023

mincheto
07-05-2010, 05:55
Ми споко.Според мен е нормално,още да не иска дете. СЕ пак сте само на по 20г. Живее му се още,споко има време. ще имате деца. Поживеите си още малко.Или поговори с него за това.

ggg5
07-05-2010, 06:31
Ох,прави сте. :( И не се познаваме от 1 година,знаем се от 4 години.Най-добрият ми приятел е и гадже.За щастие за всичко мога да разчитам на него.Вярпав,че ако си помагаме един на друг ще успеем да оцелеем в тощ живот.Само ще понамекна. :)

mincheto
07-05-2010, 06:36
Така става,понамекни само,защото мъжете, докато са млади се плашаш от сериозни връзки, и бебета..ще избяга веднага.Знам от личен опит.Аз съм бременна в 5 месец, а моя ме напусна, но нищо,аз сама ще се оправя.Така,че маце ,внимавай много ,да не се уплаши и твоя.

ggg5
07-05-2010, 07:04
Честита и лека бременност ти пожелавам тогава мила.Да сте много щастливи с бебчето. :) Пък таткото губи!!! Някой ден ще съжалява,че не е останал с теб.И дано моя човек не се уплаши. хахаха :D :D :D

mincheto
07-05-2010, 07:14
Мерси.А относно,другото..повечето мъже са страхливци.
:D

didi0804
07-05-2010, 07:18
Има време за бебе.Според мен още е раничко.А и щом се обичате не виждам пречка да изчакате известно време :)

Wasilewaa
07-05-2010, 10:52
Аз постоянно говоря за бебета и той знае, че искам няма какво да му казвам :D :D А по темата не вярвам той да не иска просто може да си мисли че ти не си готова и за това да не бърза, покажи му, че не е така :)

Obsession
07-05-2010, 17:11
Плановете ви, колкото конкретн и изпълними да изглеждат, не дават никаква гаранция и сигурност. Общото бъдеще, за което мечтаете и към което се стремите е прекрасно, искрено се надявам да бъдете щастливи заедно до колкото разбирам искате да създадете семейство. А това означава и да имате деца :) Просто те са твърде сериозна и отговорна тема, за да я обсъждате от сега и да планирате. Изчакай да наредите живота си и тогава мисли сериозно (: А до тогава няма нищо лошо да намекнеш и да узнаеш неговата позиция :) Успех :-)

ggg5
07-05-2010, 19:10
Благодаря ви на всички за ценните съвети. :)